Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TG jest raczej pozamiatane, bo Hammond i May powiedzieli, że bez Clarksona nie będą w TG..

I dobrze zrobili. BBC chce zatrudnić jakiegoś aktora tylko dlatego że ma poczucie humoru... no sorry wypadałoby sie jeszcze znać na motoryzacji. Już nie mówię o tym że to pedał :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie, Top Gear kojarzy mi się tylko z ich trójką i Stigiem, inaczej nie widzę sensu ciągnięcia tego dalej :/

Opublikowano

Top Gear=Clarkson=Top Gear i tyle

Opublikowano

Clarkson.musi byc bez niego to nie bedzie to

Opublikowano

Nie będzie już Top Gear w tym składzie - uwierzcie mi ;)

Opublikowano

No i koniec :(

Opublikowano

A co z TG USA? Dalej to nagrywają? Coś dawno nie widziałem na BBC.

Clarkson gdzieś czytałem ma nagrywać dla innej tv w GB z kimś z piątego biegu program o nazwie pełny gaz.

Opublikowano

A co z TG USA? Dalej to nagrywają? Coś dawno nie widziałem na BBC.

Clarkson gdzieś czytałem ma nagrywać dla innej tv w GB z kimś z piątego biegu program o nazwie pełny gaz.

coś o tym było ;)

http://moto.wp.pl/kat,1041463,title,Clarkson-zwolniony-To-koniec-Top-Gear-jakie-znamy,wid,17390702,wiadomosc.html?ticaid=114923&_ticrsn=3

Opublikowano

Przejdzie do Channel4

Opublikowano

James i Hammond przejdą do niego bo mogę się założyć, że nie będą w dwójkę kręcić ani z nikim nowym :wink:

Opublikowano

Dokladnie ;-)

Opublikowano

Coś tam chyba muszą mieć w kontraktach, jakąś lojalkę albo coś. Nie wierzę żeby BBC się nie zabezpieczyło i po zwolnieniu jednego dwóch za nim poszło do innej stacji z podobnym programem.

Opublikowano

Za kilka dni wszystko się wyjaśni, cierpliwosci. JC oficjalnie zarabiał w BBC 14 mln £ wiec nie zostawi tego ot tak sobie.

Opublikowano

Czego oni od clarcksona chca.mial byc dziki nieokielznany.i kontrowersyjny to byl

Opublikowano

ALe przed kamerą a nie poza nią.

Opublikowano

Oj tam oj tam .taki szczegol

Opublikowano

14 mln funtów rocznie?? LOL :)

Jeszcze reklamy, książki itd. to chłopina ma życie jak w bajce.

Opublikowano

I rozwod na glowie :-D

Opublikowano

A co z TG USA? Dalej to nagrywają? Coś dawno nie widziałem na BBC.

Clarkson gdzieś czytałem ma nagrywać dla innej tv w GB z kimś z piątego biegu program o nazwie pełny gaz.

Jarko tg usa to warzywo nie oszukujmy się :kwasny: Tylko ludziom którzy mają wielkie pickupy w stanach może się podobać :decayed:

Opublikowano

Coś tam chyba muszą mieć w kontraktach, jakąś lojalkę albo coś. Nie wierzę żeby BBC się nie zabezpieczyło i po zwolnieniu jednego dwóch za nim poszło do innej stacji z podobnym programem.

Chyba nie tak do końca w artykule z WP jest wzmianka o tym:

"Solidarność trójki prezenterów stawia niestety pod znakiem zapytania całą przyszłość „Top Gear”. Kolejne kontrakty z Richardem i Jamesem nie zostały jeszcze podpisane"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.