Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Antena Sirio Triflex


Rekomendowane odpowiedzi

witam :) mam pytanie czy ktos moze juz testował anetene Sirio Triflex lub słyszał jakies opinie na jej temat :?: urwałem ostatnio antene do radia FM. do CB posiadam presidenta alaske z której jestem zadowolony lecz gabarytowo oszpeca auto... wiem ze ta Sirio nie ma takich parametrów jak alaska lecz moze bedzie cos warta, czy lepiej miec 3in 1 czy zostawic jak mam alaske i kupic zwykła FM. linkd od aukcji

http://allegro.pl/antena-...1714377896.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak nie zależy ci zbytnio na osiągach to weź ta Sirio zamontuj .W trasie się zawsze dogadasz z kimś i masz 3w1 jak by nie było a i wygoda bo nie trzeba za każdym razem odkręcać tej alaski(miałem taką na Fiacie 125p to tylko w trasę montowałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosć jeżdze w miejscu, w tarsy tez czasem wypadam. wiemze nie osiagne tych parametrów co mam na alasce. no ale jak to mówia cos za cos... trzeba bedzie sie głeboko zastanowic :rolleyes: dzieki chłopacy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak byś kiedyś się zdecydował na tą Sirio to napisz jak to się sprawuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek ma taką u siebie założoną :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 15:28_________________________________________________Własnie kupiłem taką antenke, opinie ma całkiem w porządku na googlach :wink4:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1711528693

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moje zdanie jest takie co jest do wszystkiego to jest do niczego.... bedzie pewnie tak jak cię widze to cie slysze :hi:

A zdziwił byś się :) Antenkę naprawdę daje radę jak na tą wysokość, spokojnie na trasie wystarcza, kolega ma w passacie b5 i ładnie się sprawuje, sam się do niej przymierzam tylko cena mnie chwilowo wstrzymuje :tongue4:

Coraz bardziej skłaniam się do jej poprzedniczki Sirio Twin i jej zmodyfikowania, tak aby można było zakładać antenę dłuższą i krótszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką antenę w corolli radio łapie tylko mocny sygnał stacji,cb to max 4-5km dobrego odbioru ,tel nie mam podłączonego

wcześniej miałem syrio pojedynczą w mercedesie chodziła sporo lepiej

kolega tryflexa w A3 i działa idealnie także przetestuj jak to działa w a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak nie zależy ci zbytnio na osiągach to weź ta Sirio zamontuj .W trasie się zawsze dogadasz z kimś i masz 3w1 jak by nie było a i wygoda bo nie trzeba za każdym razem odkręcać tej alaski(miałem taką na Fiacie 125p to tylko w trasę montowałem) :)

Podpisuje sie pod ta opinia. Sam z poprami zamontowalem trtflexa, ale mnie on w zupełności wystarcza i nieźle sie sprawdza. Co najważniejsze nie trzeba jej sciągać i nie kusi wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...