Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie niskobudzetówki sa mniejwiecej na jednym poziomie

chyba nie są na poziomie :decayed:.

Fajnie jedziesz z tematem :naughty: tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda za***iście, ale jak Aju pisze lotka psuje trochę linie z boku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepy jednak całkiem ślepy to TY nie jesteś :naughty:

w tych kwestiach nie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie niskobudzetówki sa mniejwiecej na jednym poziomie

chyba nie są na poziomie :decayed:.

Fajnie jedziesz z tematem :naughty: tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów

jak kupiłem była już bez relingów, tak wychodziła z pakietem Caractere i mi akurat to bardziej pasuje :) może ktoś VT zrobić z relingami? :decayed: chociaż dalej sądzę że bez lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem taka http://allegro.pl/zaslepka-tylnej-wycieraczki-golf-iv-a3-promocja-i2230488015.html

Duzo roboty zeby ramie wywalic? Masz jakis patent?

dokładnie taka zaślepka, tylko ja kupiłem z jakiejś innej aukcji. Roboty dosłownie na 20 minut. Z racji tego że wczoraj to robiłem to mogę podpowiedzieć: Wykładzina tylnej klapy jest na zatrzaski, poza jedną śrubą, która jest w miejscu rączki (na samym środku), cały silniczek jest na 3-ech śrubach na klucz 10, zdejmujesz wycieraczkę, plastikową obudowę i odkręcasz silniczek od zewnątrz bodajże kluczem 13. Odpinasz kostkę, wężyk od płynu i wywalasz wszystko. Wężyk od od płynu po odpięciu zakleiłem silikonem :decayed: i razem z kostką z kablami upchnąłem w klapie. Później przykręcasz ten kapsel. Nie ma do niego żadnej uszczelki, dlatego ja użyłem oryginalnej, tylko przeciąłem ją na pół (odciąłem część, która wystaje na zewnątrz auta) i skręcasz dość mocno - ale nie za mocno :decayed: składasz wszystko do kupy ci cieszysz się gładką d*pą Audioli :banan:

lotkę teraz wywal, będzie piękny goły tyłeczek :decayed:

qrde sam już nie wiem, wg mnie dobrze wygląda z lotką :P muszę do Kowiego się zgłosić żeby VT mizrobił bez lotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior zostaw lotkę, fajnie dupcia z nią wygląda:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz

Avant bez lotki to kupa:decayed: zabrać mu felge postawic pomiedzy seryjne A4 niczym sie nie wyrózni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

dzięki :) tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę :wink: ściemni się trochę za oknem to nakręcę film :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...