Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie kupić HIDy 6000k


19Martin86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam pytanko dla fachowców :)

Od jakiegoś czasu planuje sobie zrobić ksenon w samochodzie 6000k. Mam lampy Ringi Angel Eyes Black.

Możecie doradzić mi jaką przetwornicę najlepiej kupić? Jaki zestaw? Bo średnio się na tym znam, a nie chciałbym kupić jakiejś tandety. Znajomy kupił i czasami ma tak, że jedna przetworica mu nie odpala i jedna żarówka nie świeci, dopiero po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu lamp zaskakuje.

Dzisiaj wybieram się do sklepu więc chciałbym jeszcze poznać wasze zdanie na ten temat.

Zastanawiam się nad tym zestawem:

http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-slim-h1-h7-cyfrowe-vertex-i1672554878.html

co o tym myślicie? Bedą dobre? :mysli:

THX za wszystkie opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć dobre? Kup sobie ORI :gwizdanie:

Jakie nie kupisz to i tak większość to prawie to samo z innymi naklejkami (made in china) Ja kupilem jakies za 200 zł i jezdze prawie pol roku bez problemu. Ktos inny kupil za 150 i tez nie nazeka ;)

A tak z innej beczki proponuje kupic 4300K bo 6000 to już wyglada interesująco.... Dla drogówki. A 4300 to jest po prostu zimna biel. Nie sugeruj się zdjeciami na aukcjach bo i tak nie pokazują jak to wygląda w rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/h1-h7-h4-h11-hb3-hb4-zestaw-xenon-zdiodami-led-i1680175239.html

Po 1,5r jeden żarnik zaczął świecić na brązowo, zmieniłem na nowe i jest nadal git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć dobre? Kup sobie ORI :gwizdanie:

Jakie nie kupisz to i tak większość to prawie to samo z innymi naklejkami (made in china) Ja kupilem jakies za 200 zł i jezdze prawie pol roku bez problemu. Ktos inny kupil za 150 i tez nie nazeka ;)

A tak z innej beczki proponuje kupic 4300K bo 6000 to już wyglada interesująco.... Dla drogówki. A 4300 to jest po prostu zimna biel. Nie sugeruj się zdjeciami na aukcjach bo i tak nie pokazują jak to wygląda w rzeczywistosci.

Havok dobrze pisze :good:

ale jaki musi mieć niebieskie światełka to kompromisem są 5k :wink4:

nie oświetlają tak dobrze drogi jak 4300k ale są bardziej niebieskie niż białe a nie zalatują hidami na kilometr tak jak 6k czy 8k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jak bede miał barwe 6000k, to policja bedzie się czepiała? :confused4:

Mi sie akurat ten kolorek podoba... :)

A te przetwornice co wam wysłałem w linku powyżej się nadawają? Bedą dobre? Bo jutro jade kupić, jak coś to jeszcze się moge wstrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to kupuj ;) W razie czego jak się coś popsuje to będziesz reklamował ;)

http://www.elukas.nazwa.pl/aukcje2010/barwy.jpg

A ta fotka z aukcji troche oszukuje, bo wg niej 6000K ma białą barwę. A ja mam u siebie 4300K i mam właśnie tak jak tu przy 6000K :polew:

Mój kumpel ma w Leonie hidy 5000K i już jest niebiesko ze widac z daleka ze jedzie :D

Kupuj 4300K będziesz zadowolony! A na dodatek bedziesz więcej widziec w nocy. Naprawdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-już kilka rodzajów Hidów testowałem i 6000,ale nie od chińczyków,czy tych najtańszych-są białe,miałem(mam cały czas-6k) a także miałem 6K w halogenach mgłowych-są białe,z LEKKĄ poświatą niebieskiego,ale to dopiero widać pod pewnym kątem,lub w mgłowych

28b236de4987e438med.jpg

c0d911f641157d2bmed.jpg

364de4db8d5256b4med.jpg

01ac908fc7f7b249med.jpg

a tutaj najtańszy chłam z Chin

f097d7617aa7c04dmed.jpg

wniosek-jeśli chcesz ori-kupuj ori,a jak hidy-to loteria-jeśli kupujesz najtańsze z Chin,to dopuki nie założysz-nie będziesz wiedział,więc zanim kupisz-zapytaj się,czy możesz zwrócić, jeśli będą za niebieskie i/lub widoczność nie będzie dobra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

skoro 4300 to jest zimna biel a 6000 to już daje na niebiesko ( nie patrząc na fotekę ) to może brac pośrednio 5000

mi sie podoba jak troche niebiesko zalatuje ( ale trochestrach zeby władza się nie czepiała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem HIDy na Allegro za 124 zł z odbiorem osobistym. Nie mają filtra przeciwzakłóceniowego - czasem radio się gubi ale tak to jestem naprawdę zadowolony :good: Nigdy nie miałem problemu żeby jedna przetwornica nie paliła albo barwa była zła. Moim zdaniem z HIDami jest jak z loterią - można kupić za 300 i mieć z nimi problemy a za połowę tego można trafić zestaw z którego będziemy zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma jakiegoś zufanego sprzedawce na allegro zeby kasy nie wtopić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: czekam na opinię [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 07:14_________________________________________________http://allegro.pl/zestaw-hid-h7-xenon-digital-xenony-high-quality-i1697716078.html

te wyglądają interesująco i mają jakiś filtr przeciwzakłuceniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem te HIDy 6000k, dzisiaj bede je zakładał :>

Poczekam do wieczora i dam znać jak świecą :) JEśli bedzie OK, to polecę tę aukcję :wink4:

zrób fotki ,jak to świeci przed autem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jakaś lipa bo kolega się nie chwali efektami :mysli:

jeszcze jasno jest-poczekaj,aż się ściemni :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 6000K. Będziesz happy...

Do pierwszego deszczu. Po zmroku, przy wilgotnej nawierzchni nie widać na nich dosłownie nic.

Lubisz lekko niebieską poświatę to kupo 5000K, a zdecydowanie polecam tylko 4300K. Światłą są po to, żeby dobrze widzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i weż teraz podejmij decyzję 5000 kusi niebieską poświatą a za 4300 przemawia rozsądek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego deszczu. Po zmroku, przy wilgotnej nawierzchni nie widać na nich dosłownie nic.

ja tam widzę wszystko przy 6000K-fakt,te najtańsze z chin-to nie było nic widać,ale te,co mam teraz-to rewelka,z resztą nawet na zdjęciach widać,jak to świeci w nocy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...