Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley w zeszłym roku na BT obiecałem ze na następnej Bukowinie będę ojcem

Zgodnie z obietnica będę miał syna :decayed:

moment

1. to twoja Ewcia będzie miała syna, :decayed:

2. nie widzę, Cię na obecnej liście do BT

3. Złoż jej gratulacje :decayed::P

gratki Stary :kox:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noooooo gratuluje :decayed:

Opublikowano

Stanley w zeszłym roku na BT obiecałem ze na następnej Bukowinie będę ojcem

Zgodnie z obietnica będę miał syna :decayed:

moment

1. to twoja Ewcia będzie miała syna, :decayed:

2. nie widzę, Cię na obecnej liście do BT

3. Złoż jej gratulacje :decayed::P

gratki Stary :kox:

Gratulacje złożone :decayed:

A na liście raczej nie będę siły wyższe w tym roku mnie zatrzymują

:hi: Edytka :decayed:

Opublikowano

Gratki :drunk:

Opublikowano

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

:hi:

Dzięki wszystkim

Opublikowano

Panowie czeka mnie zakup fotelika 9-18, nie mam isofixa. Przymierzam się do maxi cosi tobi. Może ktoś używa będę wdzięczny za opinie ewentualne inne opcje.

Opublikowano

Panowie czeka mnie zakup fotelika 9-18, nie mam isofixa. Przymierzam się do maxi cosi tobi. Może ktoś używa będę wdzięczny za opinie ewentualne inne opcje.

Cofnij sie ze 2 stronki :angry::grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

moja Lola doszła juz do swojej wagi przed ciążą więć sprzedaje :grin:

http://olx.pl/oferta/orbitrek-rower-eliptyczny-domyos-ve120-CID767-ID8XqqW.html#1778ff19c7;promoted

nam mała daje tak popalić, że i bez rowerka się obeszło a i mama nawet mniej waży niż przed ciążą, mi też parę kilo spadło

powiedzcie mi jak wsze dzieci zachowują się w ciągu dnia, tzn co robią, czy potrafią np posiedzieć w spokoju no nie wiem powiedzmy z 20min, nasza mała to normalnie jakiś demon non stop coś, ani na chwilę nie daje spokoju, czy macie podobnie bo jak rozmawiamy ze znajomymi to nie wierzą, mała jest niezmordowana, nieraz już padam na ryj a ta dalej :kox:

Opublikowano

Masz znajomych ,których dzieci są jakieś dziwne [emoji14]olew:

Moja goni cały dzień :kox:

Dziś imprezka urodzinowa była....myślałem ,że padnie koło 19....goni do tej pory :grin: po dniu pełnym wrażeń :)

Opublikowano

Ala miała tak samo, teraz ma 3,5 roku i zauważyłem, że już ciut zluzowała, bardziej rezolutna się zrobiła i trochę doroślejsza...

Za to młody nadrabia za nią :decayed:

Opublikowano

moja od jakis 4 dni jest zlotym dzieckiem.posadze ja to sie nawet zajmie soba na jakies 20 minut a wczesniej to szatan maly :decayed:

Opublikowano

moja Lola doszła juz do swojej wagi przed ciążą więć sprzedaje :grin:

http://olx.pl/oferta/orbitrek-rower-eliptyczny-domyos-ve120-CID767-ID8XqqW.html#1778ff19c7;promoted

nam mała daje tak popalić, że i bez rowerka się obeszło a i mama nawet mniej waży niż przed ciążą, mi też parę kilo spadło

powiedzcie mi jak wsze dzieci zachowują się w ciągu dnia, tzn co robią, czy potrafią np posiedzieć w spokoju no nie wiem powiedzmy z 20min, nasza mała to normalnie jakiś demon non stop coś, ani na chwilę nie daje spokoju, czy macie podobnie bo jak rozmawiamy ze znajomymi to nie wierzą, mała jest niezmordowana, nieraz już padam na ryj a ta dalej :kox:

Masz fajnie. Nasz mały tez około 3.5 to ksiażkowe ADHD...

Wysłane z taboreta G3

Jeszcze se upodobał słowa : cycki, d*pa i głupek. I śpiewa na mieście nawet :facepalm:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Powiem Ci Miszka ze ja mam mała z takim samym charakterem.

Starsza bawiła się sama,stykneło jej tv włączyć i do 1h spokoju było.

Ale natka nie,jest przeciwieństwem Wikuli.

W samochodzie ryczy,w wózku ryczy,w nocy jak pośpi 2h to jest sukces,za dnia jest cieniem albo moim albo mojej zony,nie odstepuje na krok.

Jak nie umiała chodzić był spokój ale jak juz sie nauczyła to streczy nas :grin:

Ostatnio położyłem się o 2.30 a mała wstała i prawie do 4.30 trzeba było ją zabawić :facepalm:

Mam nadzieje ze do roku jej przejdzie i chodź w nocy da pospać bo ciężko jest.

Ale i tak jest słodka i spokojna w porównaniu do mojego chrześniaka.

Uwierzcie mi ze nie widziałem jeszcze 1,5 dziecka co wchodzi niemalże po ścianie na parapet,zostaw tylko otwarte WC a już łowisz z kibelka wszystko co ma pod reką.

Może dlatego ze ja mam dziołchy nie jestem przyzwyczajony do chłopca tak mi sie wydaje ale mówię wam ADHDx2 :kox:

Opublikowano

Powiem Ci Miszka ze ja mam mała z takim samym charakterem.

Starsza bawiła się sama,stykneło jej tv włączyć i do 1h spokoju było.

Ale natka nie,jest przeciwieństwem Wikuli.

W samochodzie ryczy,w wózku ryczy,w nocy jak pośpi 2h to jest sukces,za dnia jest cieniem albo moim albo mojej zony,nie odstepuje na krok.

Jak nie umiała chodzić był spokój ale jak juz sie nauczyła to streczy nas :grin:

Ostatnio położyłem się o 2.30 a mała wstała i prawie do 4.30 trzeba było ją zabawić :facepalm:

Mam nadzieje ze do roku jej przejdzie i chodź w nocy da pospać bo ciężko jest.

Ale i tak jest słodka i spokojna w porównaniu do mojego chrześniaka.

Uwierzcie mi ze nie widziałem jeszcze 1,5 dziecka co wchodzi niemalże po ścianie na parapet,zostaw tylko otwarte WC a już łowisz z kibelka wszystko co ma pod reką.

Może dlatego ze ja mam dziołchy nie jestem przyzwyczajony do chłopca tak mi sie wydaje ale mówię wam ADHDx2 :kox:

Każde dziecię jest WYJĄTKOWE... Pytanie teraz. Na ile Nam cierpliwości starczy... Ja czasem nie wytrzymuje...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Zmęczenie robi swoje.

Tez czasem zaciskam zęba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci Miszka ze ja mam mała z takim samym charakterem.

Starsza bawiła się sama,stykneło jej tv włączyć i do 1h spokoju było.

Ale natka nie,jest przeciwieństwem Wikuli.

W samochodzie ryczy,w wózku ryczy,w nocy jak pośpi 2h to jest sukces,za dnia jest cieniem albo moim albo mojej zony,nie odstepuje na krok.

Jak nie umiała chodzić był spokój ale jak juz sie nauczyła to streczy nas :grin:

Ostatnio położyłem się o 2.30 a mała wstała i prawie do 4.30 trzeba było ją zabawić :facepalm:

Mam nadzieje ze do roku jej przejdzie i chodź w nocy da pospać bo ciężko jest.

Ale i tak jest słodka i spokojna w porównaniu do mojego chrześniaka.

Uwierzcie mi ze nie widziałem jeszcze 1,5 dziecka co wchodzi niemalże po ścianie na parapet,zostaw tylko otwarte WC a już łowisz z kibelka wszystko co ma pod reką.

Może dlatego ze ja mam dziołchy nie jestem przyzwyczajony do chłopca tak mi sie wydaje ale mówię wam ADHDx2 :kox:

o to to - to bardziej opis mojej :kox:

no ale jak śpi to istny anioł :decayed:

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

Opublikowano

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.