Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dobrych opiniach odnośnie producenta zastanawiam się nad tym modelem fotelika. Ktoś zna, użytkuje?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7185270859

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
19 godzin temu, Onyks napisał:

Po dobrych opiniach odnośnie producenta zastanawiam się nad tym modelem fotelika. Ktoś zna, użytkuje?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7185270859

mamy espiro tylko ze model joie (bardzo podobny) i jesteśmy mega zadowoleni. To już nasz drugi fotelik espiro. Cóż mogę powiedzieć hmmmmm... atutem na pewno Naszego fotelika jest to że możemy zrobić "kołyskę" (odchylić go do pozycji leżącej gdy dziecko śpi lub pije mleczko ). co do firmy jak i jakości wykonania nie mam najmniejszych zastrzeżeń .... ogólnie Polecam

 

Opublikowano

Panowie dla brzdąca 8 tyg (5+kg) można już stosować nosidełko czy bezpieczniej chusta ? już nam trochę kręgosłupy siadają :P

Opublikowano

Tylko chusta dopoki nie siada samodzielnie. Moze inne wiazanie zeby odciazyc kregoslup? Chociaz 5kg to zadna waga jeszcze ?

Opublikowano

Kręgosłup i ręka siada przy tradycyjnym noszeniu ;) chuste bądź nosidełko chcemy żeby było nam lżej urwisa nosić :)

Niby są jakieś nosidła hybrydowe od niemowlaka stosowane (nosidło ergonomiczne i chusta kółkowa) ale sam nie wiem czy warto ryzykować. 

http://kangurkowo.pl/pl/ergonomiczne/1065-emeibaby-unikalne-nosidelko-dla-dzieci-full-gray.html

 

Opublikowano

Aaa. Myslalem ze masz juz chuste. Kup chuste lennylamb splot skosny L (chyba 5m dlugosci ma).  Jak ogarniasz troche manualnie to nauczysz sie wiazac. Jak nie to w sklepie powinni doradzic. Zadne nosidla hybrydowe bo biodra rozwalisz

Edytowane przez Buba

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę o poradę, potrzebuję kupić wózek dziecięcy dla nadchodzącej córki ? 

Może ktoś z doświadczenia podeślę linki, nazwy, modele wózków wartych kupna w cenie nie wiem 1200 do 1800 zł?  Co macie i co polecacie chętnie zobaczę 

?

Opublikowano

My zdecydowalismy się na BEBETTO TORINO 4w1, ale są też opcje 2w1 i 3w1, zobacz sobie ;)

Opublikowano

Przy 1 szym zdecydowaliśmy się na jakiś w miarę tani wózek z tego co pamietam to był Taco Jamper.

Służył także przy 2 gim bablu.

Fakt jest taki ze sie juz sypal.

Wymienilem chyba w nim że 4 koła.

Teraz zdecydowaliśmy się  na Roan Bass jakas konfiguracja własna.

Jest wart tej kasy.koszt ok 2 k ale ma dużą gondole  jest skretny i bardzo funkcjonalny poza adapterem do fotelika. 

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

My zdecydowalismy się na BEBETTO TORINO 4w1, ale są też opcje 2w1 i 3w1, zobacz sobie ;)

Kamil a co jest w tym 4w1???

Opublikowano

Joolza polecam 

Opublikowano
6 minut temu, Buba napisał:

Joolza polecam 

Oblookam :hi:

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

Oblookam :hi:

I uzywany. Na nowy szkoda kasy bo to chore pieniadze. Kupisz w dobrym stanie i sprzedaz za takie same pieniadze

Opublikowano
4 minuty temu, Buba napisał:

I uzywany. Na nowy szkoda kasy bo to chore pieniadze. Kupisz w dobrym stanie i sprzedaz za takie same pieniadze

Łoooo nowe są od 4500 zł :OMG:

 

Opublikowano
17 minut temu, Adam87 napisał:

Łoooo nowe są od 4500 zł :OMG:

 

Dokup akcesoria i robi sie 6-7tysi ?

Dlatego polecam uzywke bo wozek jest za***isty

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Kamil a co jest w tym 4w1???

Nosidełko do auta (które też możesz montować na wózek) + baza isofix. Ogólnie fajny, leciutki. Pompowane kółka. Łatwy montaż... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Kamil a co jest w tym 4w1???

Dziecko masz w gratisie?

Opublikowano
1 minutę temu, wesz82 napisał:

Dziecko masz w gratisie?

Hehe, dobre :grin:

Opublikowano

Ja moją córę wożę w takim xlander xpulse. Ma gondolę, spacerówkę duże koła tył pompowany przód z pianki. Przednie koła maja blokadę skrętu. Do tego adaptery pod fotelik i torba. Kupiony w promo za niezłą kasę i daje radę. 

Opublikowano
23 minuty temu, wesz82 napisał:

Dziecko masz w gratisie?

Już drugie w drodze także gratisy mogą być inne:whistling:

A ogólnie dowiedziałem się od Żonki że już padł wybór na Chicco Urban..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.