Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kiera u Króla obszywania z forum była robiona czyli Ragga sie tym zajmował, a akcenty Oj tam tam... Rajdówka nasza też miała te akcenty, ale zwiało je ( hihi )

To jak widziałeś Mnie na torze to zauważyłeś nowe buciki na autku... :)

Koła widziane już na kiedyś na serduszku pod zamkiem :D ale flaty też były spoko :wink:

to raczej nie te koła były . Umieść jakieś foto bo uważam że warto

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

_DSC0268.JPG

_DSC0273.JPG

znalezione na lubelskich:naughty:

Opublikowano

ooo i moja klapa bagażnika otwarta w tle też się ładnie prezentuje... :grin::facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

małe spy foto z dzisiaj

airportaudi2.jpg

dobrze tego nie widać, ale znaczek AUDi poleciał w brudne złoto colore, no i halo dostały żółtaczki

airportaudi.jpg

Opublikowano

fajnie siedzi ci ta gleba :D

Opublikowano

ta fela na zimę to 16"?

Opublikowano

to juz letni setup jest ;p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

16 na zime, na lato mniej niż 18 nie zakladam....

---------- Post dopisany 22-05-2013 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 21:25 ----------

Mała fotka na obecnej feldze.... reszte zdjęć będzie pewnie ze Zlotu jak Kowiego upiję...

dsc0015qx.jpg

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Audi zrobione ze smakiem, aż miło popatrzeć :wink:. Tylko czemu taka cisza w temacie? Powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na lubelskich ulicach :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1505657_631869206885676_1929237085_n.jpg

10151784_616469758422865_189772240_n.jpg

zmiany, zmiany:whistling:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

IMG_2933.JPG

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

1909242_726011497439339_1201193683_o.jpg

Opublikowano

widze kolega zaraził sie wizja jona olssona :) chodzilo mi tez po głowie cos takiego ..... gratulacje za odwage

Opublikowano
  • Autor

zgadza się.....

Audi A4 2k12 on Vimeo

obejrzone 2 razy przy pizzy z kolegą po 23 i następnego dnia zaczeliśmy oklejać na szybko

Opublikowano

LU coś ty to zrobił:facepalm:

moim zdaniem jeśli już chcesz coś takiego to musisz więcej tych łat nakleić, teraz jest za mało i nie wygląda to....

Opublikowano
  • Autor

takie coś to było na chwile Panowie... rozpoczecie sezonu bylo w Lublinie, to trzeba bylo sie wyłonić z tłumu 300 autek

Opublikowano

Dobrze wygladala na zywo

Opublikowano
takie coś to było na chwile Panowie... rozpoczecie sezonu bylo w Lublinie, to trzeba bylo sie wyłonić z tłumu 300 autek
angiel wlasnie przemyslalem te Twoje wyklejanki, i oryginalny lakier czyli granat musi tworzyc jeden z kolorow łat, czyli plama granatowego musi byc z kazdej strony domknieta przez kolor kontrastujacy, wtedy bedzie to calkiem skladna ladna robota
Opublikowano
  • Autor

To się to ogarnie w next week, bo folii mi jeszcze sporo zostało

Opublikowano

za***isty efekt wiecej naklej i jest mistrostwo swiata

Opublikowano

Fajne jaja wyszły.

Auto się wyróżnia :wink:

Opublikowano

fajnie wyszło Ci Panie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.