Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku trzeba robić masę mięśniową, a później ją rzeźbić więc na początku odpada.

ile powtórzeń robisz w serii? wydaje mi się, że jeśli odejmiesz kilka kg, które pozwolą Ci wykonać kolejne 5-7 powtórzeń w serii, z nienaganną techniką-Twoja masa na tym nie ucierpi, a ból będzie na pewno mniejszy:wink4:

a jeszcze tak zapytam-podnosisz ciężary, bo chcesz poprawić siłę biegową, czy dla kulturystyki?

Rower, pływanie i bieganie - piękne połączenie, ale kiedy na to wszystko czas? Ja na base mam 25km :(

jeśli chcesz wystartować w jakimś biegu i się do niego dobrze przygotować-to musisz wygospodarować jakąś część dnia na bieganie-jeśli na prawdę masz z tym trudności-to może warto się zastanowić nad innymi formami sportu, które dadzą Ci satysfakcję, ale zajmą mniej czasu, bo bieganie długich dystansów-to czasem 2-3 godziny, przynajmniej raz w tygodniu, a 50-60 minut jakieś 3 razy w tygodniu, ja z tego powodu biegam głównie wieczorami...można nawet powiedzieć nocną porą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?:decayed:

28 kwietnia-wcześniej pisałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?:decayed:

28 kwietnia-wcześniej pisałem :wink4:

kurna cos przeoczyłem :kwasny:

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

:whistling: maraton sam się nie przebiegnie...:decayed::wink:

a na jakim Nicku Ty jesteś na endo?

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 20:43 ----------

...u mnie dzisiaj raz śnieżyca, raz słońce......:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

:whistling: maraton sam się nie przebiegnie...:decayed::wink:

a na jakim Nicku Ty jesteś na endo?

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 20:43 ----------

...u mnie dzisiaj raz śnieżyca, raz słońce......:kwasny:

+12,5C i własnie wróciłem z rundki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealne warunki, a u mnie śnieg za oknem i piździ

u mnie na początku było słonecznie, ale ostatnie 3km-to k...wa śnieżyca i wiatr, w dodatku na pysk już padałem...nie poddałem się...:kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

biegaj bez muzy, słuchaj otoczenia i swojego organizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

biegaj bez muzy, słuchaj otoczenia i swojego organizmu

Ja z kolei bez odtwarzacza ni cholery nie wytrzymam, nawet piosenki ustawiam pod tempo biegu.

Co do samego odtwarzacza i słuchawek juniorku. Nie skupiaj się na jakości odtwarzanego dźwięku, bo i tak podczas biegu nie zwracasz uwagi na detale słuchanej muzyki. Podstawą przy wyborze słuchawek jest to żeby były dla Ciebie wygodne i nie spadały ani wypadały z uszu (jeśli dokanałowe to dużą uwagę zwróć na odpowiednie tipsy), a co do odtwarzacza... ja używam sansa clip zip, możesz znaleźć w śmiesznej kasie clip+ za takie pieniądze to jest mistrzostwo świata, uwielbiam ten odtwarzacz. Ale pamiętaj dobierając sprzęt do biegania skup się na wygodzie, a nie jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

Polecam coś takiego

PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info Panowie :hi: Kocham muzykę, muszę ją mieć na uszach w czasie biegu. Biegłem ostatnio w zwykłych dousznych i było spoko, ale wolę chyba douszne :wink: co do playerów:

sansa clip zip - fajnie że można dołożyć pamięci kartą :wink:

PHILIPS GoGEAR RAGA - 6 minutowe ładowanie baterii :shock3: szok

a jakieś konkretne słuchawki możecie jeszcze polecić? takie jak w zestawie z Philipsem banany są dobre do biegania?

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1 (3097467799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro biegnie w polmaratonie warszawskim?

Z mojej firmy kilka osob probuje swoich sil:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie :wink: mi te endomondo czasem się zacina albo mega długo łaczy nie wiem czemu :kwasny: i czasem biegne i gdzies w połowie drogi dopiero sie włącza :polew::polew: ale w sumie to biegam for fun :decayed: btw te endomondo będzie wychwytywać interwały jak robie ?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie, kiedy macie jakieś zawody???

Ja startuje w półmaratonie Poznańskim 7.04.2013

Może w śniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...