Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeeee... nie przesadzaj, morsy zakończyły sezon 2 miesiące temu

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie sobie kupiłem....

Koszulka_zycieposmierci_corka_popr.jpg

Opublikowano
17 minut temu, Dev napisał:

właśnie sobie kupiłem....

Koszulka_zycieposmierci_corka_popr.jpg

Dev Wiem, że to pytanie nie jest związane z tematem. Ale o ile dobrze wyczytałem kilka postów wstecz jesteś albo ze Słupska albo z okolic.

Często w tych stronach jestem i fajnie by było mieć namiar (adres) na dobrego mechanika (oczywiście myślę o Tobie)

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał:

Dev Wiem, że to pytanie nie jest związane z tematem. Ale o ile dobrze wyczytałem kilka postów wstecz jesteś albo ze Słupska albo z okolic.

Często w tych stronach jestem i fajnie by było mieć namiar (adres) na dobrego mechanika (oczywiście myślę o Tobie)

zadzwon w piatek

Opublikowano
6 godzin temu, Dev napisał:

właśnie sobie kupiłem....

Koszulka_zycieposmierci_corka_popr.jpg

Nakreciles sie po ostatniej"rozmowie"czy jak??:grin:

Spokojnie masz jeszcze pare lat:wink:

Fajnie to zrobili w filmie Skok stulecia.

50 Cent zaprowadzil chlopaka swojej dziewczyny do garazu a tam z 13 chlopa nie jakies sczypiorki i mowi do mlodego cos w tym stylu;

Ja 16 lat opiekowalem sie swoja córka jak spadnie jej wlos z glowy to musisz wiedziec ze nie popuscimy tego :grin:

A tak z zycia to moja na kursie miala gościa od samoobrony taki malutki ponad 2 metry kulturysta z czornym paskiem..

Wzial lepka do piewnicy pokazal mu szpadel i powiedzial ze jak dla jego corki zrobi krzywde to go zakopie zywcem...

To byla ostatnia wizyta tego chlopaka:grin:

 

Pamietam jak tesciu zawsze po 22 chodzil po korytarzu i chrzachal bym juz sobie poszedl do domu..

Wtedy to bylo fajne ale boje sie co bedzie za pare latek jak jakis glupek zacznie przychodzić do starszej :kwasny:

Edytowane przez wesz82

Opublikowano
3 godziny temu, wesz82 napisał:

Nakreciles sie po ostatniej"rozmowie"czy jak??:grin:

Spokojnie masz jeszcze pare lat:wink:

Fajnie to zrobili w filmie Skok stulecia.

50 Cent zaprowadzil chlopaka swojej dziewczyny do garazu a tam z 13 chlopa nie jakies sczypiorki i mowi do mlodego cos w tym stylu;

Ja 16 lat opiekowalem sie swoja córka jak spadnie jej wlos z glowy to musisz wiedziec ze nie popuscimy tego :grin:

A tak z zycia to moja na kursie miala gościa od samoobrony taki malutki ponad 2 metry kulturysta z czornym paskiem..

Wzial lepka do piewnicy pokazal mu szpadel i powiedzial ze jak dla jego corki zrobi krzywde to go zakopie zywcem...

To byla ostatnia wizyta tego chlopaka:grin:

 

Pamietam jak tesciu zawsze po 22 chodzil po korytarzu i chrzachal bym juz sobie poszedl do domu..

Wtedy to bylo fajne ale boje sie co bedzie za pare latek jak jakis glupek zacznie przychodzić do starszej :kwasny:

pokażesz mu w ogródku miejsce najbardziej zarośnięte korzeniami , dasz w łapę tępy szpadel i niech se używa :D

Opublikowano
6 minut temu, Arturoo napisał:

pokażesz mu w ogródku miejsce najbardziej zarośnięte korzeniami , dasz w łapę tępy szpadel i niech se używa :D

:thumbup1:

Mam nadzieje ze mloda wychowa sie na tyle by glaba nie przyprowadzila:wink:

Opublikowano

o to się trza modlić ,tak Ty jak i ja :wink4: 

Opublikowano
7 minut temu, Arturoo napisał:

o to się trza modlić ,tak Ty jak i ja :wink4: 

:thumbup1:

Ile Twoja ma latek?

Moja starsza 9 mlodsza 4 a 3 ma ok -1.5 wiec pewnie osiwieje do reszty za pare latek:mellow:

Opublikowano

6 "z grosikiem "...

 

tak wiem....niby trochę czasu jeszcze jest...ale pozwolenie na broń już by cza załatwiać :grin: 

Opublikowano

Tez o tym myslalem do terytorialnej chyba wstapie:grin:

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szósty miesiąc i juz poskromiłem ta bestię ? Przygodę z 0000 czas zacząć ?

IMG_20180512_135431_1.jpg

Opublikowano
9 minut temu, Onyks napisał:

Szósty miesiąc i juz poskromiłem ta bestię ? Przygodę z 0000 czas zacząć ?

Super synuś ! ?

Opublikowano

Dzięki Kamilu ;)

Opublikowano
8 godzin temu, Onyks napisał:

Szósty miesiąc i juz poskromiłem ta bestię ? Przygodę z 0000 czas zacząć ?

 

ile młody waży? ja mam parkę, jutro też pół roku kończą ?. Tylko u mnie wraz z powiększaniem rodziny przygodę z oooo czas kończyć, przynajmniej tymczasowo?

Opublikowano

Jakieś 9, 1 kg szczęścia ? Urodził się mając prawie 4,4 kg... Do tego apetyt po tacie i rośnie jak na drożdżach ?

Opublikowano

to u mnie młody ok 8, ale urodził się w 32tyg ważąć 2,1kg, córka jeszcze mniej. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

94308b3706bd11e2med.jpg

I dzis dołączyła do nas Polunia.

W piatek wywolywali ja na swiat ale ona miala to w pupie..

Dzis chwile po polnocy polecialy wody i sie zaczelo.

Mala dosc duza bynajmniej najwieksza na 15 kidsow w rodzinie.

62cm i prawie 4.5kg?

Zalapyla szybciej cyca a jezeli tata wiec na wadze nie poleci?

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Gratulacje :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.