Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
57 minut temu, Onyks napisał:

Dev podrzuć mi jego foto na whatsup. 

 

na whatsup Dev wysyła inne zdjęcia   :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybaczcie ale nie jestem w stanie przejrzec 100 stron tematu a z wyszukiwarki nie znalazlem adekwatnej odpowiedzi. Czy do a4 b8 facelift, wchodzi wychodnie wozek z gondola ? Sedan mi sie duzo bardziej podoba, no ale mamy obawy ze bedzie troche niewygodnie i raczej by sie przydal avant.

Opublikowano

Wątpliwa sprawa ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ktore gondole sie skladaja w placek ale i tak watpie by weszlo to do sedana...

A4 ogolnie jak ma sie  2 kidsow jest juz mala nawet awant:kwasny:

Opublikowano

No przy 2 na wyjazd musi box być. Dobre to dla mnie bo na codzień sam jeżdżę i nie potrzebuje większego samochodu a na 2 niestety nie stać ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie stac na 2 kidsow czy 2 auta:kox:

 

Opublikowano

Hahaha na dwa auta :) akurat z drugim dzieckiem łatwiej finansowo i w sumie pod każdym względem ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tutaj przyznaje Ci racje.

Niestety coraz  czesciej ludziki decyduja sie na 1 dziecko bo finanse im nie pozwalaja co jest pier**l...bo po co rezygnowac z obzarstwa i zyciu w luksie..

 

 

Opublikowano

Ano niestety :/. My nie wykluczamy adopcji jeszcze.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Tutaj przyznaje Ci racje. Niestety coraz  czesciej ludziki decyduja sie na 1 dziecko bo finanse im nie pozwalaja co jest pier**l...bo po co rezygnowac z obzarstwa i zyciu w luksie..

 

 

 

Ja mam w wrażenie, że to dobra wymówka, a prawda jest taka, że nie chce im się wracać w pieluchy po raz drugi tylko odchowali jedno i tyle [emoji6] 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Opublikowano
11 godzin temu, Onyks napisał:

Dev podrzuć mi jego foto na whatsup. 

 

napisz coś do mnie jutro Ci podeślę foty

Opublikowano
10 godzin temu, stanley napisał:

na whatsup Dev wysyła inne zdjęcia   :decayed:

zaraz Ci coś podeślę :wink:

Opublikowano
zaraz Ci coś podeślę :wink:
Fajne mamuśki :)
Opublikowano
2 minuty temu, stanley napisał:

Fajne mamuśki :)

zadzwonię jutro do Ciebie więc się przygotuj psychicznie

Opublikowano
1 godzinę temu, talib1990 napisał:

Ja mam w wrażenie, że to dobra wymówka, a prawda jest taka, że nie chce im się wracać w pieluchy po raz drugi tylko odchowali jedno i tyle emoji6.png 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Cos w tym jest bo my jak sobie siedzimy wieczorkiem a male sie bawia to az milo popatrzec.Niestety za ok pol roku bedzie trza znow sie oswoic z pieluchami:-D

Tylko jakby nasi rodzice tak mysleli to by moglo nas nie byc...

2 godziny temu, bongod napisał:

Ano niestety :/. My nie wykluczamy adopcji jeszcze.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Tez nie glupi pomysl:-D

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

zadzwonię jutro do Ciebie więc się przygotuj psychicznie

I juz chlopak ma nocke z glowy:decayed:

Opublikowano
zadzwonię jutro do Ciebie więc się przygotuj psychicznie
Budziłem się w nocy z krzykiem ;)
Opublikowano
Ja mam w wrażenie, że to dobra wymówka, a prawda jest taka, że nie chce im się wracać w pieluchy po raz drugi tylko odchowali jedno i tyle [emoji6] Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
Dlatego najlepiej wejsc od razu w drugie pieluchy, u nas roznica bedzie 2 lata i 2 miesiace [emoji6]
Opublikowano
23 minuty temu, ŁukaszA4 napisał:

Dlatego najlepiej wejsc od razu w drugie pieluchy, u nas roznica bedzie 2 lata i 2 miesiace emoji6.png

też bym tak chciał ale mam teraz budowe domu na głowie . Żona chce ostatnie dni dokulać już w nowym domu , przy Majce 2 miesiące przed rozwiązaniem było w remontowanym mieszkaniu co skończyło się zatruciem farbami bo łajza zamiast do teściów pojechać na tydzień musiała nadzorować :P 

Opublikowano

No wszędzie muszą nos wetknąć :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.