Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylne lampy led


kamil22lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, nie mogę znaleźć :mysli:

Ja brałem z allegro ale teraz nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolega pytał o lampy nie o cene. Na alledrogo pojawia sie pewnie jakis kontener zaginął :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mapeta chyba taniej. niecałe 500 zł bylo jeszcze kilka dni temu bo tez szukalem na allegro i nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolega pytał o lampy nie o cene.

co nie zmienia faktu, że mogę uważać podaną przez Ciebie ofertę za zdzierstwo :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o te ale gość ma wystawione a w ogóle ich nie posiada :confused4: , zamówiłem już u niego to przysłał mi do A3 , nieogarnięty , kasę oddał , a teraz jak do niego pisze czy je ma to ściemnia ze nie widzi linka itp , śmiechu warte nie polecam tego allegrowicza!! pomóżcie szukać !! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz uzbroić się w cierpliwość, ostatnio te lampy są bardzo poszukiwane. Obserwuj allegro - w końcu się kiedyś pojawią (o ile są dalej produkowane :wink4:), ewentualnie kupuj na ebay-u.

Z mojej strony mogę je polecić, zdarza się jednej zaparować w zimie, kierunki nie mrygają na ledowo ale lampy wyglądają profesjonalnie i nie zalatują tandetą. Mam je ponad rok i śmiało mogę polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1704914709.html

Armi a co sądzisz o tych w/w , czy lepiej takie jak twoje ! ciekawe jak by te na tyle wyglądały!

Brałem je pod uwagę, zanim kupiłem moje. Nawet się na nie napaliłem :tongue4:

Świecą podobnie, mają diodowy kierunek ale wyglądają trochę plastikowo i sztucznie. Nie są czerwone jak seryjne światła i tylko jakieś takie bordowo - różowe. W nocy świecą bardzo ładnie ale w dzień wyglądają średnio, według mnie oczywiście :wink4:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg7cac172f60338e66med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1704914709.html

Armi a co sądzisz o tych w/w , czy lepiej takie jak twoje ! ciekawe jak by te na tyle wyglądały!

Brałem je pod uwagę, zanim kupiłem moje. Nawet się na nie napaliłem :tongue4:

Świecą podobnie, mają diodowy kierunek ale wyglądają trochę plastikowo i sztucznie. Nie są czerwone jak seryjne światła i tylko jakieś takie bordowo - różowe. W nocy świecą bardzo ładnie ale w dzień wyglądają średnio, według mnie oczywiście :wink4:

1q_Q8q9_5ab18a0665d79cc4c6a7d3de65ad01fb.jpg7cac172f60338e66med.jpg

Jak na mój gust ten biały pas wygląda tak jakby w tym miejscu lampa była 'stłuczona'. Najlepszy wybór to albo ORI polift albo ten poszukiwany LED :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie coś ciekawego do avanta :naughty::disgust:

Do Avanta nie ma nic ciekawego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...