Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Listwy bierz z eSy :decayed:

A kółek nie chcesz się pozbyć? :gwizdanie: Jeśli tak to podaj miejscowe gdzie ten lansowóz nocuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy bierz z eSy :decayed:

A kółek nie chcesz się pozbyć? :gwizdanie: Jeśli tak to podaj miejscowe gdzie ten lansowóz nocuje :kox:

na alegro są obecnie takie polery :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha przy poszerzeniu nadkoli twoją magiczną maszynką ile można zglebić bardziej przód żeby przycierało na skręcie tak jak przed poszerzeniem? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha przy poszerzeniu nadkoli twoją magiczną maszynką ile można zglebić bardziej przód żeby przycierało na skręcie tak jak przed poszerzeniem? :naughty:

nie wiem nie liczę tego w cm, tylko biorę pod uwagę to czy mogę wyjechać z podwórka :decayed: ja swoich nadkoli nie robiłem, nie czuje narazie takiej potrzeby

kółka zostają na ten sezon napewno :)

podajcie jak ktoś ma na wierzchu nr , nosb bedzie zamawiał ćwiary z dobrymi upustami to i by mi to badziewie wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o te listwy?

LP 8D0853959B

PP 8D0853960B

LT 8D0853969B

PT 8D0853970B

i klipsy 8D0853909B

to nie dziwne że w avancie są takie same jak w sedanie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dziwne że w avancie są takie same jak w sedanie?

A dlaczego ma być dziwne? :decayed:

Krycha, masz maszynkę do rolowania? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant i sedan ma to samo, dzięki michał :)

mam tą maszynkę, mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiesz ile da się wypchać te nadkola... :decayed: Też to gdzieś mam, ale nie chce mi się szukać :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie mierzyłem.

Napewno jest mniej niż było w bordowym, bo jest tragicznie nisko. Z wielkimi trudnościami poruszam się po wsi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o te listwy?

LP 8D0853959B

PP 8D0853960B

LT 8D0853969B

PT 8D0853970B

i klipsy 8D0853909B

to nie dziwne że w avancie są takie same jak w sedanie? :mysli:

te są na pewno od S4 ? Do S4 te listwy ponoć są już zagruntowane tylko nie mogę dorwać ich numeru :-( Szkoda że nie sprzedają od razu w kolorze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mi chodziło o zwykłe czarne, w aso wychodzi jeden ciul co na allegro, może parę zł taniej także nie ma co kombinować[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:22_________________________________________________Dupeczka :jerk:

P1160495.jpg

Listwy boczne zamówione w ASO, pomalować listewkę w klapie i zebrać resztę gratów pod które będę jechał na ręcznym z tydzień :decayed:, ale o tym później. Trza się wyrobić do pierwszego lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mi chodziło o zwykłe czarne, w aso wychodzi jeden ciul co na allegro, może parę zł taniej także nie ma co kombinować[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:22_________________________________________________Dupeczka :jerk:

P1160495.jpg

Listwy boczne zamówione w ASO, pomalować listewkę w klapie i zebrać resztę gratów pod które będę jechał na ręcznym z tydzień :decayed:, ale o tym później. Trza się wyrobić do pierwszego lipca :)

Krycha czyzbys wybierał sie na event? Jak tak to za***iście :kox: zobacze fure na zywo i bedzie mozna wypic co nie co :drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio :slina:

:hi:

szafa bez flaszki się nie pokazuj :naughty:

Powinien zmienić nick z szafa na barek" w takim razie :decayed:

Ładne naklejki :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha spokojna Twoja rozczochrana :naughty: juz sie chlodzi :naughty::evil: kiedy i ktoredy jedziesz? Moze bym sie podpial z znajomym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj stary nie wiem którędy bo jeszcze nie patrzyłem na mapę. Będę się starał jakimiś dobrym drogami co by się dało jakoś dojechać w miarę :) a jadę chyba w piątek, albo w sobotę rano się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...