Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopy powiedzcie czy wasze kobiety w ciąży też mają/miały takie fochy jak moja???Nie to,że jestem żółtodziobem w temacie,bo to 3 ciąża,ale teraz to jest hardcore!Wszystko co robie czy nie robię to nie tak i awantura.Wiem hormony,zmęczenie itd.Ja to wszystko rozumiem,ale lekko nie jest.Jakieś złote rady w temacie mile widziane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża to nie choroba !!  Tak powiedz , pier dyknij pięścią w stół i idź na wódkę .  

A na serio to ciężka sprawa i trudno pomóc.   No chyba że Ci polać .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym codziennie pić[emoji3] Na dłuższą metę to by się chyba nie sprawdziło[emoji848]
Wyjedź gdzieś na czas ciąży:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, artur100g napisał:

Chłopy powiedzcie czy wasze kobiety w ciąży też mają/miały takie fochy jak moja???Nie to,że jestem żółtodziobem w temacie,bo to 3 ciąża,ale teraz to jest hardcore!Wszystko co robie czy nie robię to nie tak i awantura.Wiem hormony,zmęczenie itd.Ja to wszystko rozumiem,ale lekko nie jest.Jakieś złote rady w temacie mile widziane?

Zauwzylem ze w 3 ciazy moja jest bardziej wrazlliwa.

Do tego bardziej poddenerwowana tj ciagle ja cos wpienia ale to przez poziom tsh tj leczylismy tarczyce u Panie super specjalistki i podawala za male dawki hormonow dopiero od 2 tyg zmienilismy doktora ktory zwiekszyl hormon o jakies 50% i teraz jest ciut lepiej.

A to ze zle cos robie jest od zawsze i nie tylko w stanie błogosławieństwa :decayed:

Kup jej badyla od czasu do czasu wymasuj nozki,umyj ladnie w kapieli w tym ostatnim trymestrzeb a bedzie Tobie wdzieczna i po wszystkim podziekuje..

Ktory tydz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajda napisał:

szukaj takiego z Isofixem ale z szelkami bo zapinanie i odpinanie dziecka z pasa jest wqurwiające 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj takiego z Isofixem ale z szelkami bo zapinanie i odpinanie dziecka z pasa jest wqurwiające 

Takie rzeczy tylko w erze ;) ... przedział wagowy poprzedni to jeszcze miewał ... dla naszych Pociech to tylko pas dla dorosłego zostaje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj całe popołudnie gotowała kotu

20180311_193615.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę odpoczynku [emoji14] moja ma fazy teraz na pet shopy, ciągle męczy o te fugurki, wycina im domki z kartonu itp, itd... [emoji14] ale ma i nowe zajecia, pokarmi braciszka, troche przy nim posiedzi, poopowiada głupot, czasami powozi w wozku ;) takze taka zywa lala hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Espiro Omega FX - w razie czego ma regulacje pochylenia do spania i uchwyt na butelkę możesz przypiąć z lewej lub z prawej . Kosztuje minimalnie więcej.

 

 

Co do zachowania nasza Maja kiedy musimy coś zrobić z żoną to wtedy woła nas jak najęta i potrzebuje naszej uwagi, a jak już przychodzi pora spania to tak pięknie się sama bawi , że aż żal przerywać - mały terrorysta ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jak to skomentowac...

20180429_202200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala siedzi na klopie???

Nam kiedys zasnela na nocniku...

Dzis mloda  4 lata skonczyla:wink:

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wesz82 napisał:

Mala siedzi na klopie???

Nam kiedys zasnela na nocniku...

Dzis mloda  4 lata skonczyla:wink:

No a na czym ?

Poleciała do toalety wzięła swoją kuwetę i nas...ła jak Stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...