Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Na allegro jest recaro do a5 zs 3999zł :decayed:

Felgi chcę wymienić póki co :decayed: albo auto :lol:

Wysłane z Audi

Opublikowano
Marcin:

http://img.tapatalk.com/d/13/11/19/nutuqyba.jpg

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Co za za typ co post to konflikt z kimś ...:whistling:

lubi to :kox: gdzies kiedys widzialem ogloszenie o prace: zatrudnimy hejtera. moze to jeden z nich :grin:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

To co ja mam powiedzieć ze swoim ulepem... :facepalm:

:polew:

Opublikowano
To co ja mam powiedzieć ze swoim ulepem... :facepalm:

:polew:

Jakbyś chciał go sprzedać to nie masz jakichkolwiek szans, zapomnij. Ulep z przystanku lepiony! :grin::decayed:

Opublikowano

no a Bart's ?! to juz może msze odprawiać nad swoim :facepalm:

co za troll ....

Opublikowano

czemu dopiero teraz zauważyłem że tu tak ciekawie ? tez bym podyskutował :decayed::kox:

ale jak zawsze po zawodach :smutas:

Jedrek, ile Ci toto Twoje pali po miescie? :decayed:

Opublikowano

Dlaczego Kielo dostał bana?

Opublikowano
Dlaczego Kielo dostał bana?

za dwa konta - raz dostał to sobie założył nowe - ma ludzi za idiotów chyba

Opublikowano

Weź takiemu przegadaj :facepalm: nie ma szans . Gołemu do kieszeni nie nasrasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
czemu dopiero teraz zauważyłem że tu tak ciekawie ? tez bym podyskutował :decayed::kox:

ale jak zawsze po zawodach :smutas:

Jedrek, ile Ci toto Twoje pali po miescie? :decayed:

to zależy :decayed: na 19tkach pali w granicach 8 litrów, na zimowych 17tkach max 7 :wink: ale 99% moich przebiegów to trasa Bydgoszcz - Toruń :wink:

Opublikowano

kolejny członek co to gówno wie... i anjlepiej jkeźdizc całe życie Astrą seryjna bron boże nie zmieniac nic. nawet powietrza w kole... mam choć nadziej że ciuchy zmienia 9bo może taki tuning jego samego mu nie odpowiada) :D:D:D:D

dobra komedia

Opublikowano
czemu dopiero teraz zauważyłem że tu tak ciekawie ? tez bym podyskutował :decayed::kox:

ale jak zawsze po zawodach :smutas:

Jedrek, ile Ci toto Twoje pali po miescie? :decayed:

to zależy :decayed: na 19tkach pali w granicach 8 litrów, na zimowych 17tkach max 7 :wink: ale 99% moich przebiegów to trasa Bydgoszcz - Toruń :wink:

Letnia aleja miłości :grin::grin:

Opublikowano
czemu dopiero teraz zauważyłem że tu tak ciekawie ? tez bym podyskutował :decayed::kox:

ale jak zawsze po zawodach :smutas:

Jedrek, ile Ci toto Twoje pali po miescie? :decayed:

to zależy :decayed: na 19tkach pali w granicach 8 litrów, na zimowych 17tkach max 7 :wink: ale 99% moich przebiegów to trasa Bydgoszcz - Toruń :wink:

Letnia aleja miłości :grin::grin:

jego to nie dotyczy bo lata 80-tka :decayed: milosc to raczej na 10-tce

Opublikowano
  • Autor

Otóż to, rzadko jeżdżę 10tką ;)

Wysłane z Audi

Opublikowano

mam nadzieję że o to chodziło:hi:

post-24247-1406905720,6635_thumb.jpg

post-24247-1406905720,5404_thumb.jpg

post-24247-1406905720,5828_thumb.jpg

post-24247-1406905720,6231_thumb.jpg

Opublikowano

1 i 4 :kox:

wysłane z one v :)

Opublikowano

Kurczę widzę, że bujamy się z tym samym problemem co założyć na nowy sezon mi również najbardziej się podoba opcja z 1 i 4zdjęcia:slina::slina:

Opublikowano

1 fotka :jerk:

Opublikowano

Jędrzej 1 :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.