Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, talib1990 napisał:

... Żona chce ostatnie dni dokulać już w nowym domu , przy Majce 2 miesiące przed rozwiązaniem było w remontowanym mieszkaniu co skończyło się zatruciem farbami bo łajza zamiast do teściów pojechać na tydzień musiała nadzorować :P 

rozjebałeś mnie :D
ps
moja jest taka sama :)

Edytowane przez adamFox

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Moja mi pomagała a jak malowałem to nie wchodziła po prostu :angry:

Sie przyznaj żeś ja chciał zatruć:decayed:

W ogóle w ciąży to pies myśliwski ma słaby węch przy niej:facepalm:

Opublikowano

Hahahahah :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
24 minuty temu, wesz82 napisał:

:grin:

Moja mi pomagała a jak malowałem to nie wchodziła po prostu :angry:

Sie przyznaj żeś ja chciał zatruć:decayed:

W ogóle w ciąży to pies myśliwski ma słaby węch przy niej:facepalm:

całemieszkanie malowałem wiec nawet kilku godzinne spacery nic nie dawały...

Opublikowano

Ja robilem tak ze mazalem w nocy  lub pod wieczor a z rana juz bylo sucho.

Mlada pedzilem jak byl smrod:decayed:

 

Opublikowano
Ja robilem tak ze mazalem w nocy  lub pod wieczor a z rana juz bylo sucho.
Mlada pedzilem jak byl smrod:decayed:
 
Malowałem połowę mieszkania pistoletem więc waliło długo długo [emoji14] . Dlatego teraz wprowadzka domu jak będę trawnik na finito robił ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Do passeratti b7 nawet dwa wsadzisli do sedana. Moze nie byloby tak zle ...

http://www.jedz-bezpiecznie.pl/Testy,Bezpieczenstwo_dziecka,Foteliki_i_wozki,Dziecko-w-Volkswagenie-Passat-GTE,Volkswagen-Passat-GTE-Limousine,20170126.php

Ale chyba jednak bede patrzec za avantem.

Opublikowano

Jakby dziecko potrzebowalo tylko wozka to byloby lajtowo.

A spokój dziecko jego gadzety swoje gadzety do tego gadzety dla starszego dla zony tez wypada cos zabrac i ten passat jest duzo za maly....

Opublikowano

Ok! :)

Opublikowano
W dniu 6.01.2018 o 16:36, Toskańczyk napisał:

Ja mam i nie wiem czy kupiłbym drugi raz, ogólnie jeśli chodzi o montaż i trzymanie się fotelika to jest naprawdę stabilny nie do ruszenia po dobrym zapięciu ale ma on wadę nie wiem jak to jest w innych fotelikach ale w Tobi uchwyt do wpinania pasa jest ruchomy, dziecko jak coś je co się kruszy  to dostaje się to pod ten uchwyt i przez co są problemy z zapinaniem pasów, chodza one bardzo ciezko i żona nie daje rady zapiąć mocno pasów 

Mógłbyś proszę cyknąć fotę i pokazać jak ten tobi siedzi w aucie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

image.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

image.jpg

cała Mama  :decayed:

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

cała Mama  :decayed:

niestety

Opublikowano

Jakby ktoś szukał

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś użytkuje? Jakieś opinie ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6882660512

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Onyks napisał:

Ktoś użytkuje? Jakieś opinie ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6882660512

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Wygodny na pewno ale chciałbym kiedyś zobaczyć rzetelne testy bezpieczeństwa (film) pokazujący jak zachowuje się dziecko w foteliku z półką zamiast 4 punktowych pasów bezpieczeństwa podczas dachowania samochodu

Opublikowano

Ja mam z półka cybexa, mocowany przy pomocy isofix i nie narzekam. No czytałem trochę o tym dachowaniu i ponoc to średnio wychodzi nawet gdzieś widziałem filmik ale nie przestraszyło mnie to. Pozatym jaki procent wypadków kończy się dachowaniem , pewnie bardzo znikomy i to pewnie dotyczy piratów drogowych po alkoholu, którzy naogladali się filmów typu szybcy i wściekli!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Od 26 lutego i ja mam parkę w domu. Kurde, mam fotelik z dość szerokimi osłonami głowy, do tego nosidełko z podstawą isofox dla maluszka i B6 z przymusu robi się 4 osobowe [emoji14] Jednak jak miałem A6 to ta kanapa z tyłu była szersza ;)

FB_IMG_15201894895018418.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Gratulacje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.