Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zacznę tu zaglądać hehe

Opublikowano

Chłopy powiedzcie czy wasze kobiety w ciąży też mają/miały takie fochy jak moja???Nie to,że jestem żółtodziobem w temacie,bo to 3 ciąża,ale teraz to jest hardcore!Wszystko co robie czy nie robię to nie tak i awantura.Wiem hormony,zmęczenie itd.Ja to wszystko rozumiem,ale lekko nie jest.Jakieś złote rady w temacie mile widziane?

Opublikowano

Ciąża to nie choroba !!  Tak powiedz , pier dyknij pięścią w stół i idź na wódkę .  

A na serio to ciężka sprawa i trudno pomóc.   No chyba że Ci polać .?

Opublikowano

Musiałbym codziennie pić? Na dłuższą metę to by się chyba nie sprawdziło?

Opublikowano
Musiałbym codziennie pić[emoji3] Na dłuższą metę to by się chyba nie sprawdziło[emoji848]
Wyjedź gdzieś na czas ciąży:)
Opublikowano
8 godzin temu, artur100g napisał:

Chłopy powiedzcie czy wasze kobiety w ciąży też mają/miały takie fochy jak moja???Nie to,że jestem żółtodziobem w temacie,bo to 3 ciąża,ale teraz to jest hardcore!Wszystko co robie czy nie robię to nie tak i awantura.Wiem hormony,zmęczenie itd.Ja to wszystko rozumiem,ale lekko nie jest.Jakieś złote rady w temacie mile widziane?

Zauwzylem ze w 3 ciazy moja jest bardziej wrazlliwa.

Do tego bardziej poddenerwowana tj ciagle ja cos wpienia ale to przez poziom tsh tj leczylismy tarczyce u Panie super specjalistki i podawala za male dawki hormonow dopiero od 2 tyg zmienilismy doktora ktory zwiekszyl hormon o jakies 50% i teraz jest ciut lepiej.

A to ze zle cos robie jest od zawsze i nie tylko w stanie błogosławieństwa :decayed:

Kup jej badyla od czasu do czasu wymasuj nozki,umyj ladnie w kapieli w tym ostatnim trymestrzeb a bedzie Tobie wdzieczna i po wszystkim podziekuje..

Ktory tydz???

Opublikowano

Dopiero 12 tydz.Miło słyszeć,że nie tylko u mnie tak jest.

Opublikowano
2 godziny temu, pajda napisał:

szukaj takiego z Isofixem ale z szelkami bo zapinanie i odpinanie dziecka z pasa jest wqurwiające 

Opublikowano
szukaj takiego z Isofixem ale z szelkami bo zapinanie i odpinanie dziecka z pasa jest wqurwiające 

Takie rzeczy tylko w erze ;) ... przedział wagowy poprzedni to jeszcze miewał ... dla naszych Pociech to tylko pas dla dorosłego zostaje ;)
Opublikowano

no właśnie , 15-36 kg nie widziałem żeby miały swoje pasy 

Opublikowano

Dzisiaj całe popołudnie gotowała kotu

20180311_193615.jpg

Opublikowano

No to trochę odpoczynku [emoji14] moja ma fazy teraz na pet shopy, ciągle męczy o te fugurki, wycina im domki z kartonu itp, itd... [emoji14] ale ma i nowe zajecia, pokarmi braciszka, troche przy nim posiedzi, poopowiada głupot, czasami powozi w wozku ;) takze taka zywa lala hehe

Opublikowano
Bierz Espiro Omega FX - w razie czego ma regulacje pochylenia do spania i uchwyt na butelkę możesz przypiąć z lewej lub z prawej . Kosztuje minimalnie więcej.

 

 

Co do zachowania nasza Maja kiedy musimy coś zrobić z żoną to wtedy woła nas jak najęta i potrzebuje naszej uwagi, a jak już przychodzi pora spania to tak pięknie się sama bawi , że aż żal przerywać - mały terrorysta ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Nawet nie wiem jak to skomentowac...

20180429_202200.jpg

Opublikowano

Mala siedzi na klopie???

Nam kiedys zasnela na nocniku...

Dzis mloda  4 lata skonczyla:wink:

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Moja uwielbia piwo :)2d129ae97d43f7ebf8eefd4c997c5ea6.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano
3 minuty temu, wesz82 napisał:

Mala siedzi na klopie???

Nam kiedys zasnela na nocniku...

Dzis mloda  4 lata skonczyla:wink:

No a na czym ?

Poleciała do toalety wzięła swoją kuwetę i nas...ła jak Stara.

Opublikowano
Nawet nie wiem jak to skomentowac...
20180429_202200.jpg
Przykład idzie z góry :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.