Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki rowerek biegowy polecacie dla 2,5 rocznego dziecka?

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jaki rowerek biegowy polecacie dla 2,5 rocznego dziecka?
B'Twin z Decathlonu.
Moja Maja na drugim spacerku już śmigała z nogami w górze . Kupiłem na OLX prawie nówke za 80 zł , więc szukaj . Z górki nawet hamulca się nauczyła używać w rączce :)3f538f89aee9cc8e045e0ab26d291448.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka, mam pytanko o fotelik MAXI COSI TOBI. Posiada ktoś ten fotelik w A4 B6? Jak się sprawuje? 

Opublikowano
B'Twin z Decathlonu.
Moja Maja na drugim spacerku już śmigała z nogami w górze . Kupiłem na OLX prawie nówke za 80 zł , więc szukaj . Z górki nawet hamulca się nauczyła używać w rączce [emoji4]3f538f89aee9cc8e045e0ab26d291448.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Spoko okolica
Opublikowano
2 godziny temu, majkel20 napisał:

Siemka, mam pytanko o fotelik MAXI COSI TOBI. Posiada ktoś ten fotelik w A4 B6? Jak się sprawuje? 

Ja mam i nie wiem czy kupiłbym drugi raz, ogólnie jeśli chodzi o montaż i trzymanie się fotelika to jest naprawdę stabilny nie do ruszenia po dobrym zapięciu ale ma on wadę nie wiem jak to jest w innych fotelikach ale w Tobi uchwyt do wpinania pasa jest ruchomy, dziecko jak coś je co się kruszy  to dostaje się to pod ten uchwyt i przez co są problemy z zapinaniem pasów, chodza one bardzo ciezko i żona nie daje rady zapiąć mocno pasów 

Opublikowano

Ja mam fotelik cybex

https://www.feedo.pl/cybex-pallas-m-fix-sl-9-36-kg-fotelik-samochodowy-grey-rabbit-2018/?gclid=EAIaIQobChMI8dPB3NfD2AIVR5SyCh27agqoEAQYBCABEgIwIvD_BwE

Jesteśmy z niego zadowoleni, mocowanie isofix jest rewelacyjne nie ma problemu żeby go przepiac do drugiego auta.

Opublikowano
Spoko okolica
Dzięki ,okolice Limanowej i Nowego Sącza

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dzięki ,okolice Limanowej i Nowego Sącza

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Masz tam działkę?
Opublikowano
Masz tam działkę?
Dom tam mam bo rodzice stamtąd pochodzą fb2a892b20b9961a9413fb67aaad59d8.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 30.12.2017 o 16:59, wesz82 napisał:

Pajda my kupilismy podobny a dokladnie taco jamper x tez bez firmy jakiejs ciekawszej i tak jak pisalem przy koncu uzytkowania przez 2 bobasa juz byly problemy.

 

Mamy podobny dylemat z wozkiem bo w czerwcu bedzie nas wiecej:-D;-)

miałem taki zarówno przy pierwszym, jak i przy drugim dziecku, Pajda też ma bardzo podobny.

Moim zdaniem nie warto kupować nowego wózka. Max po dwóch latach i tak bąbel przesiada się na spacerówkę, a szkoda taszczyć taką wielką bazę, która swoje waży i swoje miejsce zajmuje.

Ja dwa razy kupiłem używkę za ok 400zł i po dwóch latach za tyle samo odsprzedałem

Edytowane przez stanley

Opublikowano
W dniu 2.01.2018 o 15:34, pajda napisał:

jaki rowerek biegowy polecacie dla 2,5 rocznego dziecka?

tak jak Talib napisał, wystarczy Decathlon  :wink:   chyba, że siedzisz na kasie to może być jakiś drewniany, np Kettler, ale to chyba nie ma sensu  :)

Opublikowano

Jaki zapodać fotelik dla dziecka powyżej 20kg .?

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Nie wiem co Ci doradzic ale odradzam recaro:mellow:

 

 

Opublikowano
3 godziny temu, wesz82 napisał:

Nie wiem co Ci doradzic ale odradzam recaro:mellow:

dlaczego ?

Opublikowano

Ja mam recaro 7 lat i bardzo polecam :) teraz na córkę czeka. Nic nie zniszczone. Trzyma super na boki. Może się odchylać delikatnie do tyłu. Rośnie z dzieckiem. Dla mnie same plusy :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
32 minuty temu, Dev napisał:

dlaczego ?

bo kolega tak sobie powiedział dla zasady nie popierając tego niestety żadną argumentacją.

ja niedawno szukałem fotelika, co prawda dla noworodka a nie 20kg+ ale polecam poczytać serwis fotelik.info.

myślę ze każdemu z nas najbardziej zależy na bezpieczeństwie naszych pociech i to chyba powinno być podstawowe kryterium doboru fotelika.

Opublikowano

Recaro bardzo dobry - mam dwa i są super. Jak się nie bezmyślnie nie plącze tych pasów to jest ok. Jak się zaplącze to kurde tragedia to odplątać :) Ale pewnie to jest problem wszystkich fotelików. 

Opublikowano

I pięknie recaro do recaro się komponuje haha ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

dlaczego ?

Mala regulacja nawet chyba w ogole zadna.

Gorna czesc a dokladnie czesc pod wysciolka sie rozsypala sama z siebie po ok pol roku.

Plusem jest to ze nie jest zniszczony poobdzierany a troche przeeszedl u nas.

Jak za cene >700zl to mozna wychaczyc cos z maxi lub roomera.

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

bo kolega tak sobie powiedział dla zasady nie popierając tego niestety żadną argumentacją.

No to popisales sie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.