Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Cycu nie przesadzajmy, ale mimo wszystko wielkie dzięki :hi:

Co do relingów to tak, koło się świeci, wydech się już świeci, obwódki są i nie wiem czy te relingi to już nie będzie przesada. Mam takie w domu i z ciekawości to aż przymierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha ja bym Ci radził zmień relingi na chromowane.Dodatki masz wszystkie w chromie plus koło.A te Twoje autko :good: teraz to ni pies ni wydra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha ja bym Ci radził zmień relingi na chromowane.Dodatki masz wszystkie w chromie plus koło.A te Twoje autko :good: teraz to ni pies ni wydra.

polać mu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wy***przyl relingi wogole :gwizdanie: Takie pieprzenie ... co kto lubi :) Autko ma styl zdecydowanie i charakter :) Tylko to 2,5 TDI idz pan w cholere wolalbym juz 1,9 chyba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę wszystko prócz dolnych listw i listewki z zamkiem w klapie ( trza odmalować ) jest w jak najlepszym porządku, ale lekarstwo wisi na allegro http://allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-audi-a4-komplet-i1635949572.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę wszystko prócz dolnych listw i listewki z zamkiem w klapie ( trza odmalować ) jest w jak najlepszym porządku, ale lekarstwo wisi na allegro http://allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-audi-a4-komplet-i1635949572.html :)

ale to badziewie kupę szmalu kosztuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj prawie 500zł za 4 listewki :wallbash: ale nie chce się pchać w używki, bo a to nie ma uchwytu, a to pęknięta, a to to, a to sramto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle Avant zawsze przebija sedana :gwizdanie:

Chyba pod względem :sexinbed: z tyłu :decayed:

Krycha, jak mi się średnio podobają avanty, ten jest :kox: i w słusznym kolorze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś były po 399 zł

kiedys to były po 53 i 72zł, pamietam całosć kupiłem sobie i 3 kumplom :polew: :polew: ceny z 2008r :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pier**l. Jak ma byc total igla to pchaj nowe . Co to jest te 5 stowek naprzeciwko tej pracy i kasy ktora juz wepchales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się dowiedzieć ile w ASO stoją bo nie wiem czy nie wyjdzie na jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się dowiedzieć ile w ASO stoją bo nie wiem czy nie wyjdzie na jedno

ok 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...