Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

może kwestia materiału,proponuje zakupić typowo "biegową" koszulke

dlugie dystanse robisz? nawet przy złych łaszkach suty bolą w okolicy 10km:wink:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Kiedyś domjenick mi o tym powiedział i krótko po tym zrobiłem swoją pierwszą dyche....i faktycznie bolały:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak robiłem 5km to było ok:decayed: a teraz 10 i chyba sobie obtarłem troche suty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjechały nowe asicsy nimbusy 15, zaraz robię w nich pierwszy trening, dotychczas biegałem w 13 i byłem bardzo zadowolony, kumpel ma 14 i nie poleca, strasznie je odchudzili. Zobaczymy jak 15.

Jak treningi Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele był cross-ik 9'68 km tak pokazał GPS a niby trasa jest 10 km, teraz w tą niedzielę powtórka z rozrywki trzeba zacząć małe przygotowania,bo się zasiedziałem i dosłownie nic nie robię jak nigdy ....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, Tomasz .. możecie popatrzeć czy w Waszych okolicach/sklepach można jeszcze dostać ASICS Trainer 16 ?

Bardzo mi pasuje ten but ... w PL to już ciężko 17tkę znaleźć ... a 18tka podobno strasznie sztywna

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Treningi .. hmm powiem jak zrealizuje plan ... żeby nie zapeszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16-kę to nie widziałem w sklepach on-line -znalazłem tylko to

Asics DS Trainer 17 Men's Running Shoes (SS12)

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

ASICS GEL- KAYANO 16 MENS SHOES / RUNNERS WHITE/BLACK/FIRE RED US SIZES | eBay

ASICS Gel KAYANO 16 EXTRA Double WIDE 2E Road RUNNING SHOE Cross TRAINING Men 12 | eBay

nie wiem, czy te akurat to są te, o które Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem trochę czasu żeby pobiegać. muszę wrócić do biegania, bo kilogramy mi przybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin znalazłem coś takiego ....:eusathink:

Asics Gel Kayano 16 en super état ! - A vendre | 2ememain.be

Dzisiaj cross-ik wypadł lepiej jak tydzień temu,podleczyłem kontuzje stopy i 10 km pękło ....:wink:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

Kurde nie luknąłem że to duży rozmiar ....:kwasny:

Poszperam jeszcze może coś znajdę ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie zastanawiłem czemu mnie czasem wzdłuż piszczeli bolało :decayed: i znalazłem artykuł

Problem bolących piszczeli w trakcie biegania - poradnia biegacza | TreningBiegacza.pl

Terapia FDM - tam, gdzie kończy się ból | TreningBiegacza.pl :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie jakiś innych programów na androida, niż Endomondo? Ostatnio jakoś zbyt optymistycznie mi mierzy dystans jak niebo jest zachmurzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie jakiś innych programów na androida, niż Endomondo? Ostatnio jakoś zbyt optymistycznie mi mierzy dystans jak niebo jest zachmurzone.

to nie wina programu tylko gps z telefonu

Zegarek to zegarek telefon to telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie jakiś innych programów na androida, niż Endomondo? Ostatnio jakoś zbyt optymistycznie mi mierzy dystans jak niebo jest zachmurzone.

to nie wina programu tylko gps z telefonu

Zegarek to zegarek telefon to telefon :)

niby racja, ale nawet zegarek-czasem przy zachmurzonym niebie- trzeba poczekać chwilę, żeby się sygnał ustabilizował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie jakiś innych programów na androida, niż Endomondo? Ostatnio jakoś zbyt optymistycznie mi mierzy dystans jak niebo jest zachmurzone.

Sports Tracker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy niż endo?

to zależy, też jest fajny, ale ja przeszedłem na endo, bo z tego co pamiętam coś mi nie pasiło w sportrakerze, ale spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...