Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzegorz powinien przyłożyć z grubej rury i quattro wyrezać :cool1::decayed:

Już dawno o tym pisałem :naughty:

A nie zabawa w jakiś detal .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony to nie jest wcale takie fajne być takim rezaczem, bo po pewnym czasie budzisz się rano z problematycznym pytaniem : " co ja dziś jeszcze wyrezam" ;(

BTW: Zauważyłem taką prawidłowość, jak w tym wątku jest chwila odpoczynku i nikt nic nie pisze i nagle ktoś coś napisze to automatycznie pół klubu tu zagląda, żeby zobaczyć nowego moda u wrc na pokładzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Q to nie taka prosta sprawa bo jest osobny moduł o Q powiązany z pompą ABS a nie wiadomo czy obecna jest kompatybilna... Wszystko wiąże się z wizytą w ASO a jakoś Lagunie nie spieszy się do nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką prawidłowość, jak w tym wątku jest chwila odpoczynku i nikt nic nie pisze i nagle ktoś coś napisze to automatycznie pół klubu tu zagląda, żeby zobaczyć nowego moda u wrc na pokładzie :kox:

To już standard z Grześka tematem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie az mi głupio :embarrassed: Zawsze coś tam muszę dłubnąć w swoim aucie a co zrobię staram sie podzielić na Forum :)

Zostało jeszcze kilka drobnych do zrobienia w tym roku :wink4: ale szczegoły wrotce juz :)

Rozbebeszyłem dwie poduszki aby zrobic jedną dzialająca :decayed: Sa firmy co robią takie setupy :wink4: wkladaja nowe bebechy ( worek, zapanik zaslepka ) i to skladaja do kupy .

Jak dobrze pojdzie to przyszly tydzien w aucie bedzie kiera łamana z poduszką :)

7877.jpg 003.jpg podusie.jpg

p.s. Troszke autko stało bo jezdziłem B6 to w B8 troche akumulator osłabł to i mały DIY trzeba było zrobić na jego temat :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234715.0

No i siłownik musiałem zmienic od klapki wlewu paliwa :confused4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234546.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wyślij CV do Audi, napewno cie przyjmia!! moze oni by sie czegos nauczyli od ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC mam pytanko o Homelinka z wersji USA jak wiadomo w PL nie będzie działać bo cos tam jest innego z częstotliwościami ale czy jak zmienię ten sterownik w pasie przednim na europejski to zacznie to kąsać czy nie? Bede musiał jeszcze cos zmieniać bo widzę ty miałeś cały stół kabli do tego homelinka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienic takze Moduł Komfortu bo tez ma inną częstotliwość :confused4: w sumie to nie ma sensu i szkoda kaski :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ok a jeszcze jedno pytanko będę chciał zapodać ledy na tył to tez czeka mnie wymiana komfortu?? w poprzedniej b8 zmiana poszła bez problemu ale na światła europejskie a jak będzie z ledami orientujesz sie?? bo na dniach muszę to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz oznaczenia Komfortu jaka końcówka literowa ?

Z przodu mozesz wylaczyc obrysowki w lampach

[09 - Cent. Wybiera.]

[Coding - 07] -> [LongCoding] - Byte> 10 Bit 3 - Zmiana 1 na 0

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde sprawdzę jak wrócę do domu . Ja zmieniłem obydwie lampy przednie na europejskie w poprzedniej z usa i nie było problemu z przodem a z tyłem tak jak mowie z normalnych usa na normalne eur. poszło jakoś . ps gdzie to pisze to oznaczenie komfortu ? z tyłu w bagażniku po prawej stronie ta puszka??:)Myslisz ze bedzie problem z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k0 907 064 CF . Juz wiem ze u nas w Bielsku w aso nie robią takich "czarów" jak oni to mówią :wallbash: Ty sam zmieniałeś te lampy czy ktoś ci to robił?Nie doczytałem się albo nie znalazłem informacji końcowej w twoim wątku jak to wyszło na końcu czy wszystko działa jak należy? Moze jest ktoś z okolic Bielska chętny zarobić parę groszy i by mi to ogarnął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy SWAPA poduszki :) Zaslepka doszła to i rezanko było , czuje ze MOD sie uda .

Zostało tylko nitowanie przerobka okablowania i można zakładac .

001.jpg

wwww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...