Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista


AMON

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymalem juz wykresik na emila,takze wklejam,mysle ze jest dobrze :>

a4awx164.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

troszkę wam zazdroszczę niby prawie te same silniki ale macie ponad 20kucyków więcej

powodzenia życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CaMeL0010

Po kontakcie z EcuProject lista jest jeszcze otwarta i można się dopisywać. A więc Panowie proszę mnie dopisać. Proszę o termin na PW :). Pozdrawiam!

1.9 TDi ASV 110KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maruuu i CaMeL0010 dzwoncie do Daniela z EcuProject i umawiajcie terminy,lista otwarta,pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :hi: noi ja również otrzymałem wykresik i oczywiście podziele się nim:)

ecu_projectk.jpg

Zmieniałeś coś w gratach ??? Już gdzieś identyczny wykresik widziałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssline miejsce sie znajdzie oczywiscie :),dzwon szybko i umawiaj termin u chlopakow z Ecu,pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi dzwon dzwon :decayed: bo ile mozna jezdzic na seryjnej mocy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie dopiszę się do listy ;D

moje auto to Audi A4 B5 1.8T (AJL) 180KM quattro,

zaraz piszę maila do ecu o termin wink

pozdro

Kolego ladujesz na liscie,po ezgodnieniu terminu napisz na kiedy i czy zostales zakwalifikowany :tongue4:

Witam,

Można się jeszcze dopisać? Kiedy jest to chipowanie mniej więcej? Musi być auto z grupy VAG ? Bo już niestety VAGA nie mam, a zawirusował bym chętnie e39 530d

Grze$iuuu mysle, ze na 99% nie da sie cie wciagnac na liste, mialem taki przypadek wczesniej i nie przeszlo,grupowe audi to grupowe audi jak uslyszalem od chlopakow z Ecu,ewentualnie jakis inne auto z grupy vag a z twoje bmka pozostaje ci jedynie sie indywidualnie umowic,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy, szkoda bo właśnie dzwoniłeś jakiś czas temu do Gula to mówił, że jeśli grupowe to 1200zł ale jak mówisz że audi to audi to lipa, myślałem że ogólnie to traktują jakoś.Z drugiej strony to jak widziałem grupowe chipowanie np. na octaviaklub to pisały się różne auta z różnych for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy, szkoda bo właśnie dzwoniłeś jakiś czas temu do Gula to mówił, że jeśli grupowe to 1200zł ale jak mówisz że audi to audi to lipa, myślałem że ogólnie to traktują jakoś.Z drugiej strony to jak widziałem grupowe chipowanie np. na octaviaklub to pisały się różne auta z różnych for.

Tez myslalem, ze nie bedzie problemu z wciagnieciem na liste innych osob, ktore posiadaja auta innej marki niz audi(im wiecej osob tym lepiej tak?) m.in zglosiala sie do mnie osoba z mercedesem clk i po telefonie do Ecu musialem gosciowi odmowic bo info bylo jednoznaczne,chyba ze masz wplyw na ich decyzje :gwizdanie: ,pzdr.

Poza tym dopisuje kolejnego fana chiptuningu na liste shibby3 on board :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...