Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

2 tys zl za zalozenie parktronica pogrzalo ich?

To jest firma dokładnie Marcina.

Czasem przyjeżdża do nas na spoty w Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 tys zl za zalozenie parktronica pogrzalo ich?

To jest firma dokładnie Marcina.

Czasem przyjeżdża do nas na spoty w Krk.

Brysio to jest montaz z wszystkimi gratami :wink:

przeyeb***e :kox: trzeba zrzucić dwa zderzaki z auta oraz czesc plastików wewnatrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek prawda to że tylko 4 osoby w Polsce profesjonalnie wgrywają menu pl:question:

Dlaczego tylko 4 bo trzeba ponoć napisać soft po polsku, za wgranie pl zmianę języka w samochodzie i aktualizacje oprogramowania w navi nową mapę to od 1tys zł biorą a w nowych Audi 2012r z 1500zł.

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

To jest firma Darka kilka lat temu był u nas na spocie i rozwinął sieć w pl widzę.

Czasem mu wysyłałem klientów jak pracowałem w Media Markcie na Car Audio.

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

przeyeb***e :kox: trzeba zrzucić dwa zderzaki z auta oraz czesc plastików wewnatrz .

Pół dnia zejdzie roboty :decayed:

Kiedyś byłem z siemianem u Marcina bo ten nie miał kluczy do RNS-E czy czegoś tam, ogólnie szybka pomoc była z jego strony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opcje z lektorem Polskim :wink:

Kolega to swojemu tesciowi zapodał w B8 i jest zawiedziony , nie do konca jest to poprawnie zrobione .

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Dzis testowałem nowy legal sprzet :wink: Jest o wiele wiecej rozbudowany niż VCDS

Kilka ciekawostek z MCE 09 :naughty: w tych kodowanich binarnych to sie mozna pogubic i łatwo cos spieprzyć :grin:

MCE1.png

MCE2.png

MCE3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A ile sie płaci srednio za polski język do 3G?

Grzesiek, rozkminiłeś neony z polifta? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za PL menu, mapę 2011, zdjęcie blokady z DVD podczas jazdy płaciłem 750zł w Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 600 pl menu i mapy 2012, zastanawiam się nad samymi mapami za 300zł bo mam 2010 i brakuje ulic :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, rozkminiłeś neony z polifta? :kox:

Będziemy dalej walczyć ale na nowym ORI kablu ( VAG CAN PRO ) :wink:

Ogolnie nie powinno byc kłopotów w avancie w przeciwienstwie do sedana , VCDS nie wszystko ogarnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był u mnie gostek z A5 -tką ( dzwonił , umawiał sie i takie tam ) ale jednej rzeczy nie kumam :facepalm:

Autko warte 80-90 tys. (komorka za 2 tys. :naughty: ) a jemu szkoda 300 PLN na przełaczniki pod FIS z montazem i kodowaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dzięki za cynk na licznik, dzwoniłem gość nie wie jaki tam jest FIS ale sprawdzi i da mi znać.

LED-y z tyłu bajka, auto wreszcie wygląda kompletnie :wink:

Ciekawe co to za akcja z tym regulowaniem podświetlenia przestrzeni wokół nóg. Jak wracałem nocą to świeciło elegancko, a wcześniej tylko podczas otwartych drzwi na postoju, czyli opcja działa jedynie brak jej regulacji, ale to małe piwo. Jak licznik klepnę to zostaje jeszcze tylko pająk pod tempomat i jakoś znowu trzeba będzie Cię odwiedzić :decayed: tym razem obowiązkowo dzień wolny żeby ASO zaliczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dzięki za cynk na licznik, dzwoniłem gość nie wie jaki tam jest FIS ale sprawdzi i da mi znać.

LED-y z tyłu bajka, auto wreszcie wygląda kompletnie :wink:

Ciekawe co to za akcja z tym regulowaniem podświetlenia przestrzeni wokół nóg. Jak wracałem nocą to świeciło elegancko, a wcześniej tylko podczas otwartych drzwi na postoju, czyli opcja działa jedynie brak jej regulacji, ale to małe piwo. Jak licznik klepnę to zostaje jeszcze tylko pająk pod tempomat i jakoś znowu trzeba będzie Cię odwiedzić :decayed: tym razem obowiązkowo dzień wolny żeby ASO zaliczyć :wink:

Miło było poznać :hi::decayed:

Regulację ci zakodowałem :wink: Jezeli chodzi o ten kolor licznik to sprawdz u goscia jaka jest data produkcji i bierz paragon :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz dzięki za cynk na licznik, dzwoniłem gość nie wie jaki tam jest FIS ale sprawdzi i da mi znać.

LED-y z tyłu bajka, auto wreszcie wygląda kompletnie :wink:

Ciekawe co to za akcja z tym regulowaniem podświetlenia przestrzeni wokół nóg. Jak wracałem nocą to świeciło elegancko, a wcześniej tylko podczas otwartych drzwi na postoju, czyli opcja działa jedynie brak jej regulacji, ale to małe piwo. Jak licznik klepnę to zostaje jeszcze tylko pająk pod tempomat i jakoś znowu trzeba będzie Cię odwiedzić :decayed: tym razem obowiązkowo dzień wolny żeby ASO zaliczyć :wink:

Miło było poznać :hi::decayed:

Regulację ci zakodowałem :wink: Jezeli chodzi o ten kolor licznik to sprawdz u goscia jaka jest data produkcji i bierz paragon :naughty: .

Tak wiem, kodowałeś, tylko tam wartości kosmiczne wychodziły coś nie szło i to olaliśmy :grin: no będę musiał ostrożnie kupować ten licznik, niby twierdzi, że legalne źródło ale tak każdy mówi :decayed:

Pamiętam Twoje wskazówki licznik najlepiej z tego samego roku bo 2010r. już mogą być schody.

P.S mam nadzieję, że żonka przymknęła oko na tą obsuwę czasową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był u mnie gostek z A5 -tką ( dzwonił , umawiał sie i takie tam ) ale jednej rzeczy nie kumam :facepalm:

Autko warte 80-90 tys. (komorka za 2 tys. :naughty: ) a jemu szkoda 300 PLN na przełaczniki pod FIS z montazem i kodowaniem .

bo ci od A5-tek to żydzi jeśli chodzi o pieniądze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był u mnie gostek z A5 -tką ( dzwonił , umawiał sie i takie tam ) ale jednej rzeczy nie kumam :facepalm:

Autko warte 80-90 tys. (komorka za 2 tys. :naughty: ) a jemu szkoda 300 PLN na przełaczniki pod FIS z montazem i kodowaniem .

bo ci od A5-tek to żydzi jeśli chodzi o pieniądze :grin:

Najlepsze było to ,ze ma autko na wypasie :naughty: ( tak twiedził :kox: ) a tam prawie golas .

Na koniec pewiedział ze pomysli i moze znajdzie gdzieś taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znalazłem lampy do mojej A5tki za 1400zł, ale cholera okazało się, że już sprzedane :kwasny: a tak to bym do Ciebie jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był u mnie gostek z A5 -tką ( dzwonił , umawiał sie i takie tam ) ale jednej rzeczy nie kumam :facepalm:

Autko warte 80-90 tys. (komorka za 2 tys. :naughty: ) a jemu szkoda 300 PLN na przełaczniki pod FIS z montazem i kodowaniem .

bo ci od A5-tek to żydzi jeśli chodzi o pieniądze :grin:

Najlepsze było to ,ze ma autko na wypasie :naughty: ( tak twiedził :kox: ) a tam prawie golas .

Na koniec pewiedział ze pomysli i moze znajdzie gdzieś taniej .

no wiesz rozne maja ludzie pojecia wypasu :)) jak sie z malucha przesiadl albo z clio na a5 to juz wypas :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...