Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi


gratulacje !! ja przy Mai z racji, że to pierwsze dziecko na początku sprawdzałem czy oddycha co chwile :P ale podobno to normalne przy pierwszym dziecku :D

Dzięki, :wink: ja za to co chwilę podchodzę do małej bo się napatrzeć na nią nie mogę. :D Moja żona ma więcej wprawy przy takich noworodkach, jej siostra urodziła 4 dziecko dwa dni przed moją żoną. A że młodszymi się opiekowała jak się rodziły to musi mnie teraz nauczyć, bo wczorajsze przewijanie Antosi zakończyło się klęską :facepalm: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też dla swojego spokoju zakupiłem monitor oddechu Angel Care czy jakoś tak, z 2 razy w nocy mi się włączył ale do dzisiaj nie wiem czy coś się działo czy tylko błąd ale jest to raczej zakup godny uwagi zwłaszcza czytając o śmierci łóżeczkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.empik.com/mamo-tato-co-ty-na-to-dvd-zawitkowski-pawel,prod59024630,ksiazka-p polecam, bo sam się z filmików nauczyłem szybko i bezpiecznie przewijać i nie tylko :) w szoku byłem jakie to proste :) to takie trochę aikido ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy u zawitkowskiego jakis czas temu z maluchami, pokazal nam kilka fajnych rzeczy a przy okazji bardzo fajny gosc. bylem w szoku jak szybko nawiazal kontakt z dziecmi. na youtube jest tez sporo jego filmikow

co do monitora oddechu i smierci lozeczkowej to uwazam ze to troche wymysl wlasnie producentow takich urzadzen. tez sie interesowalem przed narodzinami zakupem ale rozmawiajac ze znajomymi, poloznymi i innymi ludzmi siedzacymi w tym temacie i kazdy odradzal zakup. zauwaz tez gdzie najwiecej informacji o smierci lozeczkowej sie pojawia - szkoly rodzenia (ktore sa sponsorowane wlasnie przez producentow roznych gadzetow dla noworodkow, mleka modyfikowanego itd), i inne spotkania poświecone tematyce opieki nad dziecmi ale to juz indywidualna decyzja kazdego:)

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynająłem monitor od firmy ze sprzętem medycznym. Mam ten sam model który mój młody miał na porodówce. Jak dobrze pamiętam płaciłem 200pln za 6mcy plus 100pln zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nowy monitor dałem cos ok 350 zł. Dla mnie to kwota nieduża biorąc pod uwagę spokój jaki on zapewnił mojej nerwowej małżonce :) Teraz odsprzedam go pewnie za 100 - 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak ku przestrodze z innej beczki...syn siostry mojej zony ma dwa lata. do tej pory nic nie mowil. wszyscy zachodzili w glowe czemu...jedna lekarka polecila im by odstawili mu telewizje, tablet, komorke i inne elektroniczne gadzety i zabawki ktore towarzyszyly mu na kazdym kroku. po trzech tygodniach od odstawienia zaczal mowic mama, tata, babcia i jeszcze kilka innych slow...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata i takie rzeczy miał? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitorów oddechu- moim zdaniem nie trzeba też zbytnio oszczędzać. Moje małe (bliźniaczki) były wcześniakami i lekarze przy wypisie jako zalecenie dali nam właśnie monitory oddechu. Raz się włączył i nie był to fałszywy alarm, na szczęście all OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata i takie rzeczy miał? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

nie zjadl spokojnie jesli nie dostal tabletu lub telefonu, ale kazdy uczy sie na bledach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy drugim dziecku pomysle o tym monitorze oddechu. Co do akcesorii dla dzieci to powiem szczerze, że jest tego taki ogrom, że głowa mała ..wiele pomaga bardzo jak podgrzewacz czy miarka od mleka na 4 porcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata i takie rzeczy miał? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

nie zjadl spokojnie jesli nie dostal tabletu lub telefonu, ale kazdy uczy sie na bledach ;)

Zaczal mowic: wlaczcie tv, gdzie moj tablet, daj mi telefon :-)

Synus to Tu umiesz mowic, czemu wczesniej sie nie odzywales? Bo nic nie potrzebowalem :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Muszę chyba popracować na drugim jak czytam to wszystko to aż tapczan się trzęsie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim stwierdzasz, ze 1 dziecko to były nieustanne wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe 37 na karku może już pora skończyć wakacje ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim stwierdzasz, ze 1 dziecko to były nieustanne wakacje :)

Jeżeli jest duża róznica wieku to nie raz przy drugim są też wakacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe 37 na karku może już pora skończyć wakacje ;)

EE to ten tapczan masz chyba bez większych luzów :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6 miesieczna parke wiec u mnie luzu nie ma :D aktualnie moim najwiekszym marzeniem jest przespac ciagiem 6 godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata i takie rzeczy miał? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

nie zjadl spokojnie jesli nie dostal tabletu lub telefonu, ale kazdy uczy sie na bledach ;)

Tak sie konczy zabawianie dziecka elektroniką zeby samemu miec spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6 miesieczna parke wiec u mnie luzu nie ma :D aktualnie moim najwiekszym marzeniem jest przespac ciagiem 6 godzin :D

Wiem o czym mówisz nasza mała ma prawie 2 latka a mielismy jedną noc o jakiej Ty marzysz tj ciag snu ok 6 h a tak budzi sie co 2-3h na cyca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...