Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to jest to co siedziało, bądź siedzi u mnie, do kompletu brakuje s-line z b7, ale są brzydkie i nawet nie brałem ich pod uwagę :decayed:

c67663224d05b81amed.jpg

Opublikowano

kierownica B8 s-line?

ostatnio pomykałem kumpla angolem A6 C6 i powiem wam niezła beka :grin:

szczególnie po polskich drogach fajnie się przycina zakręty w prawo z kierą po prawej ale pod wyjątkiem, że nie trzeba później wyprzedzać :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak jest, b8 s-line...

jest jeszcze jedna ale pod automat, jakby kto reflektorował... :wink:

a teraz wyobraź sobie wyprzedzanie tir-a na polskich drogach jadąc samemu, a z naprzeciwka zaiwania następny tir :kox::slina:

Opublikowano

No ładnie się prace posuwają do przodu:wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

nie ma nikt czarnej podłogi na zbyciu albo nie chce się zamienić na siwą?? :facepalm::kox::wink:

f47b4ac4f1ff7de3med.jpg

Opublikowano

ebay :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ebay :naughty:

z tego co widzę, to rolety po 100F chodzą, a wykładziny po ok 40F - zdziercy...

na allegro też 100 ale zł...

update:

pakiet 'zakupy' prawie skończony, do wymiany roleta i wykładzina

b698037b7a9ece3fmed.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

.........

*do zrobienia w najbliższej przyszłości (jak tylko dorwę części)

- servotronic

- lotka na klapę s-line

*reszta już nie tak konieczna:

- nakładki na padały od rs-a

- dvd w schowku

- spryskiwacze lamp

- lodóweczka w schowku

- wymiana osłon słupków na czarne...

jeżeli chodzi co o te dwie dolne osłony słupków B to mam dwa na stanie :naughty::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś takiego wpadło :banan:

988952fa022bfe6fmed.jpg

a tak wygląda po zamontowaniu, 64 cm od podłoża

49d07150284ec280med.jpg

a oprócz tego lotka i rekin poszły do malowania...

Opublikowano
coś takiego wpadło :banan:

http://images33.fotosik.pl/668/988952fa022bfe6fmed.jpg

a tak wygląda po zamontowaniu, 64 cm od podłoża

http://images40.fotosik.pl/2052/49d07150284ec280med.jpg

a oprócz tego lotka i rekin poszły do malowania...

Der ys no pikciers, mejt... :grin:

Opublikowano

:slina::slina:

masz felgi 17" czy 18" bo jakieś takie małe się wydają

Opublikowano
:slina::slina:

masz felgi 17" czy 18" bo jakieś takie małe się wydają

Nie no to 17" przecie :wink:

Opublikowano

ej no to jak gleba na gwincie to to aż się prosi o minimum 18" :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Szperam, Szperam a nuż coś się znajdzie

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

a jak komfort jazdy na gwincie ?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

masz tam u siebie jakiegoś dobrego i sprawdzonego lakiernika ?

Opublikowano
  • Autor
a jak komfort jazdy na gwincie ?

Truskę twardo-sportowo :wink:, dla mnie może być, a rodzince łe tylko na boki lata :grin:

masz tam u siebie jakiegoś dobrego i sprawdzonego lakiernika ?

no właśnie w piątek przychodzi gościu i będzie malował... 3 gości go polecało, pokazywali co im malował to w miarę dobrze było, chociaż żaden tam znawca ze mnie...

a propos - jak poznać, czy lakiernik jest dobry??:kox:

Opublikowano
a jak komfort jazdy na gwincie ?

Truskę twardo-sportowo :wink:, dla mnie może być, a rodzince łe tylko na boki lata :grin:

masz tam u siebie jakiegoś dobrego i sprawdzonego lakiernika ?

no właśnie w piątek przychodzi gościu i będzie malował... 3 gości go polecało, pokazywali co im malował to w miarę dobrze było, chociaż żaden tam znawca ze mnie...

a propos - jak poznać, czy lakiernik jest dobry??:kox:

dobre pytanie :decayed:

ps. jak to on będzie to u ciebie na chacie malował ?

Opublikowano
  • Autor

ano, przyjeżdża pod garaż, rozwija namiot, w zależności czy jest wietrznie, czy nie, rozwija sprzęt, i jazda...

Opublikowano
ano, przyjeżdża pod garaż, rozwija namiot, w zależności czy jest wietrznie, czy nie, rozwija sprzęt, i jazda...

no niepi........ :shock3: , angol czy polak ?

Opublikowano
  • Autor

angol... nieźle nie?? :banan:malował mi dokładkę s-line do przodu, nie mam się do czego doczepić...

do polaków dałem ostatnim razem... dlatego zderzak maluję jeszcze raz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.