Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jestem nienormalny [emoji4] . Jeszcze raz powtórzę że jezdze z Matim 8 lat z przodu , Julką 10 miesięcy , teściowa i żona z tyłu [emoji4]. Góra box i jest galante . Nie narzekają z tyłu baby bo kasy nie ma na dwa auta ani na jeżdżenie większym autem codziennie 100 km samemu [emoji6].

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15 minut temu, bongod napisał:

To ja jestem nienormalny emoji4.png . Jeszcze raz powtórzę że jezdze z Matim 8 lat z przodu , Julką 10 miesięcy , teściowa i żona z tyłu emoji4.png. Góra box i jest galante . Nie narzekają z tyłu baby bo kasy nie ma na dwa auta ani na jeżdżenie większym autem codziennie 100 km samemu emoji6.png.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Tego roku mielismy wypad na wakacje w sumie ostatni juz a4..

Trasa 1600km w jedna strone..

My dwoje dorosli do tego nasze male w fotelikach mimo to ze starsza juz ma prawie 9 lat na takie trasy dajemy jej fotelik.

Auto zaladowane na maxa jakbym mial wyjac zapas to bym sie niezle wqrwil...

Nie wyobrazam sobie jak Ty jezdzisz w 5 osob.

Moze bierzesz mniej,moze mniejsze trasy i idzie to wytrzymac.

Fakt box duzo daje ale miejsca z tylu jest malo jak dla 3 osob.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn my za duzi nie jesteśmy może to kwestia tego ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wesz82 napisał:

Nie dziwie sie ze nie jest male.

Kolezko masz 1 dziecko po 2 dziecku zmienisz zdanie...

 

Kto wie, może zmienię :) 2+1 póki co jest ok, jak będzie dwójka dzieciaków to pomyśli się o większym aucie, jak fundusze pozwolą. Ile jest rodzin 2+2 z focusem, golfem albo astrą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgodze sie ale jak dziecko ma 4lata wzyw to wtedy nie potrzeba wózka itp.wtedy spokojnie sie pomiescisz.

Z tobolami na wakacje na 2 tyg inaczej sprawa wyglada.

Wiem jak jest przechodzilem przez to i w koncu zostalo na vanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wesz82 napisał:

 

Z tobolami na wakacje na 2 tyg inaczej sprawa wyglada.

 

Szczególnie jak poza bagażami trzeba zabrać sprzęt typu wędki czy inne nartosanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomyślcie że jestem wędkarzem hahaha ale fakt biorę tylko spina ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tego nawet nie licze a malych tysiac pincet lalek i domkow tez cza zapakować.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ja dopiero zaczynam przygodę z małą kobietką :D ale pistoletów nerfa trochę wożę ;). Powiem wam że fajne te nerfy :D ostatnio kupiłem model mastodon obczajcie na YT :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bongod nie jestes sam :)

Ja latam trasę Tarnów - Kołobrzeg w 5 osób, 2+2+ teściowa :) (ok 870km w 1 strone) i nikt nie narzeka. Trzeba to dobrze rozplanować :)

Starszy syn (6l) z przodu, młodszy (3l) z tył na środku. 

Ja mam wersje bez koła zapasowego. Wyciągam styropian i narzędzia wkładam luzem + sporo zabawek dla dzieci. Wózek ma odpinane koła i wchodzi na spód bagaznika. W boxie jada plażowe gadzety + 2 rowerki lekko rozmontowane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bongod nie jestes sam [emoji4]
Ja latam trasę Tarnów - Kołobrzeg w 5 osób, 2+2+ teściowa [emoji4] (ok 870km w 1 strone) i nikt nie narzeka. Trzeba to dobrze rozplanować [emoji4]
Starszy syn (6l) z przodu, młodszy (3l) z tył na środku. 
Ja mam wersje bez koła zapasowego. Wyciągam styropian i narzędzia wkładam luzem + sporo zabawek dla dzieci. Wózek ma odpinane koła i wchodzi na spód bagaznika. W boxie jada plażowe gadzety + 2 rowerki lekko rozmontowane [emoji4] 
Da się ? Da się !!! Hahahahah

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 nie jest wielkie, ale nie przesadzajcie.

Ja byłem w CRO  A4 B5 -> 2+2  i nie narzekałem ( dzieci w fotelikach). W bagażniku dupna lodówka turystyczna + bagaże. Nawet trumny nie zakładałem  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jasne ze sie da.

Mowie wszystko zalezy od rodziny.Tak jak pisalem na 2 osoby plus 2 babli wyrobilismy sie i bylo ciasno.

Ale jakbym zlapal kapcia to bym lekko sie zagotowal wyjmujac wszystko z baga.

Niestety 3 osoby z tylu na taka trase np do cro to bylaby porazka.

Kiedys zabralismy szwagra i zone jego jak jechalismy do Swinskiego ujscia.

Ok 130 km mamy i jak wysiadali to ciagle marudzili ze ciasno.

A4 nie jest duzo wieksza od 4 gofra bynajmniej w srodku.

No chyba ze ktos jedzie tak;

https://www.google.pl/search?q=zdjecie+zaladowanego.samochodu&client=ms-android-att-us&tbm=isch&tbs=rimg:CVwa6hmOQMG5IkCcc8Ewanbt6jBVHmjg6_16TcrSka4BzamxUZZLXp8UgZkfIbTBLK57jDk3SwzMmG7u9skOahI9q6KL-jKy_1b81QKhIJnHPBMGp27eoRdIwUEXe9KuIqEgkwVR5o4Ov-kxHD3A9rClU3VioSCXK0pGuAc2psEa5FeOGy3VGPKhIJVGWS16fFIGYRgE9JDotMXocqEglHyG0wSyue4xHYfKqPHS-hUyoSCQ5N0sMzJhu7EYQ1MBDBrlidKhIJvbJDmoSPaugR4mnXWxbWB-AqEgmi_1oysv2_1NUBEYhCuvXXCttA%3D%3D&tbo=u&ved=2ahUKEwis_vjLrZjaAhXFkCwKHVCTCywQuIIBegQIABAg#imgrc=XBrqGY5Awbn4-M:&isa=y

Stan sam jezdzisz teraz busem,dostrzegasz roznice albo poprostu juz zapomniales jak sie jechalo a4 do cro:wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielenie, kilka lat temu byłem w Chorwacji Peugeotem 306 - 4 dorosłych + 4-latek w foteliku, dało się, choć było ciężko. Zawsze jest opcja boxa na B6 i jest ok, póki co nie mam w planach Alhambry albo Tourana [emoji14]

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale tu nie chodzi o to czy się da czy nie... Dla mnie komfortowo to jest w A4 max 4 osoby i tyle... 3 osoby z tyłu to już w środku musi ktoś być wychylony do przodu... A co do B5 to chyba w srodku byla szersza niz B6, takie mam wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Transicie gdzieś w polsce zatrzymali 40 kilku Rumunów, którzy jechali na prom do 3miasta. Wiec pewnie wiele się da upchnąć do auta. Tylko po co? Czasy kiedy do malucha pchało sie całą rodzine i jechalo w Polskę już dawno minęły... po drugie napakowanym autem po dach to już raczej srednio bezpiecznie się robi, a w koncu wozimy własne żony i pociechy i zależy nam na ich bezpieczenstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Pany ale tu nie chodzi o to czy się da czy nie... Dla mnie komfortowo to jest w A4 max 4 osoby i tyle... 3 osoby z tyłu to już w środku musi ktoś być wychylony do przodu... A co do B5 to chyba w srodku byla szersza niz B6, takie mam wrażenie...
 

+1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...