Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A4 nie jest wielkie, ale nie przesadzajcie.
Ja byłem w CRO  A4 B5 -> 2+2  i nie narzekałem ( dzieci w fotelikach). W bagażniku dupna lodówka turystyczna + bagaże. Nawet trumny nie zakładałem  :wink:
Ale jak byś miał zabrać :wózek, Krzesełko, łóżeczko turystyczne + zabawki to już by tak dobrze nie było. A że twoje ciuchy zmieściły się do reklamówki to i w bagażniku zostało miejsce na lodówkę.
Jak dzieci są większe i nie trzeba brać całego majdanu to a4 jest wystarczające.
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu dużo gadać to kwestia tego na co kogo stać i tyle . Mnie stać na jeden samochód i taki którym mogę tanio jeździć sam na codzień a dwa razy w roku gdzieś wyjechać z rodziną . Dla mnie a4 b6 avant 1.8tq 280ps w lpg spełnia te warunki hahaha :). Dziś wsadziłem fotelik zwykły + ten leżący dla maluszka + teściowa z tyłu wszytko na kanapie recaro i teściowa powiedziała że może tak jechać do Rygi :) . Jak spojrzałem to faktycznie źle tam nie miała :) noi to teściowa ;) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No teściowa to może siedzieć :) ale posadź tam żonę i jedź do tej Rygi to całe wakacje będzie wściekła i nici z relaksu hehe

Opublikowano

Żona ma chorobę lokomocyjną i musi z przodu dalsze trasy :) . Zresztą z nią to i bez choroby i trasy czasem ciężko wytrzymać hahahaha :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ale jak byś miał zabrać :wózek, Krzesełko, łóżeczko turystyczne + zabawki to już by tak dobrze nie było. A że twoje ciuchy zmieściły się do reklamówki to i w bagażniku zostało miejsce na lodówkę.
Jak dzieci są większe i nie trzeba brać całego majdanu to a4 jest wystarczające.
Z takim ekwipunkiem to i superb byłby ciasny, a co dopiero a4.
Opublikowano

Samolot też odpada :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Michal mozesz miec 1000ps wszystkie s liny recaro i ciul go wie co jeszcze ale nigdy nie zapakujesz tego co bys zapakowal w vana..

W koncu psychicznie mam luz,zero stresa co mozemy zabrac a co nie.wsio wejdzie do autobusu :wink:

 

Opublikowano

Ale ja się naprawdę mieszczę :D . Noi vanem nie będę na codzień jeździł a na 2 samochody mnie nie stać :D .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok ja nie wnikam:)

 

Opublikowano
Ale ja się naprawdę mieszczę [emoji3] . Noi vanem nie będę na codzień jeździł a na 2 samochody mnie nie stać [emoji3] .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Ale co ma piernik do wiatraka
Nie bardzo rozumie? Nie stać mnie na drugi samochód? Tzn ze masz mieć vana i audi? Czy jak?
Przeważnie drugie auto jest dla kobiety(żony) i z reguły jeśl to małe miejskie auto więc nie bardzo rozumie sens wypowiedzi?
Opublikowano
Z takim ekwipunkiem to i superb byłby ciasny, a co dopiero a4.
Z takim ekwipunkiem mieszczą się do paska więc superb by było idealne [emoji6]
Opublikowano

Ok . Mojej rodziny nie stać na drugie auto :) . Pozatym tylko ja mam prawko , nieważne ;).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Robi się dyskusja akademicka.
Jak komuś A4 za małe, niech bierze mondeo i nie narzeka.
Z innej beczki. Czyj bajtel idzie od września do szkoły ?

Opublikowano
Robi się dyskusja akademicka.
Jak komuś A4 za małe, niech bierze mondeo i nie narzeka.
Z innej beczki. Czyj bajtel idzie od września do szkoły ?
Otóż to ! Ewentualnie na długie eskapady box na dach i koniec tematu ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Robi się dyskusja akademicka.
Jak komuś A4 za małe, niech bierze mondeo i nie narzeka.
Z innej beczki. Czyj bajtel idzie od września do szkoły ?
Mój [emoji39]
Opublikowano
9 godzin temu, diman napisał:

Mój emoji39.png

wiem  :wink:

Opublikowano

a u mnie sie zaczęło.....

"...głupia mama..."

"... głupi tata..." - tutaj akurat ma racje....

Opublikowano

Dystans ... tak rzadko spotykana rzecz. .decayed:

Opublikowano
5 godzin temu, Arturoo napisał:

Dystans ... tak rzadko spotykana rzecz. .decayed:

Co Ty,co drugi tutaj lata na dystansie:grin:

Ja czesto staje lapie glebokich wdechow 5 i staram sie przezyc to ze np mowie 25raz umyj zeba lub jedz to co akurat sie podaje...

5 godzin temu, Dev napisał:

a u mnie sie zaczęło.....

"...głupia mama..."

"... głupi tata..." - tutaj akurat ma racje....

Moja troche starsza od Twojej (tj koniec kwietnia)i u nas juz bywalo tak ze po takim twierdzeniu mowila ze idzie do babci..

Wiec ja,dobra ubieraj sie i idz..

No to mala sie ubrala wyszla na klatke zaczela jeczec,szlochac i po sprawie:heat:

A tak zawsze leci do mojej bo tata zly:kwasny:

 

Jeszcze 2 max 3 mce i bedzie nas wiecej:huh:

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj s maxa, jestem mega zadowolony z zakupu. W końcu zmieszczę mój dwuosobowy krążownik do bagażnika i gromadkę brzdąców do środka [emoji3]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.