Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładny avancior:) i te mercedesy,w pytke ale ja bym je pomalował na jasny kolor,jakić taki kość słoniowa,albo coś:)ale jest git,

Opublikowano
wszystkie niskobudzetówki sa mniejwiecej na jednym poziomie

chyba nie są na poziomie :decayed:.

Fajnie jedziesz z tematem :naughty: tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów

Opublikowano

no wygląda za***iście, ale jak Aju pisze lotka psuje trochę linie z boku:wink:

Opublikowano

ślepy jednak całkiem ślepy to TY nie jesteś :naughty:

Opublikowano
ślepy jednak całkiem ślepy to TY nie jesteś :naughty:

w tych kwestiach nie:grin:

Opublikowano

Autko super ale relingi w kombi podstawa ale to rzecz gustu

Opublikowano

jak jest na placek zrobione to lepiej bez :wink:

Opublikowano
  • Autor
wszystkie niskobudzetówki sa mniejwiecej na jednym poziomie

chyba nie są na poziomie :decayed:.

Fajnie jedziesz z tematem :naughty: tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów

jak kupiłem była już bez relingów, tak wychodziła z pakietem Caractere i mi akurat to bardziej pasuje :) może ktoś VT zrobić z relingami? :decayed: chociaż dalej sądzę że bez lepiej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem chwilkę to wywaliłem wycieraczkę z tyłu..

bezwycieraczki.th.jpg

... i wpadła pierwsza wlepa na tył :decayed:

dirtywlepa.th.jpg

dirtywlepatyl.th.jpg

Opublikowano

Bradzo fajnie sie prezetuje, z kad wzioles korek na tylnia wycieraczke ???

Opublikowano

lotkę teraz wywal, będzie piękny goły tyłeczek :decayed:

Opublikowano

wywal, wywal :yes2:

Opublikowano
  • Autor
Ja ostatnio kupilem taka http://allegro.pl/zaslepka-tylnej-wycieraczki-golf-iv-a3-promocja-i2230488015.html

Duzo roboty zeby ramie wywalic? Masz jakis patent?

dokładnie taka zaślepka, tylko ja kupiłem z jakiejś innej aukcji. Roboty dosłownie na 20 minut. Z racji tego że wczoraj to robiłem to mogę podpowiedzieć: Wykładzina tylnej klapy jest na zatrzaski, poza jedną śrubą, która jest w miejscu rączki (na samym środku), cały silniczek jest na 3-ech śrubach na klucz 10, zdejmujesz wycieraczkę, plastikową obudowę i odkręcasz silniczek od zewnątrz bodajże kluczem 13. Odpinasz kostkę, wężyk od płynu i wywalasz wszystko. Wężyk od od płynu po odpięciu zakleiłem silikonem :decayed: i razem z kostką z kablami upchnąłem w klapie. Później przykręcasz ten kapsel. Nie ma do niego żadnej uszczelki, dlatego ja użyłem oryginalnej, tylko przeciąłem ją na pół (odciąłem część, która wystaje na zewnątrz auta) i skręcasz dość mocno - ale nie za mocno :decayed: składasz wszystko do kupy ci cieszysz się gładką d*pą Audioli :banan:

lotkę teraz wywal, będzie piękny goły tyłeczek :decayed:

qrde sam już nie wiem, wg mnie dobrze wygląda z lotką :P muszę do Kowiego się zgłosić żeby VT mizrobił bez lotki :decayed:

Opublikowano

Junior zostaw lotkę, fajnie dupcia z nią wygląda:kox:

Opublikowano
  • Autor
Junior zostaw lotkę, fajnie dupcia z nią wygląda:kox:

też tak myślę :banan:

Opublikowano

Moje zdanie znasz

Avant bez lotki to kupa:decayed: zabrać mu felge postawic pomiedzy seryjne A4 niczym sie nie wyrózni

Opublikowano

a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

Opublikowano
  • Autor
a moje zdanie to te lampy sa w cipkę :jerk::jerk::jerk: nagraj jakis filmik jak działają :kox:

dzięki :) tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę :wink: ściemni się trochę za oknem to nakręcę film :decayed:

Opublikowano

lotka ma być:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.