Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka ,a Ty nie jedziesz na BT ?

Moglibyśmy poćwiczyć warkoczyki przy jakim JD hehe :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:kox:

To wszystko przed Tobą :grin:

ja będę miał córkę więc irka nie będzie miała :grin:

To już ćwicz warkoczyki :wink:

słyszałem dziś Waszą małą jak Stan mi nr dyktował powtarzała za nim :decayed:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Miszka ,a Ty nie jedziesz na BT ?

Moglibyśmy poćwiczyć warkoczyki przy jakim JD hehe :decayed:

nie jadę za droga impreza jak dla mnie

Opublikowano

BASIA gratki kolejnej fasolki właśnie się dowiedziałem - w BT nie poszalejesz:wink:

Opublikowano

czy ja wiem....teraz to jest dla stana bezpieczna jak gerda :decayed:

Opublikowano
BASIA gratki kolejnej fasolki właśnie się dowiedziałem - w BT nie poszalejesz:wink:

Dzięki ;)

Może nie poszaleję, ale za to pojem sobie dobrych rzeczy za dwoje i do tego będę pamiętać co jadłam :polew::polew:

Opublikowano
BASIA gratki kolejnej fasolki właśnie się dowiedziałem - w BT nie poszalejesz:wink:

Dzięki ;)

Może nie poszaleję, ale za to pojem sobie dobrych rzeczy za dwoje i do tego będę pamiętać co jadłam :polew::polew:

he ja też bo pewnie zostawię w pokoju :grin:

Opublikowano
  • Autor

czułem dziś moją córeczkę przez brzuch, już chyba 1000 razy moja mnie wołała i mówiła, że czuć jak sie rusza ale dziś pierwszy raz ja poczułem :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

i sobie pomyślałem, że o 22:30 powinna spać więc chyba będzie imprezowa dziewczynka :grin:

Opublikowano
czułem dziś moją córeczkę przez brzuch, już chyba 1000 razy moja mnie wołała i mówiła, że czuć jak sie rusza ale dziś pierwszy raz ja poczułem :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

i sobie pomyślałem, że o 22:30 powinna spać więc chyba będzie imprezowa dziewczynka :grin:

u nas było podobnie :wink: nocne godziny to był jej czas :kox:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

czyli coś takiego ?

:grin:
Opublikowano
  • Autor
czułem dziś moją córeczkę przez brzuch, już chyba 1000 razy moja mnie wołała i mówiła, że czuć jak sie rusza ale dziś pierwszy raz ja poczułem :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

i sobie pomyślałem, że o 22:30 powinna spać więc chyba będzie imprezowa dziewczynka :grin:

u nas było podobnie :wink: nocne godziny to był jej czas :kox:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

czyli coś takiego ?

:grin:

nie no bez przesady - delikatnie było ją czuć jak przyłożyłem rękę :wink:

Opublikowano

pamiętam... miłe uczucie :wink: Nasza kopała jak oszalał.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pamiętam... miłe uczucie :wink: Nasza kopała jak oszalał.... :decayed:

moja mówi, że się buksuje :kox:

Opublikowano

może tam jest dwójka i mają sparing ? :decayed:

Opublikowano
pamiętam... miłe uczucie :wink: Nasza kopała jak oszalał.... :decayed:

i uwielbiała godziny 23:00-1:00 :grin:

Opublikowano

No nasz maluch (chłopak :decayed:) tez się wierci i mamusi przeszkadza. Ale jak taka przyjdzie i pomasuje brzuszek to się uspokaja :kox:

---------- Post dopisany 23-03-2013 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 08:28 ----------

Zapierający dech moment :kox:

Opublikowano
  • Autor

430 gram :kox:

Opublikowano

:wink::naughty:

Schabowy z kosteczką nie za duży ma podobną wagę ....hehe ....:facepalm::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No :decayed:

Opublikowano

Na szczęście niepodobny do mnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.