Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kwasny: też miałam nieprzyjemność taki komunikat dostać, jak widać to już standard jeśli idzie o "wykrywalność" :confused4:
Opublikowano

Bartek. Jak już się dogadacie, to daj znać (o ile to nie będzie tajemnicą) jakie są Wasze ustalenia i może uda się nam w Klubie jakoś wspomóc.

Opublikowano

Bartek moze ci goscie mieli cos wspolnego w twojej sprawie http://elka.pl/content/view/52700/78/

Opublikowano

Bartek moze ci goscie mieli cos wspolnego w twojej sprawie http://elka.pl/content/view/52700/78/

Trudno powiedzieć. Jeśli tak to w krótkim czasie policja powinna się do nas odezwać...

Opublikowano

Moje rejony, dobrze, ze jestem w UK

Opublikowano

EOT ale może to ta grupa moje Audi zwinęła ... itp. itd.

Opublikowano

Jeśli można zapytać Bartek :cool1: jak z finansowej strony wygląda sytuacja?

Jakieś ciegiełki będą organizowane? :wink4:

Opublikowano

Beda cegielki, jak tylko ustalone zostana ostatecznie kwoty

Opublikowano

Beda cegielki, jak tylko ustalone zostana ostatecznie kwoty

a kto ci to powiedział?? :naughty:
Opublikowano

no ja tak mowie ;p

przeciez pomozemy Bartowi...

Opublikowano

wlansie co z dalszymi info ? bo trzeba pomoc

Opublikowano

pisałem do Prezesa w związku ze sprawą. O to co odpisał...

Witam

Bartek nie wyraził chęci , abyśmy zbierali dla niego pieniądze. I to tyle w temacie

Pozdrawiam

Jakieś pomysły??

Opublikowano

W zasadzie w tym momencie powinienem zabrać głos...

Sprawa jest nadal w toku - na zbiórkę pieniędzy nie zgadzam się. Mam ku temu powody i nie chodzi tu o moją dumę/honor czy coś w tym stylu (chociaż w pewnym stopniu też :wink4:). Proszę Was o troszkę cierpliwości - powody tej decyzji wyjaśnię we właściwym czasie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie :notworthy:

Opublikowano

Bart rozumiem ze nie chcesz ale wiesz jak jest kazdemu moze sie cos takiego zdarzyc w kazdym badz razie jesli bys jednak przemyslal i inaczej zadecydowal daj znac napewno wielu sie dolozy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
0

Tak się zastanawiam że tyle ludków jest z Poznania i nikt niema kontaktu do chwastów aby wykup zrobić :wallbash: .

Trochę późno się zapisałem na forum i dotarłem do tematu ale w 2ch takich dziwnych miejscach nikt nie wie nic o tym audi...ale takich miejsc wokół Poznania jest z 15... Raz się udało c4 hdi odkupić za 4k ale to był dzień po zdarzeniu...

Po takim czasie sądzę, że auto jest już w żyletkach a mechanika rozsprzedana.

Proszę o info w sprawie cegiełki - nie wiele ale zawsze pomogę.

Pozdrawiam !!

Opublikowano

Bardzo kiepska sprawa, współczuje obu panom na prawde..

mi w sierpniu jak wiecie zwineli to czerwone b5 z podpisu 1.8 turbo quattro... i złodzieje byli tak zuchwali, że odjechali autem na LINCE z pod mojego bloku, alarm wył ale jak pracuje się po 16 h to sen wiecie jaki jest.... sąsiadka widziała, zadzwoniła na policje... a policja zanim sie zebrała to auto zniknęło..... kupiłem kolejne audi.. i z bólem serca wydałem 1600 na OC+AC ale teraz już nie mam traumy, że po stracie auta jestem w czarnej d*pie z długami..... Jedyne co moge powiedzieć to oduczyłem się dawać fotek samochodu na fb, nk itp. bo z dochodzenia wynikało, że trop był właśnie po takich portalach( nawet ze względu do przynależność do klubu całe forum było sprawdzane ) a co do samej sytuacji to na prawde albo byli cyknięci w miejscowości.. albo to typowe łebole co jebali fure na farta.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Dziś nareszcie zakończyła się sprawa skradzionego auta... Spotkaliśmy się w sądzie, kończąc rozprawę ugodą na kwotę 22 000zł.

Opublikowano

W końcu..

Opublikowano

No to dawaj nr konta i ruszamy...

Jak mawia klasyk i równocześnie mistrz takich zbiórek - "Alleluja i do przodu!" :grin:

Opublikowano

Bartek dawaj numer konta. Nas kilka złotych nie zbawi a Tobie pomoże. Wszyscy korzystamy z Twoich opisów a i na PW zawsze chętnie odpowiesz i tak jak u mnie żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi dlatego teraz nie chodzi o Twoją dume ale o nasze podziękowanie i wyraz szacunku za to co robisz dla tego forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.