Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek dawaj numer konta. Nas kilka złotych nie zbawi a Tobie pomoże. Wszyscy korzystamy z Twoich opisów a i na PW zawsze chętnie odpowiesz i tak jak u mnie żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi dlatego teraz nie chodzi o Twoją dume ale o nasze podziękowanie i wyraz szacunku za to co robisz dla tego forum.

:thumbup1: dobrze gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nikt nie wymaga nie wiadomo jakich kwot ale jest nas trochę na forum i jak każdy wpłacił by nawet jakąś symboliczną kwotę to naprawdę można trochę zebrać i chłopaka chociaż trochę odciążymy.

Do Bartka: Nie unoś się dumą i daj ten numer!!!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dawaj numer konta. Nas kilka złotych nie zbawi a Tobie pomoże. Wszyscy korzystamy z Twoich opisów a i na PW zawsze chętnie odpowiesz i tak jak u mnie żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi dlatego teraz nie chodzi o Twoją dume ale o nasze podziękowanie i wyraz szacunku za to co robisz dla tego forum.

Popieram w 100% :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, tworzymy tu na forum jakąś pakę i chociaż nie wszyscy się znają osobiście to jeden drugiemu służy zawsze w miarę możliwości pomocą więc bez dwóch zdań każdy dla drugiego zrobiłby to samo co chcemy zrobić dla Bartka i ja też nie miałem przyjemności poznać Go osobiście to wierzcie, że takim ludziom warto pomagać:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziękuję ale tu nie chodzi o dumę tylko o inne okoliczności o których nie chcę pisać na oficjalnym forum (jeśli ktoś ma ochotę to możemy podyskutować na pw). Numeru konta nie podam i pieniążków żadnych nie przyjmę - odświeżyłem ten wątek ponieważ sporo ludzi interesowało się sprawą więc wypadało przedstawić jej finał. Nie chcę aby ktoś pomyślał, że wpisując się tu liczę na wcześniejsze deklaracje - absolutnie tak nie jest, zresztą przedstawiłem już swoje zdanie na ten temat.

Za mój czas i pomoc dla Was nic mi się nie należy - robię to bezinteresownie, bo po prostu to lubię i naprawdę cieszy mnie to gdy swoją wiedzą mogę komuś pomóc. Satysfakcja z tego płynąca zupełnie mi wystarczy.

Życie jest dziwne i nigdy nie wiesz co się spotka. Być może kiedyś naprawdę będę potrzebował pomocy - dobrze wiedzieć, że mogę na Was liczyć. Dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie przesylal Bartkowi kasę choćby na potrzeby poduszki do testow czy odpali b7 w b6. Jak zaczniemy przelewać to nie da rady nam zwrócić;) A tak poważnie- Tak jak napisales bezinteresownie pomagales ludziom z forum teraz ludzie z forum beainteresownie pomogą Tobie. I jakby z lódzkiego chciała się zebrac ekipa i jechać do Bartka z jakimś ''podziękowaniem'' to jestem jak najbardziej za bo bylo by mi bardzo miło Cię poznać i wypić jakąś flaszkę. Mariuszzgierz piszesz się??? Zbierzemy jeszcze kilku chłopaków i możemy lecieć. Daleko nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Bartka, ale do Łodzi chętnie się przejadę, z Sosnowca to rzut kamieniem :naughty: Zrzutę też wspomogę, może nie znacząco ale jak każdy sypnie groszem to na nas tylu szybko się uzbiera :wink: trzeba sobie pomagać i wspierać dobre inicjatywy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za jak będziecie jechać to dajcie znać:wink:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 22:32 ----------

Ktoś pewnie przesylal Bartkowi kasę choćby na potrzeby poduszki do testow czy odpali b7 w b6. Jak zaczniemy przelewać to nie da rady nam zwrócić;) A tak poważnie- Tak jak napisales bezinteresownie pomagales ludziom z forum teraz ludzie z forum beainteresownie pomogą Tobie. I jakby z lódzkiego chciała się zebrac ekipa i jechać do Bartka z jakimś ''podziękowaniem'' to jestem jak najbardziej za bo bylo by mi bardzo miło Cię poznać i wypić jakąś flaszkę. Mariuszzgierz piszesz się??? Zbierzemy jeszcze kilku chłopaków i możemy lecieć. Daleko nie ma.
Ej kuźwa to jest myśl:naughty:ja będę jechał na bank ale jak by co to w wekend:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziękuję ale tu nie chodzi o dumę tylko o inne okoliczności o których nie chcę pisać na oficjalnym forum (jeśli ktoś ma ochotę to możemy podyskutować na pw). Numeru konta nie podam i pieniążków żadnych nie przyjmę - odświeżyłem ten wątek ponieważ sporo ludzi interesowało się sprawą więc wypadało przedstawić jej finał. Nie chcę aby ktoś pomyślał, że wpisując się tu liczę na wcześniejsze deklaracje - absolutnie tak nie jest, zresztą przedstawiłem już swoje zdanie na ten temat.

Za mój czas i pomoc dla Was nic mi się nie należy - robię to bezinteresownie, bo po prostu to lubię i naprawdę cieszy mnie to gdy swoją wiedzą mogę komuś pomóc. Satysfakcja z tego płynąca zupełnie mi wystarczy.

Życie jest dziwne i nigdy nie wiesz co się spotka. Być może kiedyś naprawdę będę potrzebował pomocy - dobrze wiedzieć, że mogę na Was liczyć. Dzięki :thumbup1:

Bartku zanim pomyslą, że jesteś świętym za życia daj sobie pomóc :wink: -to że działasz bezinteresownie to tylko świadczy o Tobie - wielki szacun :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za jak będziecie jechać to dajcie znać:wink:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 22:32 ----------

Ktoś pewnie przesylal Bartkowi kasę choćby na potrzeby poduszki do testow czy odpali b7 w b6. Jak zaczniemy przelewać to nie da rady nam zwrócić;) A tak poważnie- Tak jak napisales bezinteresownie pomagales ludziom z forum teraz ludzie z forum beainteresownie pomogą Tobie. I jakby z lódzkiego chciała się zebrac ekipa i jechać do Bartka z jakimś ''podziękowaniem'' to jestem jak najbardziej za bo bylo by mi bardzo miło Cię poznać i wypić jakąś flaszkę. Mariuszzgierz piszesz się??? Zbierzemy jeszcze kilku chłopaków i możemy lecieć. Daleko nie ma.
Ej kuźwa to jest myśl:naughty:ja będę jechał na bank ale jak by co to w wekend:wink:

organizowac ci jakas sypilanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba:decayed:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Tak na poważnie to naprawdę chętnie bym się zjawił tylko nie jestem w stanie podać jakiegoś terminu bo zapierdol mam taki ostatnio że nie mam czasu taczki załadować:grin:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Ale jak ktoś ma ten pieprzony numer konta niech podeśle na PW:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...