Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widzisz teraz napisałeś co i jak i dlaczego nie polecasz i taki post ma sens, a nie samo stwierdzenie nie polecam. Taki post bez konkretów w żaden sposób nie pomaga w wyborze.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Są różne modele fotelików recaro. Mój się pochyla i znacznie rozsuwa wzwyż. Użytkowany 7 lat tak jak napisałem i praktycznie zerowe zużycie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja też kupowałem 1000+ więc pewnie trochę inny. Pytanie czy te złe doświadczenia z Recaro miałeś z fotelikiem kupionym przez siebie jako nowym, czy używanym?

Opublikowano

Fotelik byl new kupowany ok 4,5 lat temu.

Pamietam to dobrze bo moja mi zostawiala kupno fotelika dla obecnej 8 latki.

Po czasie wytykala mi bledy i pokazala inne foteliki fakt ciut drozsze ale bily recaro pod wzgledem np rozkladania sie. 

Poszukam w necie to wrzuce fote z wieczora.

Bongod wrzuc nazwe swojego recaro...

Znowu nie jest tak ze jest dupowaty w ogole.

 

Nie zniszczyl sie po latach jazdy ale patrze na roomera ktory juz ma 15 lat i powiem wam ze tez nie jest zniszczony.

 

 

Opublikowano

Wydaje mi się w 99 procentach że to ten https://m.opineo.pl/opinie-97674-recaro-young-sport.html Zobaczę w domu jeszcze [emoji4].

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Swego czasu mocno porównywałem foteliki w przedziale wagowym 9-18kg  i moim zdaniem Romer czy Maxi Cosi jakościowo biły Recaro bez dwóch zdań.  ( jakość materiałów, precyzja działania, ergonomiczność itp)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Bongod my mamy chyba taki sam:decayed:

Stan wlasnie o tym pisze.

Recaro kosztowal kupe kasy.

Za pare pln wiecej nie ogladalbym sie co chwile czy mala ma glowe zwieszona bo pozycja (spoczynkowa bodajze) to tragedia.

 

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

No właśnie ja też heheh. Wszystkie macałem, czytałem opinie itp. Najważniejsze że dzieciak zadowolony i na bank bezpieczny :). Noi został dla kolejnego dzieciaka bo stan bardzo dobry :). Julka narazie 6 miesięcy więc jeszcze trochę ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A z tą głową potwierdzam. Można go w spoczynkową przestawić ale trzeba się zatrzymać podejść do fotelika, dwoma rękami przestawić - ciężko idzie ale da radę w końcu.. Więc rzadko się to robi od tak. a w zwykłej pozycji głowa dziecka spada w dół i poprawiać trzeba i lukać czy wszystko ok. Tutaj Recaro faktycznie ma w plecy.

Opublikowano

Tylko czy inna pozycja jest bezpieczna?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Swego czasu mocno porównywałem foteliki w przedziale wagowym 9-18kg  i moim zdaniem Romer czy Maxi Cosi jakościowo biły Recaro bez dwóch zdań.  ( jakość materiałów, precyzja działania, ergonomiczność itp)
W 9-18 kg Romer jest na prawdę fajny i mocny ale 15-36 kg wybrałem Dino Moterey 2 ( ma paski isofixa, 4*, 2 kubki na napoje dla dziecka ) kosztuje nowy 5 stów . Znajomi mają Concorda i chwalą- tego co z dzieckiem rośnie .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A używa ktoś może fotelika org audi z bazą?

http://audi-shop.pl/pl/sklep/p/3914/fotelik-audi-dla-niemowlat-g0.html

http://audi-shop.pl/pl/sklep/p/3915/podstawka-mocujaca-fotelik-audi-dla-niemowlat.html

Jeśli tak to czy można dokupić do takiego fotelika jakiś pasujący stelaż? Chodzi mi o konkretne modele które będą kompatybilne ?

Opublikowano

Stanley o tym Romerze mówisz ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6955434316

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Stanley o tym Romerze mówisz ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6955434316

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


To jest już chyba druga wersja.
Ja miałem Romer King Plus
Opublikowano

Wiec Recaro o ktorym pisalem to Young Sport..

Jak Tomek chcesz to podrzuce Ci foty tego co sie tam posypalo.

 

Opublikowano

Pewnie po pepkowym w nim siedziałeś i skubałeś z nerwów ;) hehehe. Dobrze dobierać fotelik też pod dziecko bo niektóre są naprawdę bardzo wąskie a inne za szerokie a dzieci wiadomo różne są. Ważne są też atesty. Reszta to już chyba kosmetyka taka prawda ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ten fotelik byl kupiony dla 4latki:decayed:

Pewnie cos tam dochodzilem do siebie ale nie trwalo to tyle.

Nie widac tego na 1 szy rzut oka ale przy wyciaganiu fotelika juz jest inaczej 

 

Opublikowano

Hahah :) mi sporo zajęło dojście do siebie ;) i to w szpitalu :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam do sprzedania fotelik Römera King 9-19kg żyrafa

Stan bardzo dobry, mało używany. Po mojej żmiji. Kupiony w 2015r.

Ktoś chętny? 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Dev podrzuć mi jego foto na whatsup. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.