Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek. Jak już się dogadacie, to daj znać (o ile to nie będzie tajemnicą) jakie są Wasze ustalenia i może uda się nam w Klubie jakoś wspomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek moze ci goscie mieli cos wspolnego w twojej sprawie http://elka.pl/content/view/52700/78/

Trudno powiedzieć. Jeśli tak to w krótkim czasie policja powinna się do nas odezwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do Prezesa w związku ze sprawą. O to co odpisał...

Witam

Bartek nie wyraził chęci , abyśmy zbierali dla niego pieniądze. I to tyle w temacie

Pozdrawiam

Jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w tym momencie powinienem zabrać głos...

Sprawa jest nadal w toku - na zbiórkę pieniędzy nie zgadzam się. Mam ku temu powody i nie chodzi tu o moją dumę/honor czy coś w tym stylu (chociaż w pewnym stopniu też :wink4:). Proszę Was o troszkę cierpliwości - powody tej decyzji wyjaśnię we właściwym czasie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart rozumiem ze nie chcesz ale wiesz jak jest kazdemu moze sie cos takiego zdarzyc w kazdym badz razie jesli bys jednak przemyslal i inaczej zadecydowal daj znac napewno wielu sie dolozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0

Tak się zastanawiam że tyle ludków jest z Poznania i nikt niema kontaktu do chwastów aby wykup zrobić :wallbash: .

Trochę późno się zapisałem na forum i dotarłem do tematu ale w 2ch takich dziwnych miejscach nikt nie wie nic o tym audi...ale takich miejsc wokół Poznania jest z 15... Raz się udało c4 hdi odkupić za 4k ale to był dzień po zdarzeniu...

Po takim czasie sądzę, że auto jest już w żyletkach a mechanika rozsprzedana.

Proszę o info w sprawie cegiełki - nie wiele ale zawsze pomogę.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepska sprawa, współczuje obu panom na prawde..

mi w sierpniu jak wiecie zwineli to czerwone b5 z podpisu 1.8 turbo quattro... i złodzieje byli tak zuchwali, że odjechali autem na LINCE z pod mojego bloku, alarm wył ale jak pracuje się po 16 h to sen wiecie jaki jest.... sąsiadka widziała, zadzwoniła na policje... a policja zanim sie zebrała to auto zniknęło..... kupiłem kolejne audi.. i z bólem serca wydałem 1600 na OC+AC ale teraz już nie mam traumy, że po stracie auta jestem w czarnej d*pie z długami..... Jedyne co moge powiedzieć to oduczyłem się dawać fotek samochodu na fb, nk itp. bo z dochodzenia wynikało, że trop był właśnie po takich portalach( nawet ze względu do przynależność do klubu całe forum było sprawdzane ) a co do samej sytuacji to na prawde albo byli cyknięci w miejscowości.. albo to typowe łebole co jebali fure na farta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nareszcie zakończyła się sprawa skradzionego auta... Spotkaliśmy się w sądzie, kończąc rozprawę ugodą na kwotę 22 000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj nr konta i ruszamy...

Jak mawia klasyk i równocześnie mistrz takich zbiórek - "Alleluja i do przodu!" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dawaj numer konta. Nas kilka złotych nie zbawi a Tobie pomoże. Wszyscy korzystamy z Twoich opisów a i na PW zawsze chętnie odpowiesz i tak jak u mnie żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi dlatego teraz nie chodzi o Twoją dume ale o nasze podziękowanie i wyraz szacunku za to co robisz dla tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...