Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbliża sie ta chwila , na razie jeszcze niesmialo , piwersze "Spy Shots" po zjechaniu z lawety :decayed:Troszke sie plany zmienily i mamnadzieje ze odbior we srode :naughty:

UPDATE per kwiecieńi2013

-hamulce S4

-uklad wydechowy ze sportowym katalizatorem by MGmotorsport

-Intercoocle 3.0 TDI biturbo

-finalne strojenie by CompSport

20130326134156.jpg

20130326135415.jpg

audia420tfsicdncstage2v.jpg

a tak sie prezentowalo w przed dzien odbioru........

p1060163.jpgp1060154x.jpgp1060151l.jpgp1060145cj.jpgp1060147j.jpgp1060148kd.jpgp1060164.jpgp1060155.jpgp1060150.jpg

update:Tak na szybko 2.0 TFSI w quattro :

-S-line zewnetrzny

-Sport pakiet plus ( niedostepne w polsce ) - to samo co S line tyle ze nie ma znaczkow , i zamiast perforowanej alkantary ma taka jak w S4.

-zawieszenie S line

-Kierownica sportowa z multifunkcjaKlima

-3 strefy

-Navi

-Kolorowy wyswietlacz

-granie ASS

-Tekknikpakke , czyli ksenon , tempomat , czujnik parkowania

-Pakiet oswietlenie

-Pakiet schowki

-Rolety szyb-tyl

-Czujnik swiatel i deszczu

-Dekor hologramCzarna podsufitka

-Galka zmiany biegow quattro GmbH

-Czarna optyka quattro GmbH

-Przyciemnione szyby quattro GmbH

-hak i fabryczny alarm

Bylo pare fajnych smaczkow ale praktycznosc wziela gore i jedak z nich zrezygnowalem.Co tam jeszcze ...nie pamietam jak mi sie cos przypomni to wpisze i oczywiscie ladnie updatuje jak odbiore.Plany : Na razie priorytetem sa Rotory , a jak finanse pozwola to na zimie chcal bym ta felge.Ale zobaczymy czy nie zostane moze przy 17 cali.p1060060w.jpgjak motorownia bedzie zdrowa to program wydech a potem K04 i przyatakujemy 3 z przodu :wink4:I odebrana:

18967077.jpg

70926971.jpg

11246494.jpg

57893638.jpg

27919038.jpg

p1060172.jpgp1060174x.jpg

Edytowane przez turdzi
...

Opublikowano

no ładny zakup :) gratki :kox:

Opublikowano

Ale która to Twoja ? :mysli: bo tyle ich tam jest ...

:bag:

już teraz widać, że będzie piękna fura :slina: :slina: :good: :good:

Opublikowano

o zew s-line :naughty:

Opublikowano

mozesz napisac jakie dokladnie wyposazenie wziales ?

z tego co widze to

mmi na srodku

zew s-line

wew s-line ?

climatronik 2 / 3 strefowy ?

to jest 2.0TFSI tak ?

Opublikowano

Wróżę 3 strefy,brak wew slina,jest 2.0TFSI,jest zew Sline,jest NAVI wiec i obsługa MMI koło skrzyni biegów :decayed: :decayed:

Opublikowano

Super !!!

Gratulacje

Opublikowano

Piękny murzynek :slina: .............. ale te folie rozumiem, że zostawiasz :naughty:

... no i teraz możesz koła podmienić bez problemu :naughty:

Opublikowano

Wróżę 3 strefy,brak wew slina,jest 2.0TFSI,jest zew Sline,jest NAVI wiec i obsługa MMI koło skrzyni biegów :decayed: :decayed:

a mi sie wydaje patrzac na kiere i tak jakos wróżąc z fotela ze jest wew s-line ;)

Opublikowano

:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: Gratulacje fury!!!!! :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Niezłe malowanie :kox:

Czekamy na oficjalne zaprezentowanie :a4fan: :drool: :drool:

Opublikowano

te zawieszenie rzeczywiscie troche wysokie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto wyglada pokracznie raz za sprawa 17 ktore mam nadzieje za dwa, trzy tyg. zastapia Rotory a do tego ma podniesione do transportu zawieszenie :naughty:

Tak na szybko 2.0 TFSI w quattro :

S-line zewnetrzny

Sport pakiet plus ( niedostepne w polsce ) - to samo co S line tyle ze nie ma znaczkow , i zamiast perforowanej alkantary ma taka jak w S4.

zawieszenie Sline

Klima 3 strefy

Navi

granie ASS

Tekknikpakke , czyli ksenon , tempomat , czujnik parkowania

Pakiet oswietlenie

Pakiet schowki

Rolety szyb-tyl

Czujnik swiatel i deszczu

Dekor hologram

Czarna podsufitka

Galka zmiany biegow quattro GmbH

Czarna optyka quattro GmbH

Przyciemnione szyby quattro GmbH

co tam jeszcze , hak i fabryczny alarm.

Bylo pare fajnych smaczkow ale praktycznosc wziela gore i jedak z nich zrezygnowalem.

Co tam jeszcze ...nie pamietam jak mi sie cos przypomni to wpisze i oczywiscie ladnie updatuje jak odbiore.

Opublikowano

ale te folie rozumiem, że zostawiasz :naughty:

nawet jakby chcial to w ałdi by mu nie pozwolili zastawic. Ja jak kupowalem swoja czarnulke w niemcach to chciałem aby mi zachowali tą folie do swojego transportu - nie pozwolili bo powiedzieli ,ze samochód musza przyszykowac do odbioru.

kolorek czarny- najladniejszy :good: :good:

Opublikowano

gratulejszon :good: życzę żeby nie było problemów technicznych

BTW Brack to po norwesku ?

Opublikowano

Gratulacje , furka kozak :good:

Opublikowano
  • Autor

BTW Brack to po norwesku ?

hehe wylalem sobie iedys sok na klawiature i mi sie przycianaj klawisze :decayed: dlatego czasme robie tyle literowek jak za szybko chce cos napisac :wallbash:

Opublikowano

program, wydech, k04 - a co z gwarancja ?

btw, zmieniasz zawias, bo to wyglada na jakis komfort ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.