Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DJ Binek - Summer Mix 2011

Czyli najnowsza kompilacja największych radiowych hitów i nie tylko. Potężna dawka dobrego brzmienia zawarta w 80 minutowym secie (w sam raz na płytę CD), od tych bardziej komercyjnych kawałków po te bardziej hardcorowe ;) Życzę Wam udanych wakacji i pozdrawiam wszystkich A4 Maniaków!

Waga: 128 MB

Długość: 79:55 min

Jakość: 224 Kbps

http://www65.zippyshare.com/v/59194332/file.html

Tracklista:

1. Chris Brown - Beautiful People (Jake Walmsley Remix)

2. Djs From Mars - Dont Give Up (Red Planet Mix)

3. 3R - Shine On (REAGAL Remix)

4. Basto! - Gregory's Theme (Extended Mix)

5. Dada Life - White Noise Red Meat (Original Mix)

6. Tiesto Vs. Diplo Feat. Busta Rhymes - C'mon (Catch Em By Suprise)

7. Umek - Ljubljana

8. Nalin & Kane - Beachball (Chris Lake Remix)

9. Bastian Van Shield - The Empire (Original Mix)

10. David Guetta Feat. Rihanna - Who's That Chick (Afrojack Remix)

11. Chipmunk ft. Chris Brown - Champion (MyToyBox & Dave Silcox Extended Mix)

12. Taio Cruz - Higher (Mike Rizzo Ultimate High Club Mix)

13. ATB - Could You Believe (Original Mix)

14. Alexis Jordan - Good Girl (Freemasons Club Mix)

15. Alex Gaudino - I'm In Love (I Wanna Do It) (Wideboys Remix) (7:13)

16. Alexis Jordan - Happiness (Dave Aude Club Remix) (8:37)

Opublikowano

Download :good:

Opublikowano

jeżdżę codziennie kilkaset km więc się przyda :kox:

:notworthy:

Opublikowano

to i ja zaciągnę..zobaczymy :D jak będzie lipa to zwrot za transfer :polew:

Opublikowano

Jutro na trasie Poznań-Piła przetestuję :cool1: akurat 79:55 minut :decayed:

Opublikowano

żyje takimi setami więć zassysam i zobaczę dziś w nocy :cool1:

Opublikowano

Mam nadzieję, że delikatny basik będzie :naughty:

Opublikowano

A ja zanim ściągne to przesłucham online :decayed:

Opublikowano

Sluicham online, jutro w aucie :good: Jedynie jakość lubie lepszą , może kiedys coś w tym temacie :) ?

Opublikowano
  • Autor

Sety z Manieczek miały 128kbps a nieraz mniej i i tak słuchały tego rzesze Polaków ;)

Nie chcę też, żeby 80min secik miał prawie 200MB, ale jak będę kimś pokroju Tiesto lub Van Burena, to wtedy spokojnie będziesz mógł kupić coś w jakości Audio CD ;)

Opublikowano

a masz jakies sety Armina lub tiesto?

Opublikowano
  • Autor

Mam kilka, jednak nie słucham za często tego. Wolę House :cool1:

Opublikowano

Dobre Housiwo. Technicznie dobrze(tam byly male mankamenty).

Tiesto ma swój klimat Trouse. hehe

Opublikowano

Mam kilka, jednak nie słucham za często tego. Wolę House :cool1:

wez cos wrzuc :rolleyes: moze na PW

Opublikowano

Sety z Manieczek miały 128kbps a nieraz mniej i i tak słuchały tego rzesze Polaków ;)

Nie chcę też, żeby 80min secik miał prawie 200MB, ale jak będę kimś pokroju Tiesto lub Van Burena, to wtedy spokojnie będziesz mógł kupić coś w jakości Audio CD ;)

Jak bede chcial kupic to nie bede pytal tu na forum :P Zaproponowalem, bo ten set ma ambitny wstep ale jakos brak charakteru, mimo to mam w aucie i dzis caly dzien jak jezdzilem to sluchalem :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam kilka, jednak nie słucham za często tego. Wolę House :cool1:

wez cos wrzuc :rolleyes: moze na PW

Na chomikuj.pl masz tego od groma

Sety z Manieczek miały 128kbps a nieraz mniej i i tak słuchały tego rzesze Polaków ;)

Nie chcę też, żeby 80min secik miał prawie 200MB, ale jak będę kimś pokroju Tiesto lub Van Burena, to wtedy spokojnie będziesz mógł kupić coś w jakości Audio CD ;)

Jak bede chcial kupic to nie bede pytal tu na forum :P Zaproponowalem, bo ten set ma ambitny wstep ale jakos brak charakteru, mimo to mam w aucie i dzis caly dzien jak jezdzilem to sluchalem :good:

No ja bym nie powiedział, że ma ambitny wstęp - zresztą o gustach się nie dyskutuje :cool1:

Jak chcesz ambitnego seta to ściągnij sobie DJ W in the MIX 36 . Pozdrawiam

Opublikowano

Ściągnałem :chytry: poczatek przyjemny :cool1: jak przesłucham cały to jeszcze coś powiem :przebiegly:

Opublikowano

ja polecam secika sander van doorn- trance energy 2010

Opublikowano

Ja słucham przeważnie seciki Tiesto Club Life. Ostatnio troszku popłynął i to nie to samo ale zawsze jest kilka dobrych kawałków.

Opublikowano

A ja słucham najczęściej Di.fm, tylko niektórych setów nie idzie znaleźć które tam lecą

A co do secika z pierwszego wątku, moze być :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.