Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna sztuka a i mody na +,zastanawiałeś się nad montażem halogenów bo w sumie nie jest to takie straszne jak niektórzy opisują i można spokojnie w przedliftowym montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektu to nie da takiego jaki oczekujesz :wink4:

no masz rację,wiadomo że lepiej by było mieć orginał klape us/japan ale niema takiej opcji aby ją dorwać,myślałem nad rezaniem jednej z dwóch ale to też nie opłacalne,a taka ramka to tylko przykręcić i jest, jednak nie jest to orginał :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 16:09_________________________________________________

Fajna sztuka a i mody na +,zastanawiałeś się nad montażem halogenów bo w sumie nie jest to takie straszne jak niektórzy opisują i można spokojnie w przedliftowym montować?

dzięki, :hi:

tak,myślałem nad tym,mam nawet halo soczewkowe tylko bym musiał kratki wyrezać,wszystko da sie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że ta ramka pozostawi szczeliny a sam efekt małej tablicy bedzie taki sam jak byś załozył na obecna rejstracje US :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że ta ramka pozostawi szczeliny a sam efekt małej tablicy bedzie taki sam jak byś załozył na obecna rejstracje US :wink4:

no racja,jeszcze żeby to jakoś dopasowane było to by można to maznąć w LZ5L i jakoś by to było,chyba sobie dam siana :good:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 16:20_________________________________________________ale korci mnie ta blacha us,przedni zdeś bym zrobił bez wytłoczki na rejestracje,

Kowi87 też masz przedni zderzak na gładko no nie, :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba coś temat rozruszac bo zastoje się porobiły,:)chce teraz zmienić fotele ale zastanawiam się czy z polifta mi będą pasowały bo czytałem że coś z tylną kanapą jest problem?,a może z passata,nie myśle nawet o recaro bo są ceny kosmiczne a skóry też za bardzo już nie chce,i też kaski za bardzo nie ma bo musze teraz wachacze wymienić bo już się odzywają:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kubełki z polifta z pompowanymi lędźwiami, dają rade i wygodniej się siedzi niż na naleśnikach (nie widać teraz zdjęć więc nie wiem jakie masz). Jak masz dylemat to podskocz do mnie dam Ci posiedzieć na miejscu pasażera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG20101119_004.jpg

mam pompowane lędźwie:) ale po przebiebu 250k już są troche wygniecione:)hehe (jak się teraz wstawia emoty?)

teraz na Niemodlinie będę wypatrywał niebieskiej A4:)

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

ale czy z II lifta pasują siedzenia?coś czytałem że chyba kanapa nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez Niemodlin coraz rzadziej przejeżdżam.

Ha, z emotkami to wchodzisz w ustawienia (prawy górny róg) i później w ogólnych ustawieniach i w pozostałych opcjach pozaznaczaj wszystkie zaawansowane. Chyba tak to się włączyło u mnie. Pokazuje się wszystko czyli emotki, dodawanie zdjęć i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ostatnio pogoda dopisała to pogrzebałem w avancie,

zmieniłem zawias,Master Sport bo nie ma kwitu na lepszy ale narazie śmiga

DSC03384.jpg

DSC03395.jpg

DSC03396.jpg

DSC03397.jpg

DSC03398.jpg

następnie zainstalowałem moje 18ki ,wczoraj pojechałem zrobić zbieżność,

a dzisiaj progi pomalowałem bo były strasznie obszarpane i porysowane,

DSC03413.jpg,

DSC03414.jpg

DSC03417eeeee.jpg

i chyba zapowiada się wizyta u lakiernika,jest pare mankamentów które postaram się ogarnąć do maja,żeby avancik był gotowy na VAG NYSA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tez się wybieram :wink: wreszcie, jeśli namówię małżonkę to pojedziemy rodzinką z młodym a jeśli nie to sam się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pany musimy sie tam spotkac i jakie piwko wypic,co Wy na to?

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

my mamy duza grupe VAG TEAMerow,w miescie jest nas kolo 12 osob,i jeszcze cala grupa opolskiVAG.pl,bedzie sporo autek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z browara raczej nici ale jakąś fotkę się strzeli :cool1: to w Niemodlinie tak Was dużo? pewnie parę osób znam z widzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...