Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Oookej, byłem dzisiaj po długiej przerwie ruszyć dupe :P 5km zrobiłem i nawet dobrze się czułem więc nie ma tragedii :) Byle teraz częściej.

Działa u was endomondo OK? Bo mi po niecałych 4k się wyłączyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biegne i mowie hmm chyba juz powinno powiedziec 4km.... patrze na telefon a tu zresetowalo caly workout.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno biegłem z koleżanką w biegu na 10 i mi endo na Noki N8 pokazało dokładnie 10,a jej na LG 12.8,także chyba wszystko zależy od gps telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj pokazało jej LG czy jej G? Fajna ta koleżanka? Fotki poprosimy na ogólny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzeń, a Ty robisz jakieś roztrenowanie??? jak to u Ciebie wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzę co 2 dni, raz byłem na siłowni, po 100 wykrokach dwa dni nie mogłem chodzić, tęskni mi się za siłką

w przyszłym tygodniu pójdę pierwszy raz w życiu na cross fit. jak mi się spodoba to zostaje....

grudzień będzie takie lelum polelum, od stycznia biorę jakiś plan na 3h i w warszawie na orlenie robię 2:59 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzę co 2 dni, raz byłem na siłowni, po 100 wykrokach dwa dni nie mogłem chodzić, tęskni mi się za siłką

w przyszłym tygodniu pójdę pierwszy raz w życiu na cross fit. jak mi się spodoba to zostaje....

grudzień będzie takie lelum polelum, od stycznia biorę jakiś plan na 3h i w warszawie na orlenie robię 2:59 ;-)

poniżej 3, szacun

Ja grudzień też daje lelum polelum.

Os stycznia daje pełną opcje i szykuje się na połówke poniżej 1:40, maraton chciałbym 3:45, a w międzyczasie triathlony 1/4 i 1/2 IM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja gdzieś nadwyrężyłem kostkę i mam "przymusowe" wolne, ale od piątku powracam do treningów :wink4:

mam plan na majowy maraton i według testu Coopera-przy mojej obecnej kondycji-powinienem ukończyć maraton w 3,32... http://www.endomondo.com/training/plan/6889598

ciekawe ile w tym prawdy-na pewno się okaże na maratonie, a 4 maja mam zniżkę 25% na połówkę, którą chciałbym zrobić w mniej niż 1.45, a i tak wszystko wyjdzie, jak zawsze...:grin:

wie ktoś jak przrzucać pliki TCX z endo do zegarka?

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

a Zuza, to ma takie małe piersi, czy takie duże, że musiała czymś je obwiązać, żeby nie "latały":wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy obliczeniowe, jeżeli nie masz długich dystansów na koncie mają się nijak do maratonu. Do zrobienia maratonu w przypuszczalnym prawdopodobnym czasie potrzebna jest historia biegowa na długich dystansach, bo po 30km, jest załamanie planu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam :wink4: ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam :wink4: ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji

na moim przyp[adku, na maratonie wyliczyło mi 3:30, zrobiłem go w 3:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...