Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

i jednak przesiadka do sedana? :decayed: mi właśnie bardziej podoba się Avant w przypadku A4 B5 :tongue4:

Zrobisz te same mody w avancie i w sedanie i na widok sedana ludzie będą się ślinić a avant będzie lekko ładniejszym tatusio -wozem :wink4: Dużo trudniej jest uzyskać dobry efekt w avancie niż w sedanie.

bluznisz w Krychy watku synek :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze seria czyt. porządne podgrzewane placuszki :naughty: co do budy to kto co lubi, ja mam avanta i wracam do sedana gdyż mi poprostu się bardziej podoba, avantów s4 i poliftów ładnych jest fhuj i jeszcze trochę, dostać sedana s4 lub quattro polift choćby 1.8T jest ciężko, a już napewno ciężej niż avanta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że kombi nie może wyglądać ładnie tylko, że ten efekt jest trudniej uzyskać.

Ja nie chciałem avanta bo co bym nie zrobił to i tak będzie wyglądać jak samochód pożyczony od ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że kombi nie może wyglądać ładnie tylko, że ten efekt jest trudniej uzyskać.

Ja nie chciałem avanta bo co bym nie zrobił to i tak będzie wyglądać jak samochód pożyczony od ojca.

helloł tuningowales fure od dnia zakupu czy po jakims czasie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że kombi nie może wyglądać ładnie tylko, że ten efekt jest trudniej uzyskać.

Ja nie chciałem avanta bo co bym nie zrobił to i tak będzie wyglądać jak samochód pożyczony od ojca.

helloł tuningowales fure od dnia zakupu czy po jakims czasie :decayed:

O felgach myślałem od razu. A glebę miałem już w dniu zakupu :wink4:

Ale wiem o czym piszesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi nie zwracaj uwagi na Mrogalika, ma teraz, no wiesz " te dni " :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic a nic, bryndza na rynku i kiepski okres na kupno/sprzedaż auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po coś se takiego kupował :decayed: ja za swoje mało dałem, sam zrobiłem, nic nie popłynę po pół roku użytkowania, może zarobie nawet :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha vol.3 już jakiś jest na oczku ??

Krycha, wygłupiłeś się? Zabawiłeś się? Fajnie było? :tongue4:

No to teraz skończ już z tymi plastikowymi zabawkami i wracaj do słusznego modelu serii B a nie tam zamulasz i nie wiesz co kupić.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mówi się że czasami trzeba zrobić mały krok w tył aby pójść na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha vol.3 już jakiś jest na oczku ??

Krycha, wygłupiłeś się? Zabawiłeś się? Fajnie było? :tongue4:

No to teraz skończ już z tymi plastikowymi zabawkami i wracaj do słusznego modelu serii B a nie tam zamulasz i nie wiesz co kupić.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mówi się że czasami trzeba zrobić mały krok w tył aby pójść na przód.

to chyba hasło pedałów :decayed: a tak poważnie to Krystyna może wreszcie kupi coś innego niż b5 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co kupisz? c5 jakoś do mnie nie przemawia, B6 ostatecznie jakiś sedan w us bo jest takich parę na allegro ale jakoś też wole S4 B5 za te pieniądze niż B6 :)

na rynku B5 łatwo się wyróżnić i zrobić coś fajnego, bo dobrych B5 jest mało. B6 jest już kilka na powietrzu, z dobrymi kołami itp itp itp :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale B6 to nie to samo co B5... Po prostu ma coś w sobie, B6 trochę takie jakby... :gwizdanie: bezpłciowe w porównaniu do B5... Ale to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale B6 to nie to samo co B5... Po prostu ma coś w sobie, B6 trochę takie jakby... :gwizdanie:

....

jakby zjebane i bez jaj :kox: :kox: :kox:

Ale B7 jest :kox::decayed:

Albo zjebane jak 2.5 TDI :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz B7 jest ok. Ale w środku, to jednak ma duuuuuużo B6... I to mnie u mnie wkooorwia :kox: ale uśmiech się pojawia, jak tylko wysiąde z auta :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 17:51_________________________________________________To nam pojechał :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...