Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również dołączam się do gratulacji :hi:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziekuje:thumbup1:

Opublikowano
12 minut temu, wesz82 napisał:

Dziekuje:thumbup1:

spoko, najlepsze przed Tobą  :decayed:    :wink:

Opublikowano

Gratulacje dla Was ?

Opublikowano

:thumbup1::thumbup1:

 

Od ostatniej malej minely 4 lata ale cos tam jeszcze pamietam?

Swoja droga polecam wszystkim nie zdecydowanym tatusia uczestnictwa w porodzie.

Wczoraj moja pani nameczyla sie nie miłosiernie.

Na 3 porody ten byl najcięższyc ze wzgledu zmeczenia.brak snu duzo tutaj zrobil.

Opublikowano

Najważniejsze, że jest juz Wami ;) Gratulację !!!

Opublikowano

Mimo tego,ze to 3 dziecko ja jaram sie jak młody??

Dzieki?

Opublikowano

Korzysta ktoś z nosideł turystycznych?

Opublikowano
9 godzin temu, Buba napisał:

Korzysta ktoś z nosideł turystycznych?

Wcześniej nosiliśmy mała w chuście.

Teraz dla nowej kupilismy tule.

Niestety jeszcze nie sprawdzona przez nas ale opinie ma dobre.

Opublikowano

Chuste i Tule mam. Chodzilo mi o nosidlo turystyczne takie do chodzenia w gory. Cos oprocz Deuter Kidkomfort

Opublikowano

To ja nie pomoge?

Opublikowano
17 godzin temu, wesz82 napisał:

To ja nie pomoge?

Spoko ;) Teraz wypożyczyłem bo w Tuli to sie nie da chodzić na dłuższe wycieczki albo w góry

Opublikowano

 

35 minut temu, Buba napisał:

Spoko ;) Teraz wypożyczyłem bo w Tuli to sie nie da chodzić na dłuższe wycieczki albo w góry

Od ilu mozemy juz malca w tuli nosić???

 Napisz cos wypozyczyl i jak sie sprawowalo.

Opublikowano
1 minutę temu, wesz82 napisał:

 

Od ilu mozemy juz malca w tuli nosić???

 Napisz cos wypozyczyl i jak sie sprawowalo.

Chusta praktycznie od urodzenia

Tula od momentu jak dziecko samodzielnie siada. Wkladki itp radze nie stosowac bo biodra niszcza. 

Teraz Vaude wypozyczylem bo ma dodatkowe paski dla maluchow. Generalnie za***ista rzecz :)

Opublikowano
Godzinę temu, Buba napisał:

Chusta praktycznie od urodzenia

Tula od momentu jak dziecko samodzielnie siada. Wkladki itp radze nie stosowac bo biodra niszcza. 

Teraz Vaude wypozyczylem bo ma dodatkowe paski dla maluchow. Generalnie za***ista rzecz :)

Nom wlasnie z tula czekamy bo to tak samo jak z chodakiem...

Thx

 

Opublikowano

Dokładnie. Pomimo zapewnień producentów że można nosić (z wkładką) to jednak do momentu samodzielnego siadania tylko chusta gwarantuje ułożenie w anatomicznej pozycji zarówno kręgosłup jak i biodra.

Ale też dużo od dziecka zależy. Moja w chuście nie chciała siedzieć. Rzucała się przy zawijaniu ale później już spokój. Natomiast do Tuli chętnie siada.

Dlatego lepiej wypożyczyć najpierw i sprawdzić bo koszt TUli jednak spory jest

Edytowane przez Buba

Opublikowano

Cena tuli nie jest mila dla portfela ale mam nadzieje ze mala bedzie chciala w tym smigac.

Nawet uzywki nie dostaniesz zbyt tanio..

Średnia  w chuscie smigala bardzo chetnie.

Nawet w cieplejsze dni nie budzila sie przy owijaniu??

 

 

Opublikowano

Fajne jest to ze TULA nie traci na wartości za bardzo. Jak wyrośnie to można sprzedać. A wygoda użytkowania jest rewelacyjna praktycznie wszędzie masz ręce wolne i swobodę ruchów

Ja to sie tylko strasznie pocę. Niestety zerowa wentylacja jak dzieciak przytulony do klaty czy pleców. Dlatego w góry wziąłem nosidło turystyczne i to się sprawdziło na długie chodzenie

 

 

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Nosidło Deutera mega sprawa ?.

w górach nieraz moja Emi ze mną bywała ... jak nóżki jej odmawiały posłuszeństwa to wpakowała sie na wielbłąda i nagle odżywała ?

Polecam te nosidełka ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.