Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

przyszły naklejki po 2,5 tygodnia, ale zjeby...

zacisk trochę brudny ale jest koks :kox: zaraz tu wpadnie pan desperadosik i powie że skserowałem :decayed:

P1160650.jpg P1160652.jpg P1160651.jpg

P1160655.jpg

szkoda tylko że zza mono nic nie widać ;(

Pany brać merce :wink4: bo nie mam na opony :polew:

P1160659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadlo Ci cos pod klocek? Bo dziwna ta tarcza, albo swiatlo tak sie odbija :)

btw, dlugo Ci sie zeszlo u Diagtronikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadlo Ci cos pod klocek? Bo dziwna ta tarcza, albo swiatlo tak sie odbija :)

btw, dlugo Ci sie zeszlo u Diagtronikow?

hamulce przód nie łapią prawie wcale, po konsultacjach z devem trza jechać gdzieś do ogarniętych gości i odpowietrzyć blok abs ciśnieniowo, bo normalnie w warunkach domowych nie daje rady

U diagtronika zeszło z 20 minut z wyjęciem ecu, krótką pogawędką i obczajaniem samochodu :) bardzo fajni ludzie, w tym jeden ze Starachowic. 1,5 miesiąca kombinowania, wydawania niepotrzebnej kasy i kupę nerwów a tu chłopaki za taką kase i w takim czasie ogarnęli temat :)

dzięki flajer za info wógole jak dojechać, trochę się jebnąłem i pojechałem prosto zamiast odbić odrazu w prawo, a tam droga z 1km i co 100metrów leżące policjanty, jeszcze takie po 10cm... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocek na tarczach nie leży ładnie bo założyłeś używane klocki czego się nie robi.

zniszczysz szybko tarcze, "spalisz" ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki flajer za info wógole jak dojechać, trochę się jebnąłem i pojechałem prosto zamiast odbić odrazu w prawo, a tam droga z 1km i co 100metrów leżące policjanty, jeszcze takie po 10cm... :wallbash:

ja za pierwszym razem tez tak pojechalem (tyle, ze nie mam takiej gleby), dlatego mowilem Ci, ze oni sa tuz obok trasy i trzeba 2x skrecic w prawo :) - a najlepiej najpierw obczaic na googlemaps :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID spali ? 2,5 TDI :) na tej glebie to tez nie poszaleje :) No ale budzet is budzet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam do palenia jak przód wogóle nie łapie :) ledwo się farba z nich zdarła, trza porządnie odpowietrzyć wtedy zaczną hamować. Klocki mają 3/4 z całość także nie widziałem sensu by ich wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły naklejki po 2,5 tygodnia, ale zjeby...

zacisk trochę brudny ale jest koks :kox: zaraz tu wpadnie pan desperadosik i powie że skserowałem :decayed:

P1160650.jpg P1160652.jpg P1160651.jpg

P1160655.jpg

szkoda tylko że zza mono nic nie widać ;(

Pany brać merce :wink4: bo nie mam na opony :polew:

P1160659.jpg

krycha pytanie mam czemu te zaciski wiszą do góry nogami?? to znaczy maja odpowietrzniki od dołu?? co tu jest nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycha pytanie mam czemu te zaciski wiszą do góry nogami?? to znaczy maja odpowietrzniki od dołu?? co tu jest nie halo

no wlasnie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ręcznie jadą, podziwiam :polew:

mają czarne środki więc coś dla mnie, ale dziś znowu przysiadłem do jednej i jakoś mi się nie chce. Chyba zamawiam na szybko jakieś opony i rzucam je w kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...