Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

kto wystuka ten stawia :naughty: a jeszcze nic nie widzę żeby stało :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mamy pierwsze ząbki!! :kox: od razu dwie dolne jedynki :decayed:

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

Trochę wcześnie, bo za tydzień dopiero kończymy pół roku, ale najważniejsze że zupełnie bezobjawowo

Gdybym sama nie sprawdziła to by się nie przyznała :decayed:

No to ja nic nie mówię ale stawiasz litra :naughty:

Gratuluję pierwszych ząbków oby reszta także bez objawów się wybiła :)

Opublikowano

Mamy pierwsze ząbki!! :kox: od razu dwie dolne jedynki :decayed:

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

Trochę wcześnie, bo za tydzień dopiero kończymy pół roku, ale najważniejsze że zupełnie bezobjawowo

Gdybym sama nie sprawdziła to by się nie przyznała :decayed:

trzeba je opic co by miala zawsze biale zeby i zdrowy usmiech :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

kto wystuka ten stawia :naughty: a jeszcze nic nie widzę żeby stało :decayed:

wyprzedziłeś mnie :cool1:

Opublikowano

Mamy pierwsze ząbki!! :kox: od razu dwie dolne jedynki :decayed:

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

Trochę wcześnie, bo za tydzień dopiero kończymy pół roku, ale najważniejsze że zupełnie bezobjawowo

Gdybym sama nie sprawdziła to by się nie przyznała :decayed:

pozazdrościć że tak to wyszło, gratulacje :good:

Opublikowano

Dzisiaj wystukałam łyżeczką :>

kto wystuka ten stawia :naughty: a jeszcze nic nie widzę żeby stało :decayed:

Dwa ząbki to dwie flaszki :naughty: :naughty: :naughty:

Nie odpuszczaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No powiem Wam że na prawdę lajtowo

...i może jeszcze wiele ząbków przed nami, ale na dzień dzisiejszy nie wiemy co to ząbkowanie :tongue4:

Opublikowano

Oby wszystkie tak bezboleśnie i bezobjawowo wychodziły :)

Opublikowano

a flaszki dalej nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Zostało Ci obejść się smakiem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gratulacje ząbkowania :oklaski: :drunk:

btw

jako ,że i przede mną w końcu zostało kupno wózka :gwizdanie:

doradźcie proszę jaki szukać ,czym się kierować ile przeznaczyć :wink4:

Opublikowano

Artur szukaj czegoś w stylu 3 w 1,to jest chyba najlepsze rozwiązanie na początek.Co do cen to się nie wypowiadam bo wypadłem z tematu jakiś czas temu.Ale za dobry wózek to musisz dać 1k< wszystko zależy ile i jakie ma bajery na wyposażeniu.To prawie jak z samochodem :polew:

Tylko nie kupuj fotelika na kółkach,może i to wygodne i teraz modne ale dziecko się w tym męczy.Lepiej kupić głęboki z przekładką na spacerówkę i dodatkowym fotelikiem niż takie coś (Zdjęcie) bo całościowo jest OK:

http://www.google.pl/imgres?q=w%C3%B3zki+dzieci%C4%99ce&hl=pl&client=opera&hs=N7s&sa=X&rls=pl&channel=suggest&biw=1280&bih=855&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=L_v4oOhsbQtTPM:&imgrefurl=http://www.tako.net.pl/index.php%3Faction%3Dshowitem%26id%3D287&docid=M2UsLDmS9mnRsM&imgurl=http://www.tako.net.pl/zdj_big/jumper_gt_b_6.jpg&w=333&h=500&ei=lJYgT4S1IYOe-wbJhe21CA&zoom=1

Znam ludzi co mają cały ten zestaw a wożą dziecko w foteliku,bo tak im wygodniej :facepalm:

Mój chrześniak woził się takim :

http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=403

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

Gratulacje ząbkowania :oklaski: :drunk:

btw

jako ,że i przede mną w końcu zostało kupno wózka :gwizdanie:

doradźcie proszę jaki szukać ,czym się kierować ile przeznaczyć :wink4:

My się zdecydowaliśmy na taki zestaw. http://allegro.pl/x-lander-xa-wozek-x-a-3w1-besafe-izi-lub-maxi-cosi-i2047646059.html Trochę drogi ale dużo płaci się za to nosidło ( z bajerami)

Opublikowano

Gratulacje ząbkowania :oklaski: :drunk:

btw

jako ,że i przede mną w końcu zostało kupno wózka :gwizdanie:

doradźcie proszę jaki szukać ,czym się kierować ile przeznaczyć :wink4:

moje zdanie jest takie jak Huba:

kup 3 w 1, czyli stelaż z kółkami + głęboka gondola + spacerówka+ nosidełko

My kupiliśmy za jakieś 500-600zł używkę z allegro.

Mała z gondoli już prawie wyrosła, a w krótce nosidełko też będzie małe. Na wiosnę kupujemy jakąś mała spacerówkę oraz fotelik do samochodu.

Przemyślcie sobie, czy warto dawać 1500zł lub więcej na jakies 10-12 miesięcy, czy zakupić właśnie coś używanego na początek :wink4:

My mamy coś takiego http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=357

Opublikowano

W sumie Stan dobrze mówi.Lepiej kupić tańszą używkę w dobrym stanie,bo dziecko i tak szybko wyrośnie z gondoli i pierwszego fotelika.

Opublikowano

Jeszcze nie wiem co zrobię ale Wasze zdanie jest da mnie bardzo cenne bo używacie i widzicie co warto ,a czego nie warto w wózku posiadać i za co nie warto przepłacać lub warto dopłacić .

Opublikowano

Od siebie mogę jeszcze dodać żeby miał duże kółka (i unikać trójkołowców)

i miał w miarę przystępną wagę. Nie wiem jak mieszkacie, ale ja troszkę się przeliczyłam i teraz jest co nosić na trzecie :(

a mała rośnie i przybiera :przebiegly:

Hub, to co wkleiłeś to własnie jest fotelik samochodowy (nosidełko) nałozony na stelaż wózka, bardzo ułatwia np. jak się jedzie na zakupy,

bo nie trzeba brać wszystkich części. My tak mamy, i oczywiście nie wozimy jej w tym na spacerze bo rzeczywiście nie jest to komfortowe dla dziecka na dłuższą metę. :)

no i oczywiście używka :good: dzieci tak rosną że ja już kombinuje żeby coś lekkiego na wiosnę kupić, a tego zestawu pozbyc się w całości :wink4:

Opublikowano

My kupiliśmy Wózek www.jedo.pl ~ mogę polecić w 100%

Nosidełko używka + adapter do wózka.

Nie wiem jakie było pytanie, ale wnioskuje po wypowiedziach.

Opublikowano

Jeszcze nie wiem co zrobię ale Wasze zdanie jest da mnie bardzo cenne bo używacie i widzicie co warto ,a czego nie warto w wózku posiadać i za co nie warto przepłacać lub warto dopłacić .

Artur pogadaj z Guru. On pracował i ma jeszcze znajomości w KAJI to Ci doradzi i załatwi dużo taniej jak będziesz chciał nowy.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93676.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.