Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

załóż relingi bo jest kupa :thumbdown:

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się :no:

Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak :wallbash: Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.

Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie :tongue4:

z tego co mnie pamiec nie myli to jozek mial gwinta recaro w srodeczku i inne graty i chyba troche gratow na moc, ale sie rozsprzedal :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż relingi bo jest kupa :thumbdown:

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się :no:

Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak :wallbash: Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.

Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie :tongue4:

z tego co mnie pamiec nie myli to jozek mial gwinta recaro w srodeczku i inne graty i chyba troche gratow na moc, ale sie rozsprzedal :mysli:

cos tam miał, ale własnie rozsprzedawał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż relingi bo jest kupa :thumbdown:

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się :no:

Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak :wallbash: Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.

Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie :tongue4:

z tego co mnie pamiec nie myli to jozek mial gwinta recaro w srodeczku i inne graty i chyba troche gratow na moc, ale sie rozsprzedal :mysli:

cos tam miał, ale własnie rozsprzedawał :thumbdown:

Coś tam mieć a zrobić coś jeszcze tym bardziej własnoręcznie to jest różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior a nad jakim gwintem myślisz? orientowałeś się już może co by dało rade w rozsądnej kasie? (nie mam na myśli kwot poniżej 1tyś :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior a nad jakim gwintem myślisz? orientowałeś się już może co by dało rade w rozsądnej kasie? (nie mam na myśli kwot poniżej 1tyś :naughty:)

moze jakieś grupowe zamówionko zza granicy :naughty: bo ja tez mysle nad supersportem właśnie bo stoi za 340e dla Q :naughty:

:przebiegly:

z tym ze do oski nie widze aukcji u tego typa, sa tylko do B6 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej poszukać firmowej używki w dobrej cenie? :mysli:

Ja kupiłem H&R za 850zł i ponad rok już jeżdżę... Z tyłu nowe wkłady nawet były nabite :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior a nad jakim gwintem myślisz? orientowałeś się już może co by dało rade w rozsądnej kasie? (nie mam na myśli kwot poniżej 1tyś :naughty:)

po głowie chodzi mi Supersport, Krycha miał ostatnio na sprzedanie za śmieszne pieniądze ale wtedy czekałem już na koła :/[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 09:40_________________________________________________

a nie lepiej poszukać firmowej używki w dobrej cenie? :mysli:

Ja kupiłem H&R za 850zł i ponad rok już jeżdżę... Z tyłu nowe wkłady nawet były nabite :kox:

właśnie taki mam plan, żeby zakupić używany firmowy gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż relingi bo jest kupa :thumbdown:

a Ty z B5 BATTALION ?? jakoś nie zdaje mi się :no:

Wielki rezacz który założył do kozy felgi i grill rs4, a dostał się do batallionu nie wiem nawet jak :wallbash: Sory chłopie ale tak jak parę osób pisało w tamtym temacie - jest tam parę aut które naprawdę powinny się tam znajdować a reszta to po prostu znajomości i lizanie d*py. Sory za OT ale nie mogłem.

Ładne w auto i oby AFN służył jak najlepiej. I jak najszybciej na glebę bo koło się marnuje przy takiej kozie :tongue4:

Bulczas jaki Ty pyskaty, prawie jak ja :good:

Zgadzam się z Tobą (chociaż nie w przypadku Józka :wink4:).

Ludzie myślą, że jak kupią lampy poliftowe, gwint i jakieś felgi, walną naklejkę wheel whores to wydaje im się, że są mega rezaczami i miejsce w battalionie im się należy. To bardzo nie w porządku wobec tych, których samochód naprawdę wygląda.

(chociaż z drugiej strony nie mam na myśli tych, którzy zostali przyjęci dawno temu kiedy progi były niższe - nie jestem za wywalaniem kogokolwiek).

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phihi :>ale się rozpisali na temat Batalionu :naughty: tak serio ja z moim budżetem ograniczanym skutecznie przez my darling :witch1:(bo chęci są) to tylko mogę przeglądać fotki Waszych Batalionowych furek. Dobrze, że karcicie "samozwańców" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa B5 Battalion powstała przez amerykańskich zapaleńców i każdy w polsce jest "samozwańcem" bo raczej nie pytał nikt twórcy o to czy może sobie nakleić naklejke którą on wymyślił ... także wyluzujcie.

Sam mam naklejke B5B i nie zamierzam jej sciągać , bo nie jestem w batalionie :gwizdanie:

także junior głowa do góry i rezaj , bo auto wygląda coraz lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa B5 Battalion powstała przez amerykańskich zapaleńców i każdy w polsce jest "samozwańcem" bo raczej nie pytał nikt twórcy o to czy może sobie nakleić naklejke którą on wymyślił ... także wyluzujcie.

Sam mam naklejke B5B i nie zamierzam jej sciągać , bo nie jestem w batalionie :gwizdanie:

także junior głowa do góry i rezaj , bo auto wygląda coraz lepiej :good:

no racja... a moją padlinę na pewno będę grzebał, jak tylko fundusze pozwolą :)

koło fajne dasz glebę i będzie w pyte :good:

dzięki :) co do gleby to będę próbował upolować coś w dobrych pieniądzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okropne te alusy niewiem w czym one takie ladne.

Jak dla mnie do B5 bardziej pasuje "pełna" felga niż taka z cienkimi szprychami. A ten setup z merolowymi felgami jest bardzo ok! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ta felga wygląda, a najważniejsze ze włascicielowi sie podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pozmieniane wszystko (przód/tył klocki+tarcze) na TRW i spisują się :good: a przy okazji wymieniłem łożyska z tyłu bo podejrzane były no i dla świętego spokoju. Miałem pomalować zaciski na grafit ale tylko jarzma z tyłu zrobiłem bo mi weny zabrakło a teraz mój mały (z obrazka :)) skutecznie wypełnia mi popołudnia i weekendy.

Ale u Ciebie to i tak zacisków nie widać przy tej feldze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pozmieniane wszystko (przód/tył klocki+tarcze) na TRW i spisują się :good: a przy okazji wymieniłem łożyska z tyłu bo podejrzane były no i dla świętego spokoju. Miałem pomalować zaciski na grafit ale tylko jarzma z tyłu zrobiłem bo mi weny zabrakło a teraz mój mały (z obrazka :)) skutecznie wypełnia mi popołudnia i weekendy.

Ale u Ciebie to i tak zacisków nie widać przy tej feldze :naughty:

dzięki za info :good: mi TRW polecił znajomy mechanik także mam nadzieję że się spiszą jak należy. a zaciski mam w nie najgorszym stanie i tak jak piszesz - za tymi kołami i tak ich nie widać :P jakie łożyska możesz mi polecić? (jaki koszt tak +/-) ? może dla świętego spokoju też sobie wymienię wszystkie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...