Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehehhe 37 na karku może już pora skończyć wakacje ;)

EE to ten tapczan masz chyba bez większych luzów :))))

Hahahhaa nie skrzypi to fakt :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2 lata i takie rzeczy miał? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

nie zjadl spokojnie jesli nie dostal tabletu lub telefonu, ale kazdy uczy sie na bledach ;)

Tak sie konczy zabawianie dziecka elektroniką zeby samemu miec spokój...

dokladnie tak...

ja mam 6 miesieczna parke wiec u mnie luzu nie ma :D aktualnie moim najwiekszym marzeniem jest przespac ciagiem 6 godzin :D

Wiem o czym mówisz nasza mała ma prawie 2 latka a mielismy jedną noc o jakiej Ty marzysz tj ciag snu ok 6 h a tak budzi sie co 2-3h na cyca :facepalm:

dwa lata?? to mnie nie pocieszyles:D myslalem ze po roku juz mozna liczyc na przespane noce:D

Opublikowano

dwa lata?? to mnie nie pocieszyles:D myslalem ze po roku juz mozna liczyc na przespane noce:D

na sztucznym jedzeniu to nawet szybciej bo po pół roku :)

Opublikowano

U nas nadal maluchy jedza cyca i nie poddajemy sie :)

Opublikowano

U mnie mała praktycznie od początku na mleku butelkowym i prawda jest taka, że śpi całymi nocami, teraz ma półtora roku ale jak była mała i przed spaniem wypiła butle mleka powiedzmy o 21 to później jak żona szła spać około 1 to dawała jej jeszcze 1 butelkę na śpiocha(tylko po wypiciu trzeba czekać żeby jej się odbiło) i tak mała spała do 9 i do dzisiaj tak śpi

Opublikowano

U nas nadal maluchy jedza cyca i nie poddajemy sie :)

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

nasza Maja od urodzenia na mleku butelkowym ... od 5tego miesiąca do dzisiejszego dnia(18 miesięcy) zasypia 20 budzi się 6-7 ... w nocy totalny spokój :) nigdy ani jednej kolki ząbkowanie bezproblemowo przeszła więc mogę powiedzieć, że pod tym względem jestem szczęściarzem :)

Opublikowano

nasza Maja od urodzenia na mleku butelkowym ...

A cycek jak mamie dzieki temu teraz sterczy , nie ? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Jak myje na kolanach podłogę

Opublikowano

:grin::grin:

Opublikowano

Podłogi myje w domu ja[emoji14]Martyna miała cesarke i nie miała konkretnego pokarmu ... Maja się tylko wkurwiala więc w 3 dniu 100 % było już butli

Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x

Opublikowano

Biorąc pod uwage ilosc probiotykow w sztucznym mleko a z cycka lepiej wytrzymac te pare dni. Moja mała żmija od pierwszego dnia robiła za laktator.

Opublikowano

Co zrobić , nie odwrocimy czasu :) na szczęście rośnie zdrowa bez żadnych problemów

Wysłane z Tapatalk przy użyciu Honor 4x

Opublikowano

Moja przy starszej płakała tak jej naciągała ale zacisnęła zęby bo wiedziała ze nie ma nic lepszego od cyca.

Z jednej strony masz plus nie masz cycoholika co podczas imprezy,w kościele zagląda pod bluzkę i krzyczy cyc cyc cyc cyc :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Natura panie natura ,co w tym zlego

Opublikowano

Nic złego,tylko trochę jest to krepujące czasem :wink:

Złe jest wciąganie anfy przez karmiące matki by szybciej dojść do poprzedniej figury :facepalm:

Opublikowano

moja Lola wazy mniej po ciąży jak przed :grin:

Opublikowano

Moja w sumie tez ale przez to ze z Chodakowska zaczela sie prowadzac:-D:-D

Opublikowano

Widzę że nie tylko moja świruje pawiana przed TV :decayed::grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
be566d89ee9cddc00a25db7972196a9d.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.