Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

ok, to do końca października tak :)

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

ok, dołączyłem, jutro zobacze czy idzie treningi wgrać

no rywalizacja jest do końca m-ca:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Październik to pierwszy miesiąc w tym roku kiedy odpuszczam. Do tej pory wśród Polaków byłem ze 3 razy w pierwszej trójce. W 2012 roku mam nabiegane około 3000 kilometrów więc jest czym się pochwalić...Kwiecień i maj po około 500 w miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Październik to pierwszy miesiąc w tym roku kiedy odpuszczam. Do tej pory wśród Polaków byłem ze 3 razy w pierwszej trójce. W 2012 roku mam nabiegane około 3000 kilometrów więc jest czym się pochwalić...Kwiecień i maj po około 500 w miesiącu...

nieźle, 500km w miechu masakra. Jakie masz czasy na 5 , 10 , połówke i maraton??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10km - 42

maraton 3:28

ale to rok temu

w niedziele maraton warszawski 3:57 na luzie prowadziłem brata na złamanie 4h

Teraz jestem zamulony i nie biegam w zawodach mniej jak 80km po górach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę...

kolega lata 37 - 10km

teraz zrobił Berlin 2:56

takie są przeliczenia

ale fakt, jak się wezmę za siebie to spełnię jedno z marzeń i zrobię 10 w mniej jak 40min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za niedługo idę pobiegać-muszę znaleźć najoptymalniejszą trasę do długich dystansów-dla mnie długich:wink: bo mieszkam w dołku i wszędzie, gdzie nie zacznę-to pod górkę i nawet nie ma jak porównać czasów, bo zanim złapię rytm, to górka, albo z górki...a po mieście można biegać tylko późnym wieczorem, bo w dzień, to nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za niedługo idę pobiegać-muszę znaleźć najoptymalniejszą trasę do długich dystansów-dla mnie długich:wink: bo mieszkam w dołku i wszędzie, gdzie nie zacznę-to pod górkę i nawet nie ma jak porównać czasów, bo zanim złapię rytm, to górka, albo z górki...a po mieście można biegać tylko późnym wieczorem, bo w dzień, to nie lubię...

Siła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za niedługo idę pobiegać-muszę znaleźć najoptymalniejszą trasę do długich dystansów-dla mnie długich:wink: bo mieszkam w dołku i wszędzie, gdzie nie zacznę-to pod górkę i nawet nie ma jak porównać czasów, bo zanim złapię rytm, to górka, albo z górki...a po mieście można biegać tylko późnym wieczorem, bo w dzień, to nie lubię...

Siła!

jest siła i nie ma lipy:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że biegam od trzech tygodni, codziennie (no prawie) 5km, wciągnąłem się ostro. Pierwszy tydzień to głównie oczyszczenie kłujących płuc i kolki. Teraz staram się pracować nad krokami, bo jak na prawie 2m wzrostu robie je jakieś małe. Sądzę że pobiegam ten dzienny dystans 5km do końca października i w listopadzie będę robił 7-10km dziennie. Ogólnie rzecz biorąc pierwszy tydzień był najgorszy jak się organizm, a w szczególności płuca przyzwyczajał do wysiłku. Zauważyłem jeszcze że ostatni posiłek przed bieganiem (biegam około 19) czyli o 17 nie może składać się z żadnego pieczywa, bo zaraz kolka morduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś złapałem kontuzję i bieg zakończyłem na niecałych 4 km... resztę trasy do domu-doszedłem...trzeba dać organizmowi się zregenerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...