Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

no ja wlasnie musialem kupic S-maxa dla zony bo do A4 przy zakupie przymierzałem tylko normalny wozek :D

a smxa ma spory bagaznik i trzy niezalezne miejsca wiec zona spokojnie sie z dwoma fotelikami z tylu miesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje bliźniaków. Ja jestem dumnym ojcem bliźniaczek- w tej chwili Mapety mają już po 7 lat. A4 sprzedane, został Pasek Variant dla żony i właśnie zastanawiamy się nad S-Maxem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem przeciwny smaxowi ale zona jest fanka forda :D i powiem Wam ze to byl niezly wybor mimo wszystko (pomijam to ze w sumie wyboru zbyt duzego nie ma na rynku by spelnial wymogi zwiazane z transportem blizniakow:D ), ogladalismy jeszcze grand b-maxa ale nie mial trzech foteli z tylu, podobnie przy mazdzie 5, ale za to mialy wygodne przesuwane drzwi. Druga opcja jaka bralismy pod uwage to toyota verso, ale miala troche mniejszy bagaznik.

Co do smaxa to tez sa wersje 7 osobowe, oczywiscie kosztem bagaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a jak tam sytuacja z jedzeniem u waszych maluchów ? migają się od jedzenia?

u mnie w obu przypadkach nigdy nie było i nie ma problemu z jedzeniem wszystkiego co im damy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a jak tam sytuacja z jedzeniem u waszych maluchów ? migają się od jedzenia?

u mnie w obu przypadkach nigdy nie było i nie ma problemu z jedzeniem wszystkiego co im damy :wink:

Może to śmiesznie zabrzmi ale ja zaczym mieć dziwne myśli bo nasza Maja je wszystko co jej damy ... w żłobku wpieprza wszystko co jej dadzą potem po powrocie do domu jak jem obiad oczywiście musze jej dać bo jest ogromny płacz, potem jakaś przekąska np. calutki banan) potem kaszka o 20 po kąpieli zje mleko a jak jeszcze my jemy to musimy jej coś dać bo jest wojna.... waży normalnie bo ok 10.5 kg przy 13 miesiącach ... ale mnie to zaczyna martwić żeby jej nie " ukulać "

foto z dziś żeby ktoś nie myślał, że to chodząca bambaryła :P

12109133_972905292774949_571252212374370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.5kg przy 13miechach :D moja 4 letnia córka waży 14kg :) ale fakt faktem mało je,chodź czasem jak ma napad głodu to zjadła by konia z kopytami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wazy 11kg 13 miesiecy i jest jak wiór ale wysoka. Spodenki na 86 a bluza na 76, po mamie :decayed:

Talib powinieneś sie cieszyc.

Pojdzie na twarde nogi to jej odejdzie jedzenie.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zje tak jak od Michała... Wszystko i zawsze... 3,5.. 17 kg..96-104 rozmiarówka (chyba dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev Twoja córa już lata ? nasza od 3 tygodni jakoś... na d*pie usiedzieć nie może a najlepsza zabawa to " bach " czyli wziąść coś i jebnąć o ziemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja za.....la ale na czworaka no i smiga na nogach przy meblach.

Ogolnie wstaje tylko po to aby tanczyc :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje cudo ma 8 dni i na razie się docieramy.
Zosia ważyła 3650 i miała 56 cm. Teraz ma ciut więcej, bo siedzi zamiast mnie na cycu.

Edytowane przez gizmus2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze dni sa dobre człowiek nawet nie czuje zmęczenia tak sie cieszy, pampera dobrze nie unie założyć, umyć strach, przebrać strach... i powoli kroczkami do przodu, po roku czlowiek myśli kiedy ostatnio przespałem cała noc. A wystarczy ze takie małe sie przytuli albo chociaż spojrzy i to wystarczy, zeby nabrać sił na kolejne wyzwania, i tak minęło juz ponad dwa latka

Cos w tym jest, ze córeczka jest tatusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze dni sa dobre człowiek nawet nie czuje zmęczenia tak sie cieszy, pampera dobrze nie unie założyć, umyć strach, przebrać strach... i powoli kroczkami do przodu, po roku czlowiek myśli kiedy ostatnio przespałem cała noc. A wystarczy ze takie małe sie przytuli albo chociaż spojrzy i to wystarczy, zeby nabrać sił na kolejne wyzwania, i tak minęło juz ponad dwa latka

Cos w tym jest, ze córeczka jest tatusia

Dokładnie. Trzeba się wszystkiego uczyć, małą obserwować i wyciągać wnioski... Słodkie toto, że hej. Fajnie się przytula po karmieniu. No po prostu cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz zazdroszczę Ci córki. Ja mam 2 synów i też jest super ale dziewczynka to królewna taty :)

Dużo prawdy jest w tym co napisałeś.

pozdro dla tatusiów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie obliczone, chciałem córkę i mam, a jak to naprawde było tego nikt nie wie. Moja zona i ja w rodzinie same chłopaki, wiec moze sie udało. Jak ktoś chce moge dac przepis ;)

A tak poważnie jak dziecko zdrowe to człowiek szczęśliwy, wiadomo jak to z kasa w tych czasach, ale zawsze jakos to jest, pociecha jest nieziemska.

Odkąd mam dziecko powiem wam, ze nie moge oglądać ani nawet słuchać w radiu jak jakiemuś dziecku ktoś zrobił krzywdę, normalnie mnie nosi, wcześniej człowiek tak wiecie jednym uchem wlecialo i wyleciało...

Tu jakis ojciec wrócił z więzienia i cos zrobił 5 letniej córce, albo latem co facet zostawił dziecko w aucie. Zrobili jakis spot odnosnie zostawiania dziecka, za cholerę nie obejrzę do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...