Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

W B8 nie ma grzanej kiery :confused4: nawet tasma nie ma wejscia na wtyke .

troszkę lipa jak na tak nowe autko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale tu cisza, czyzby przed burza :cool1:

a może jeszcze nie tak bardzo chodzisz po forum :dancing::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pisałem pw , ale coś nie działa :/ mam pytanko ile płaciłeś za znaczek s line do kiery tt w aso i czy mógłbyś podać nr tej części ;) dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pisałem pw , ale coś nie działa :/ mam pytanko ile płaciłeś za znaczek s line do kiery tt w aso i czy mógłbyś podać nr tej części ;) dzięki z góry

Dziala tylko z defaultu nie wrzuca do outboxa. Ja tak malikowi puściłem 3x to samo :-]

Pod oknem wiadomości jest checkbox do zaznaczenia żeby to zrobil ;-)

Za to zauważyłem ze po zmianie odblokowal mi się licznik postow który nie dzialal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zakupione listwy progowe wewnętrzne S LINE dziś załozyłem :dancing:

Od znajomka pozyczyłem specjaną końcówkę do usuwania starego kleju po tasmie 3M . Reszte zrobiła wkrętarka Boscha :wink:

sline1.jpg 004qsj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: Taki detal a cieszy :wink4:

.....a cieszy :dancing:

Mam kilka DIYI to zrobienia tylko niech sie troszke FORUM wyklaruje i dojdzie do ładu i składu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś passat na tym drugim zdjęciu co? takie nierówne spasowanie między tymi plastikami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś passat na tym drugim zdjęciu co? takie nierówne spasowanie między tymi plastikami :tongue4:

Ciągne kable od lusterka wewnętrznego Fotochrom pod czujnik wilgotności powietrza do Komfortu to i plastiki progowe rozebrane są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło lusterko S LINE Fotochrom z dodatkową funkcją czyli z ( czujnikiem wilgotności powietrza ) :dancing:

Lusterko jest troszkę nietypowe bo ma większą nieco osłonę zasłaniającą przewody instalacyjne .

Pewnie będzie u mnie jeszcze jeden grubszy MOD .......LANE ASSIST ( kamera na szybie) Czekam na resztę gratów :wink:

image.jpg

L10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem jak procenty jeszcze we krwi będą i policja złapie to powiesz "Panie, przecież to mi nawet nie pozwoli na zły pas zjechać" :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojade moją B6 bo jest na letnich kapciach :wink: a POLICJANCI ją znają to po drodze nie będzie kłopotów typu ( radar-mandaty) .

Będe tylko im ...o tak podnosił ... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie u mnie jeszcze jeden grubszy MOD .......LANE ASSIST ( kamera na szybie) :wink:

Ciekawy mod, możesz rozwinąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy mod, możesz rozwinąć :mysli:

Audi Lane Assist to system, który ostrzega o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu... Kamerka o której pisze Grześ, sprawdza odległość od granicy sąsiednich pasów ruchu - jeśli system stwierdzi, że jesteś za blisko danego pasa - kierownica zacznie wibrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...