Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

Przykład idzie z góry :)

Ja nie sram przed telewizorem

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja nie sram przed telewizorem
To już wiemy kto ;)
Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

To już wiemy kto ;)

Ha ha ha

 

Warunki na "wczasach" przyzwoite ?

Opublikowano
Ha ha ha
 
Warunki na "wczasach" przyzwoite ?
Pasuje.
Kiedy mam na kawę przyjechać ? ;)
Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

Pasuje.
Kiedy mam na kawę przyjechać ? ;)

Daj sie malej zalatwic:decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, stanley napisał:

Pasuje.
Kiedy mam na kawę przyjechać ? ;)

Kiedy chcesz tylko daj znać godzinę wcześniej o której bedziesz

Opublikowano
Kiedy chcesz tylko daj znać godzinę wcześniej o której bedziesz
Dejf do nas dojedzie we wt to wpadniemy we dwóch ;)
Tylko co byś nie pojechał po klocki lego ;)
Opublikowano
17 minut temu, stanley napisał:

Dejf do nas dojedzie we wt to wpadniemy we dwóch ;)
Tylko co byś nie pojechał po klocki lego ;)

Miałem jechać w piątek ale mnie pokreciło i nie najlepiej się czułem.

Przyjedzcie w porze obiadu to wyskoczymy coś zjeść , jakieś flaki czy golonka że śledziem w tle...

Edytowane przez Dev

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Miałem jechać w piątek ale mnie pokreciło i nie najlepiej się czułem.

Przyjedzcie w porze obiadu to wyskoczymy coś zjeść , jakieś flaki czy golonka że śledziem w tle...

nie prdl, pewnie i tak kebab wpadnie   :decayed:

a na poważnie, podaj namiary na dobrą knajpę Rowy :bag:/Ustka    :naughty:

Opublikowano
2 minuty temu, stanley napisał:

nie prdl, pewnie i tak kebab wpadnie   :decayed:

a na poważnie, podaj namiary na dobrą knajpę Rowy :bag:/Ustka    :naughty:

Zwariowales ??? Kebuba do gęby nie biorę od lat. W Słupsku jest fajna knajpa, w środku PRL w najczystszej postaci ale jedzenie dobre tylko nie wiem czy jutro pracują. 

W Rowach to juz nie byłem wieki ale z tego co pamiętam to jest tam fajna karczma. Popytać trzeba miejscowych.

W Ustce Syrenka i jeszcze ... ale to muszę jutro potwierdzić czy jest ok

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Zwariowales ??? Kebuba do gęby nie biorę od lat. W Słupsku jest fajna knajpa, w środku PRL w najczystszej postaci ale jedzenie dobre tylko nie wiem czy jutro pracują. 

W Rowach to juz nie byłem wieki ale z tego co pamiętam to jest tam fajna karczma. Popytać trzeba miejscowych.

W Ustce Syrenka i jeszcze ... ale to muszę jutro potwierdzić czy jest ok

idziemy do PRL  ;)   

Opublikowano
5 minut temu, stanley napisał:

idziemy do PRL  ;)   

Jutro rano sprawdzę czy pracują, jak nie to jest jeszcze kilka innych opcji.

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Jutro rano sprawdzę czy pracują, jak nie to jest jeszcze kilka innych opcji.

na spokojnie, jutro na bank nie będziemy Ci przeszkadzać  :wink:

Opublikowano
3 minuty temu, stanley napisał:

na spokojnie, jutro na bank nie będziemy Ci przeszkadzać  :wink:

Jutro to mam na wszystko wyebane, mam umówione dwa auta i to wszystko co zamierzam zrobić.

Muszę posprzątać syf w warsztacie i w biurze bo się już przewracam o zaciski i cała reszta zelastwa. 

Daj znać jak coś.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Jutro to mam na wszystko wyebane, mam umówione dwa auta i to wszystko co zamierzam zrobić.

Muszę posprzątać syf w warsztacie i w biurze bo się już przewraca o zaciski i cała reszta zelastwa. 

Daj znać jak coś.

będziemy in tacz  :thumbup1:

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

będziemy in tacz  :thumbup1:

Do kiedy jesteście? 

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Do kiedy jesteście? 

pt lub sobota  

Opublikowano

Artur, już wiem gdzie się nażremy jak prosiaki. Zapraszam Was na wyebane stejki ale musielibyscie przyjechać pod wieczór bo nie pójdę w roboczym drelichu do knajpy. 

Opublikowano

wymoczyłeś już torbę w Bałtyku ? :decayed:

Opublikowano

Spoko, będziemy in tacz
och*jales. Ja morsem nie jestem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.