Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

darecy Moduł w B8 znajduje sie własnie tutaj tylko jeszcze troszkę wyzej :) Z tamtych fotek wnioskuję ze masz lusterko fotochrom albo czujnik wilgotnosci powietrza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pogrzebem i nie mam go :(

gość sprzedaje go na allegro ale nie wiem jak go podłączyć

http://allegro.pl/modul-sterownik-swiatel-lamp-audi-a4-a5-8k0-w-wa-i2060115440.html

Lusterka fotochrom nie mam :( ale mam czujnik wilgotności powietrza - nie wiadomo po co?!

Może powinienem mieć na początku jakiś pakiet np: komfort... aby sterownik świateł tam wpiąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec Moduł Elektryki :decayed: To co wkleiłes to jest sterownik od swiateł xenon .

Na tej aukcji masz ten Moduł i jego oznaczenia 8K0 907 063D http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-sterownik-bordnetz-8k0-907-063d-i2024545593.html

Nie ma co zasmiecać tu u mnie watku tylko przeniesmy dyskusję w odpowiedni DZIAŁ :)

:arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240150.new#new[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 12:15_________________________________________________Załozone juz do drugiej furki :thumbup: System ( AHA ) :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240789.msg2883630#msg2883630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na ilośc moich fotek A4 B8 na ImageShacku to jest prawie 800 :kox:

Następny będzie DIY o Wewnetrzny Pakiet Oswietlenie :) Wszystko przygotowane tylko wrzucić na FORUM

alvar jak go zatytułować :?:

Niestety nie udało mi sie po drugiej próbie rezania ogarnąć przycisku STAR/STOP :confused4: wali błędy non-stop na kompie :(

Ale nie poddaje się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 tedeaj mowi -- ni uja mnie nie odpalisz z przycisku start stop :decayed: cza se bylo kupic 3.0 tedeaja :)))

niech szlak przetrze i reza- póżniej reszta będzie korzystała z wiedzy i mądrości starszyzny :kox::naughty::kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Oswietlenie pomału ogarnięty ;) Pozostało jeszcze wyrezać tapicerki w drzwiach ale to dopiero będzie MOD przy zmianie na skórkę :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241219.0[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 21:24_________________________________________________Kurier dotarł z czarnymi plastikami :decayed:

001.jpg

W srodę wizyta w ASO i robimy wszystko ON LINE z Niemcownią :) Zmiana KOMFORTU i sterownikow w drzwiach mam nadzieje ze nie bedzie zadnych problemow .

Myślę ze odblokujemy pare MODOW wykonanych wczesniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby to online z niemcownią Cie kiedys nie zgubiło

A co ma mnie zgubić :) Faktury sa od pewnego sprzedawcy i wiem jak odbywa sie ten cały proces 15 minut i po bólu .

I tak musiałbym jechac do ASO bo uczenie kluczyka do Komfortu tez odbywa sie ON LINE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo odpalenie auta tez bedzie onlline coraz mniej mi sie to online podoba wsztyko chca wiedziec jak acta :)))

A historii Audi w ASO już nie sprawdzisz po VINie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze odpalę prze wymiane KOMFORTU : HomeLinka , Fabryczny Alarm , czujnik wilgotnosci , lusterka fotochrom wew. i zew. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A historii Audi w ASO już nie sprawdzisz po VINie :gwizdanie:

możesz się rozwinąć w temacie? :mysli:

BTW. piękne auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo odpalenie auta tez bedzie onlline coraz mniej mi sie to online podoba wsztyko chca wiedziec jak acta :)))

A historii Audi w ASO już nie sprawdzisz po VINie :gwizdanie:

jak nie jak tak :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze odpalę prze wymiane KOMFORTU : HomeLinka , Fabryczny Alarm , czujnik wilgotnosci , lusterka fotochrom wew. i zew. :)

a na który wymieniłeś? możesz podać numerek? może te podgrzewane zwierciadła u mnie też nie pracują bo komfort nie jest komfortowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes kluczyk trzeba teraz online kodowac jak bym mial np zwykly do nowego a5 bez zadnych bajerow musze go online kodowac nie da sie vagiem? toz to paranoja jakas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes kluczyk trzeba teraz online kodowac jak bym mial np zwykly do nowego a5 bez zadnych bajerow musze go online kodowac nie da sie vagiem? toz to paranoja jakas!!!

Kluczyki koduje sie tylko i wyłącznie ON LINE :( ....i oczywiście trzeba płacić za to .

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 15:28_________________________________________________Kurier dostarczyl Moduł Gateway z literką Q :thumbup: perełka wsrod Modułow ( full wypas ) . Oczywiscie szybko zawizlem go do ASO :)

Dzis bedzie robione 6 sterownikow ON LINE :kox: Auto jest w ASO mam nadzieje ze nie pójdę siedzieć :naughty:

8_T0_907_468_Q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz odbierał auto to weź na wszelki wypadek: kapcie i pidżamę na zmianę do aresztu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrc milo bylo Cie znac ;) mam nadzieje ze przepisales b6 na mnie.. Bo jak Cie wypuszcza za 30 lat to juz dawno go rdza zje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...