Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba wiem dlaczego :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:48_________________________________________________Kamila jest ok, tak samo jak Alicja, Klaudia, Aleksandra, Anna, Magdalena, Barbara, Karolina, Teresa, Natalia......

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

Opublikowano

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

też

te dwa pierwsze ostatnio bardzo popularne :wink4:

Opublikowano

chyba wiem dlaczego :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:48_________________________________________________Kamila jest ok, tak samo jak Alicja, Klaudia, Aleksandra, Anna, Magdalena, Barbara, Karolina, Teresa, Natalia......

zapomniales o Ewelinie i Julce :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:54_________________________________________________

]funny-quote-Some-People-Just-Need-A-High-Five.jpg

a fak ju wiesz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

też

te dwa pierwsze ostatnio bardzo popularne :wink4:

ano :wink4:

Opublikowano

chyba wiem dlaczego :gwizdanie:

chyba dlatego właśnie :tongue4:

Kamila jest ok, tak samo jak Alicja, Klaudia, Aleksandra, Anna, Magdalena, Barbara, Karolina, Teresa, Natalia......

Alicja nie bo to jak ta co sie naćpała i myślała , że jest po drugiej stronie lustra :P

Klaudia nie , bo (kędzior wie czemu nie :polew: )

Ola , całkiem spoko

Anna , nie , bo za dużo głupich Ań znam :tongue4:

Magda nie , bo to Madzia , a to już brzmi niepoważnie :decayed:

Barbara nie , bo Basia ma na imie Basia :tongue4::polew:

Karolina , jak mandolina :polew:

Teresa to może mieć na imie pani w bibliotece a nie młoda laska :P:polew:

Natalia fajne :D

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

Zuza nie , bo mam w grupie jedną pojebaną ;]

Emilka fajnie nawet :) ale właśnie popularne za bardzo

Ewelina , znam jedną fajną :kox:

Julce :gwizdanie:

raczej nie Kędzior , sam wiesz dlaczego :polew: :polew:
Opublikowano

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

też

te dwa pierwsze ostatnio bardzo popularne :wink4:

ano :wink4:

Jak dla mnie to Emilka i Marta :good:

Opublikowano

chyba wiem dlaczego :gwizdanie:

chyba dlatego właśnie :tongue4:

Kamila jest ok, tak samo jak Alicja, Klaudia, Aleksandra, Anna, Magdalena, Barbara, Karolina, Teresa, Natalia......

Alicja nie bo to jak ta co sie naćpała i myślała , że jest po drugiej stronie lustra :P

Klaudia nie , bo (kędzior wie czemu nie :polew: )

Ola , całkiem spoko

Anna , nie , bo za dużo głupich Ań znam :tongue4:

Magda nie , bo to Madzia , a to już brzmi niepoważnie :decayed:

Barbara nie , bo Basia ma na imie Basia :tongue4::polew:

Karolina , jak mandolina :polew:

Teresa to może mieć na imie pani w bibliotece a nie młoda laska :P:polew:

Natalia fajne :D

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

Zuza nie , bo mam w grupie jedną pojebaną ;]

Emilka fajnie nawet :) ale właśnie popularne za bardzo

Ewelina , znam jedną fajną :kox:

Julce :gwizdanie:

raczej nie Kędzior , sam wiesz dlaczego :polew: :polew:

no curva comment :facepalm:

:polew:

Opublikowano

chyba wiem dlaczego :gwizdanie:

chyba dlatego właśnie :tongue4:

Kamila jest ok, tak samo jak Alicja, Klaudia, Aleksandra, Anna, Magdalena, Barbara, Karolina, Teresa, Natalia......

Alicja nie bo to jak ta co sie naćpała i myślała , że jest po drugiej stronie lustra :P

Klaudia nie , bo (kędzior wie czemu nie :polew: )

Ola , całkiem spoko

Anna , nie , bo za dużo głupich Ań znam :tongue4:

Magda nie , bo to Madzia , a to już brzmi niepoważnie :decayed:

Barbara nie , bo Basia ma na imie Basia :tongue4::polew:

Karolina , jak mandolina :polew:

Teresa to może mieć na imie pani w bibliotece a nie młoda laska :P:polew:

Natalia fajne :D

Zuzka , Emilka , Ewelinka :gwizdanie: też

Zuza nie , bo mam w grupie jedną pojebaną ;]

Emilka fajnie nawet :) ale właśnie popularne za bardzo

Ewelina , znam jedną fajną :kox:

Julce :gwizdanie:

raczej nie Kędzior , sam wiesz dlaczego :polew: :polew:

no curva comment :facepalm:

:polew:

argumentacja zayebista fakt :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:15_________________________________________________

Jak dla mnie to Emilka i Marta :good:

takie wybraliśmy :)

Opublikowano

Emilka to męczyła zwierzaki w pewnej bajce :decayed:

Opublikowano

moja na pierwsze ma Emilia a na drugie Marta :decayed:

Opublikowano

Emilka to męczyła zwierzaki w pewnej bajce :decayed:

Nie tylko w bajce :gwizdanie:

IMG_0533.jpg

IMG_0553.jpg

Opublikowano

sorki ale zmiana wchodzi w grę jeśli........................ okaże się ,że będzie chłopiec :wink4:

Opublikowano

Marta kojarzy mi się z pewną Panią, która jest "podwieszona" w wątku katowickim:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Marta kojarzy mi się z pewną Panią, która jest "podwieszona" w wątku katowickim :gwizdanie: :wink4:

mnie na szczęscie nie :decayed:
Opublikowano

Dawid to świetne imię ! Przykłady Beckham, Hasselhoff, Guetta, Villa, Haye mógłbym tak stworzyć 100 stron

Opublikowano

Marta kojarzy mi się z pewną Panią, która jest "podwieszona" w wątku katowickim :gwizdanie: :wink4:

mnie na szczęscie nie :decayed:

ja tam nie żałuję :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:47_________________________________________________

Dawid to świetne imię ! Przykłady Beckham, Hasselhoff, Guetta, Villa, Haye mógłbym tak stworzyć 100 stron

doebałeś do pieca :tongue4::polew:

Opublikowano

a nóż chłopiec bedzie :laghing2:

Opublikowano

znalem jednom marte a emi wlasnie mom spokuj do rana bo spi

Opublikowano

znalem jednom marte a emi wlasnie mom spokuj do rana bo spi

farciarz :cool1::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.