Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] kupił ktos taki kompler rozrządu ? ?


slaw86

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ciągle zastanawiam czy ryzykować taki zestaw rozrządu http://www.allegro.pl/item297510119_rozrzad_kpl_tdi_sdi_vw_audi_seat_skoda_od_s_s.html "Tylko CONTITECH I INA --------pełny profesjonalny zestaw. !!!!!!!!!! nie jest to żadna zbieranka !!!!" gościo daje gwarancje na części. dzisiaj bylem w rk niedziałek w lublinie i wyliczyli rozrząd na pasku gatsa GT5223XS- 74,64zł, rolki INA 531 0251 30- 138zł, 532 0122 10- 99,66zł.

czy ktoś może kupił taki zestaw z allegro? ? czy można ryzykować ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

cena :shocked: firma INA jest znana i ceniona na rynku.sam kiedyś kupowałem czesci z tej firmy do b4 80.ale ten zestaw no troche tanio i podejrzanie albo maja mega rabaty.np ja dzisiaj kupiłem tarcze i klocki ATE POWER DICS nacinane za;570zł w normalnym sklepie jedna tarcza koszt 188 a w hurtowni 230zł.ja zmieniając rozrząd wymieniłem troche wiecej; napinacz rolka i amortyzatorek firmy RUVILL a pasek continental i tam jeszcze byla jakas dziwna rolka odrwacająca i to koszt grubo 600zł (nie licząc jeszcze innych eksploatacyjnych rzeczy) po rabacikach.rozrzad to nie przelewki wiec sie nie szczypałem;moje zdanie takie;ja bym tego nie kupił przez allegro

druga sprawa to musisz wiedzieć ile pasek rozrządu ma ząbków-152;153 i do tego dobierasz napinacz.mój mechanior rozebrał sprawdził i zamówił i jest git.powodzenia[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 20:33 _________________________________________________ale sie na produkowałem i nie zauwazyłem ze ty masz silniczek diesla wiec cena moze byc inna i rozrzad wiec sie nie sugeruj za mocno. sorki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest róznica w długości pasków w AHU ? ? i jak można odróznić INA od chińskiej tandety , ma wybity numer np 531 0251 30 ? ?

jeden jest pasek do AHU, 137 zębów

poszukaj moze kogos na forum z Twojej okolicy, który na dostep do częsci i moze od niego weź

bo np. pasek gatesa mozesz mieć za 50 zł

rolke 531025130 za 90 zł albo z skf-u za 100 zł

rolke 532012210 za 70 zł albo skf 80 zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie odwazyl .. chyba ze od kogos bardzo dobrze znanego ....

Dokładnie też jestem takiego samego zdania :wink4:

Ja taki zestaw tylko pasek CONTI, NAPINACZ i ROLKA RUVILLE mógłbym mieć za 220 zł, a na SKF 250 zł.

Więc cena nie jest zła, ale firma INA nie jest dla mnie zbyt popularna i nie wypowiem się.

Na rozrządzie się nie oszczędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zestaw tylko pasek CONTI, NAPINACZ i ROLKA RUVILLE mógłbym mieć za 220 zł, a na SKF 250 zł.

a to mógłbyś kupić taki zestaw ja bym zapłacił za części plus przesyłkę ? ? skoro możesz załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek Contiego-60zl

rolka napinajaca EVR-80zl SKF-90zl

rolka zwrotna EVR-60zl SKF-70zl

jak byl by ktos zainteresowany kupnem to prosze wiadomosc na GG 646342

Jeśli coś oferujesz, to napisz odpowiedni temat w dziale "rabaty"...

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla AHU z 1996r:

1/ Pasek CONTITECH - CT867 - 85zł

2/ Napinacz Ruville EVR55426 - 130 zł

3/ Rolka zwrotna EVR55415 - 94 zł

To są zamienniki do orginalnych części. Stosuję je od lat. W Ruvillu napinacz i rolka zwrotna pochodzą od producentów orginałów. Ceny podałem tobie detaliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ct945 to odpowiednik paska 028109119aa, który jest stosowany w silnika AHH od 1998r. Z tym paskiem pracuje rolka napinacza o numerze 028109243k. Zamienniki które podałem w poście wyżej są odpowiednikami części orginalnych dla danego silnika i rocznika tj.

pasek 028109119p, napinacz 028109243f i rolka prowadząca 028109244. I tego bym się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zestaw tylko pasek CONTI, NAPINACZ i ROLKA RUVILLE mógłbym mieć za 220 zł, a na SKF 250 zł.

Tak jak mówisz!I tego się trzeba trzymać!

Ja pracuję w Inter Carsie i paski Conti the best nikt nie narzeka!Po prostu są dobre!Rolki evr też!

nikt nie złożył reklamacji że te 90 tyś. nie wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ct945 to odpowiednik paska 028109119aa, który jest stosowany w silnika AHH od 1998r. Z tym paskiem pracuje rolka napinacza o numerze 028109243k. Zamienniki które podałem w poście wyżej są odpowiednikami części orginalnych dla danego silnika i rocznika tj.

pasek 028109119p, napinacz 028109243f i rolka prowadząca 028109244. I tego bym się trzymał.

Wg FAQ ze strony Contitecha CT 945, jest wzmocnionym paskiem przeznaczonym do cięższych aut (Sharan, Alhambra) i może być bezproblemowo stosowany zamiast 867, tylko w drugą stronę nie. No i jest trochę droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...