Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu wsadzę tam tablice, tylko jakoś nie mam weny

:thumbdown:

Idź na całość. Ja bym to zaspawał/zaszpachlował a tablicę zostawił tam, gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by ogarniętego plastikarza. Także albo znajdę ori us albo śmigam jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by ogarniętego plastikarza. Także albo znajdę ori us albo śmigam jak jest.

:hi:

Dawaj przedni zderzak i tylna klapę. Tak jak gadaliśmy.

PS koła poszły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniecie elektroniki to zaden problem w Twoim przypadku :)

jaka skrzynke wrzuciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przekombinowałem i wrzuciłem wsio z manuala, łącznie z wiązką kompem i pompą i dalej nie śmiga, ale czemu to najstarsi indianie nie widzą. Jest to samo co u Twojego braciaka, stąd moje pytanie do Ciebie. Trzeba jechać w przyszłym tygodniu do Raszyna i mam nadzieje że coś zaradzą.

Skrzynie nie wiem, nie patrzyłem szczerze na ozacznienie bo wsio łącznie z dyfrem było z jednego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha, nie orientujesz się czy ten zacisk który masz teraz jest bardziej schowany albo bardziej wystaje niż ten z S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno z zaciski z s4 bardziej wystają, bynajmniej z nosbem jak dyskutowaliśmy to tak twierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno z zaciski z s4 bardziej wystają, bynajmniej z nosbem jak dyskutowaliśmy to tak twierdził

Podziękował :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te fele z mesia robią robotę, i niech mówią co chcą, przykład widać na Twoim aucie, Jedna z ładniejszych Avantów b5 w PL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRawda jest taka ze jakby krysia nie opuscil tego tak jak widac to by wygladaly c**jowo. Pasuja fajnie ale do megagleby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przekombinowałem i wrzuciłem wsio z manuala, łącznie z wiązką kompem i pompą i dalej nie śmiga, ale czemu to najstarsi indianie nie widzą. Jest to samo co u Twojego braciaka, stąd moje pytanie do Ciebie. Trzeba jechać w przyszłym tygodniu do Raszyna i mam nadzieje że coś zaradzą.

ale rozumiem, ze wszystko z jednego auta wyrwales ? (ecu, wiazka, skrzynia, dwumas, sprzeglo)

bo jesli tak - to nie wiem na czym polega problem.

u mojego brata zostalo ecu z automata i trzeba bylo sie nim "pobawic" zeby auto zaczelo jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest dziwne, ale objawy te same czy brak/świrujące odczyty z czujnika obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKN, czy AFB ? bo AKN ma wiecej niuansow zwiazanych z ekologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, heble od Daniela wziales? :) - a poza tym - szkoda, ze sa schowane pod ta felga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, heble od Daniela wziales? :) - a poza tym - szkoda, ze sa schowane pod ta felga...

Ważne że hamują a nie zwalniają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKN, czy AFB ? bo AKN ma wiecej niuansow zwiazanych z ekologia.

akn, chyba... :)

btw, heble od Daniela wziales? :) - a poza tym - szkoda, ze sa schowane pod ta felga...

nie, na jego się gapiłem jarając się i uświadamiając sobie że dobrze robią kupując takie hamulce :) Szkoda, że bardziej nie wystają, ale na to nic nie poradzę. Jestem mega zadowolony ( narazie tylko w kwestii wizualnej ) i jutro składam tył, czekam tylko na tarcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...