Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnieeee, autko wygląda super :thumbup1:, teraz czas brać się za jego serducho, żeby jeździło tak dobrze jak wygląda, planujesz coś? :naughty::thumbup1:Junior twój ałdik jest czarny czy ciemny granat?

Opublikowano
  • Autor
fajnieeee, autko wygląda super :thumbup1:, teraz czas brać się za jego serducho, żeby jeździło tak dobrze jak wygląda, planujesz coś? :naughty::thumbup1:Junior twój ałdik jest czarny czy ciemny granat?

ciemny granat. a co do silnika to jest turbo awx i dojdzie jeszcze tylko program. taki jest plan, ale wszyscy wiedzą jak to jest z tym zwiększaniem mocy :grin:

Opublikowano

wyślij coś do kalendarza na październik :good:

Opublikowano

fajna sesyjka, teraz plany z wygranej w totka wcielaj w życie:decayed: pyk i fałV ułosiem siedzi:wink:

jak coś to mam namiar na goscia w Wawie co wkłada do a4 takie silniczki:decayed: :grin:

Opublikowano
  • Autor
fajna sesyjka, teraz plany z wygranej w totka wcielaj w życie:decayed: pyk i fałV ułosiem siedzi:wink:

jak coś to mam namiar na goscia w Wawie co wkłada do a4 takie silniczki:decayed: :grin:

czekam na przelew od lotto i jedziemy :grin:

Opublikowano
fajna sesyjka, teraz plany z wygranej w totka wcielaj w życie:decayed: pyk i fałV ułosiem siedzi:wink:

jak coś to mam namiar na goscia w Wawie co wkłada do a4 takie silniczki:decayed: :grin:

czekam na przelew od lotto i jedziemy :grin:

sami to ooogarniemy co tam:decayed: najpierw u mnie potem u ciebie:decayed: a i V8 tanie jak barszcz:decayed:

Opublikowano

jak swiatła zrobiles? zeby miec taki efekt?

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

przednie oczywiscie

Opublikowano
:jerk::jerk:
Opublikowano

Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

Opublikowano

Fajne fotki, autko prezetuje sie super, ale widzial bym tu inne kolo :kox:

Opublikowano
  • Autor
jak swiatła zrobiles? zeby miec taki efekt?

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

przednie oczywiscie

wszystko masz w pierwszym poście - polifty, zrobione całe na black, xenon 6kk, białe ledy w postoje i obrysy US na żarówkach dwuwłóknowych :decayed:

Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę :grin:

Fajne fotki, autko prezetuje sie super, ale widzial bym tu inne kolo :kox:

jest taki plan na przyszły sezon :wink:

Opublikowano

do twarzy mu z tym ryjkiem, pieknie sie prezentuje! :wink: zerwij folie z mietkow i maznij srodki w inny kolorek, powieksza sie o rozmiar, albo wneki w poler?

Opublikowano
Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania :naughty: Kojarzysz?

ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę :grin:

No widziałem że grubo mieliście :decayed:

Opublikowano

nie moge znalesc tego z swiatłami wyslij link na pw...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi Merca z oponami na sprzedanie - wszelkie info jest w pierwszym poście - na dniach zrobię foto i wystawię ogłoszenie :wink:

Opublikowano

Co chcesz wsadzić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Co chcesz wsadzić? :naughty:

no na pewno coś szerszego :decayed: rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć :decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ----------

A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu :decayed: auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni :wink:

Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie :wink:

Opublikowano

Pincet i biora :naughty:

Opublikowano

Ha, Junior a zrobiłeś zdjęcia i je wystawiłeś w odpowiednim dziale?

Opublikowano
Co chcesz wsadzić? :naughty:

no na pewno coś szerszego :decayed: rozkminiam teraz pomiędzy dwoma opcjami, ale więcej nie mówię żeby nie zapeszyć :decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:57 ----------

A więc u mnie koniec sezonu. Wpadły stalówki, które zaginęły mi na początku tego sezonu :decayed: auto poszło do góry 4 centy, zderzak S4 leży grzecznie w piwnicy i czeka na lepsze dni :wink:

Przypominam o Moich Mercedesach na sprzedanie :wink:

na zime sciagasz zderzak od eski czy jakis dil bedzie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.