Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

nasz zdrowie:wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

ja teraz roztrenowany jestem do 8-go, potem zaczynam treningi do jesiennego maratonu

spróbuj Triathlonu, rewelacja:), a wiem, że na rowerze śmigasz i pływasz więc nie będzie cieżko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało czasu na przygotowania do startów, ledwo z bieganiem się mieszczę w grafikach dnia:grin::wink4:

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

a teraz, to rower odstawiłem zupełnie, pływam sporadycznie- tylko bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam takie pytanie do speców..ostatnio wziąłem w koncu dupe w ruch i stosuje sobie tą technike z tej tabeli Jak zacząć biegać? Bieganie bez wypluwania płuc, czyli przewodnik początkującego biegacza | NaTemat.pl wiem że moze to śmieszne dla was juz wybieganych ale dla mnie na poczatek to i tak duzo.według tabeli jestem dopiero na 2 tygodniu biegania i jak w tych pierwszych fazach biegu i marszu daje rade tak na koniec ledwo biegne.Łydki tak mi sie ściągają że mam wrazenie że są z betonu..takie uczucie mam bo są spięte i twarde.ledwo dobiegam do konca etapu.czy ja jakos biegam zle czy to normalka na poczatku?nie biegne szybko.raczej wolne tempo.teraz mam miec kolejny tydzien czyli 3 min biegu ale czuje że nie dam rady z tymi łydkami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej norma, choć każdy reaguje inaczej- ja tak miałem na początku, ale po ok 5 km przechodziło, rozciągaj się po każdym bieganiu, szczególnie łydki- powinno pomóc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard na pocZątku, porostu biegaj dalej i nie spijaj tak łydek podczas biegania, rozluzniaj je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki..ale jak mam nie spinac łydek?ja sobie po prostu biegne takim truchcikiem że tam powiem i nieczuje żebym jakos specjalnie spinał nogi..same sie spinaja hehehe a macie jakieś cwiczenie na rozciąganie łydek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki..wiedziałem że na was można liczyc..a swoja drogą to z taką kobietką to wolałbym sie inaczej porozciagać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- jakieś doświadczenia w tej kwestii macie?

Nike Zoom Vomero 9 Trainers - UK 10 - BNIB - 642195 006. Running Shoe Air | eBay

Nike Zoom Pegasus 31 Air 2014 New Mens Cushion Jogging Running Shoes Pick 1 | eBay

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 07:28 ----------

live stream IronMan Austria- jakby ktoś chciał popatrzeć:wink:

Livestream / Ironman Austria 2014: Live aus Klagenfurt vom 29.06.2014 um 06.30 Uhr / ORF TVthek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubancy,odkładają te rowery i biegną jak gdyby nigdy nic:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj kiedyś pojeżdzić na rowerze, a potem pobiegać- ogień z d*py:grin:

wczoraj triathlon olimpijski Pniewy 1500m pływanie rower 40km i bieg 10 km w czasie 2:44

Ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem :grin::wink4:

idziesz Zbyszek ostro:whistling:

:) za miesiąć połówka IM w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Fajny wątek na tym forum :-)

Też sobie trochę biegam, ale w sumie regularnie dopiero od 2 miesięcy. Startowałem już w biegach na 5, 6 i 8km. Mieszczę się w pierwszej połówce startujących ;-)

W III biegu AGH czas na 6km 29:57, płaska trasa w okół krakowskich błoń. O maratonach na razie nie myślę, ale kiedyś chciałbym pokonać.

Mam pytanie, dzięki waszym postom zainstalowałem sobie endomondo. Fajna rzecz, ale mam dwa pytania:

- czy po zakupie ze sklepu play wersji pro za te 21zł jest już możliwość stałego korzystania np. z formy rywalizacji ze samym sobą? W płatnościach inapps widzę, że życzą sobie abonamet a dwa razy płacił nie będę.

- czy w wersji darmowej nie da się zrobić więcej niż jeden trening na dzień? dzisiaj biegłem najpierw 8km po największych górach w okolicy (na wykresie to raczej tak orientacyjnie to widać bo góra o największych nachyleniu choć nie dłuższa niż sto metrów widnieje jak lekki pagórek ;-)), potem była przerwa na kawę u znajomego i powrót do domu 5km, niestety zapisał się tylko czas bez znaczenia trasy choć sygnał gps był bardzo dobry.

Czy możecie polecić jakiś nieprzesiąkający potem uchwyt na ramię do telefonu? Kupiłem w decathlonie i po kilkunasty minutach w środku jest już wilgotno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez kolega namówił na bieganie. Do tej pory biegłem 2 razy z czego zrobiłem w sumie jakies 4km bo na wiecej siły nie pozwoliły :polew: Nie sądziłem że kiedyś dam się przekonać ale w końcu trzeba sie zabrać za te swoje zwłoki.:naughty:

Marcin_1979 mam endomondo pro (nie płaciłem, chomik :wink:) a oczywiście nie mam wykupionego abonamentu. zapisuje mi każdy trening bez problemu. Ja pierwszeg dnia robiłem dystans 2km w 3 odcinkach które się załadowały i widać wszystko na stronie endomondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wersję pro- to wszystko działa normalnie-rywalizacja też

co do bezpłatnej wersji- możesz robić kilka treningów dziennie, włącz przesył danych i po zakończonym biegu-po prostu zamknij trening i rozpocznij drugi- musiało coś się poknocić:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, że się coś poknociło. Dane pakietowe włączone bez przerwy, sygnał gps w lg g jest najlepszy z wszystkich telefonów jakie miałem, łapie fixa nawet w domu.

W takim razie kupuję wersję pro.

Dziękuję za odpowiedzi.

Miłego biegania wszystkim. Gdyby ktoś biegał w okolicach Krakowa to dajcie znać. Ja prawdopodobnie następny bieg to 10km w Dobczycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj nicka na endo:wink4: poobserwujemy, co tam "wyprawiasz":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_1979 ja u siebie nie mam przekazywania danych włacznego bo nie mam żadnych pakietów internetowych. Mam w tel treningi, idę do domu właczam wifi następnie w historie i samo się ładuje na serwer.

domjenick jesli to było do mnie to narazie w moim wykonaniu żenua niema na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...